• kurýr na bajku

    Pokud příde někdo novej s nějakou triviální otázkou, pak je odkázán do historie. No a my ostatní už všechno víme, takže krom nákupů a srazů už si nemáme co říct. Je tak ? Možná se pletu. Už tu jedou jen masovky typu „cyklista pod pantoflem“ – což je super thread

    Anketa: ano, nebo ne ?

    ano
    37x
    86%
    ne
    6x
    14%
    0 0
    • black.horse  

      bohužel, občas mám pocit, že nejseš daleko od pravdy, ale tak hrozný to zase není…:-)

      0 0
    • Hnoj  

      docela přesně řečeno… hlavně to o tom odkazování do historie… ale ta všvědoucnost neni úplně jistá…

      0 0
      • kurýr na bajku  

        …no ale nás, co už sme tu dlouho, nikdo nepřesvědčí ;-) I když, já nejsem zrovna ten nejskalnější od počátku B-F :-o

        0 0
      • zirecek  

        Je to kombinace toho, co píšeš a nedostatku ježdění v tomhle období.

        0 0
        • Páník  

          taky myslim,ze az se zacne poradne jezdit,prubovat novy komponenty,tak to bude o necem jinym…uz aby to bylo

          0 0
          • mawerick  

            no zrovna dneska by se jezdilo super… aspon po praze… tady je nebe bez mráčku:) škoda trčení v práci:(

            0 0
            • zirecek  

              Na Moravě furt šedá obloha. Pošlete sem trochu té výše.

              0 0
            • Páník  

              jezdit po Praze…to neeeeee…myslel jsem takovy to jezdeni,kdy je kolem tebe spoustu zelenyho, na sobe mas jen kratasy a triko a nekape ti z nosu…to je neco pro me:)

              0 0
              • mawerick  

                Tak nemyslím popraze jako cityterror;) někde třeba v šárce, na hvězdě, v krčáku, na točný nebo tak:)

                0 0
                • Páník  

                  jasan,ale stejne vam to nezavidim…nez se v Praglu dostanete na nejaky slusny trasy…to musi bejt vo zivot (ale me to taky ceka…hold Praha je zlata lod) P.S.stejne je to bikovani v tydlecky casy vecinou fuj (aspon u nas,kde je vsude klouzavo:()

                  0 0
    • goofy  

      Tak pozadame admina, aby vymazal vsechny romany od Agaty Christie (znali vedi)… ;o)

      0 0
    • Rybnik  

      No pripada mi, ze pomoct nekomu tu chce malo kdo a nekteri jen prudi.

      0 0
      • enjoy  

        vetsina drive pomahala,ale ted uz z nich nekteri jen prudi..,to je pravda:-).

        0 0
        • mawerick  

          navíc občas je hledání v historii teda vo nervy :(

          0 0
          • jaski  

            navic nekdy tamsou veci treba 2 roky stary.

            0 0
            • mawerick  

              to by mozná ani tak nevadilo;) když to jsou věci které s dobou nestárnou;) (což je u biků hodně málo věcí;) )

              0 0
              • jaski  

                njn ale urcite se vyvijej a treba maj o neco jinou konstrukci a nemusi platit to co bylo predtim.treba ze se na tom neco lamalo ale ted uz to muze bejt treba vychytany

                0 0
                • mawerick  

                  to přesně myslím:)

                  0 0
                  • jaski  

                    to ba pakstacilo udelat takovej jeden velkej FAQ kde by byl kazdej komponent a nikdo by se tu uz o nicem nemusel bavit:)

                    0 0
                    • mawerick  

                      a bylo by po diskuzi… To by nebyl dobrej napad;)

                      0 0
                      • jaski  

                        ale nekdy mi to tak pripada.jasny ze kdyz se treba nekdo zepta na vec ktera tu byla minulej tejden tak jo ale aby odkazovali do historie na neco co se resilo pred rokem tak to uz je docela stary.

                        0 0
                        • kovar  

                          hele Alois, tak to zase rozpoutej nějakým přiblblým dotazem

                          0 0
                          • jaski  

                            treba typu jakou vidli do 5kkc?:) nebo jelepsi marzocchi nebo manitou :)

                            0 0
                            • mawerick  

                              ja myslim ze to je naprosto zcestna debata kdyz nejlepsi je leftyna :D :D :D :D

                              0 0
                              • jaski  

                                ja myslim ze RS:)

                                0 0
                                • mawerick  

                                  nehádej se;) :D :D

                                  0 0
                                  • rock  

                                    … pravdu má náčelník …

                                    0 0
                                  • jaski  

                                    koukal sem na ten tvuj profil.me se libej hrozne canony ale jaktam mas ten pohled z kokpitu tak je to takovy nezvykly kdyz tam vidis jenom levou nohu :) bych se na tom bal jezdit:) zlatej skareb-to zase asi bude mela:D

                                    0 0
                                    • mawerick  

                                      na to si zvyknes:) po par hodinach uz ti to ani neprijde;)

                                      0 0
                                      • jaski  

                                        ja uz si zvykam:)

                                        0 0
                                        • jaski  

                                          teda ne jako na leftynu ale na to ze za chvili se uz jiny delat nebudou kvuli vaze.spis nevim proc nezkusej dat pouzdra s kulickama jako to ma lefty do normalnich vidlic.

                                          0 0
                                          • mawerick  

                                            kvuli váze? kdyz leftyna váží kolem dvou kil? (tahle, ne ty novy karbonovy), ale ty loziska ¡(jehlovy ne kulicky;) ) jsou labuzo:D :D

                                            0 0
                                            • jaski  

                                              ted sem cet recenzi na jednu a byla docela lehka.jj vim ze tam sou jehly ale lefty ma myslim nejakej 4-hran.na normalni vidle by ty jehly asi nesly:)nekde sem videl ze takhle byla vyresena odpruzena sedlovka tak proc to nezkusit s vidli.staci par kulicek.

                                              0 0
                                              • mawerick  

                                                já jsem jí teda nikdy nerozebíral (a dělat to nebudu:) ), ale čtyřhran to není 100%… je to šesti nebo osmihran:) proč by nešly? to je jen o technickém řešení;)

                                                0 0
                                                • jaski  

                                                  ja si nebyl jistej jestli 4 nebo vic.no jelikoz to mas podelne plochy tak tam tyjehly das ale jak chces dat jehly na trubku?musely by to bejt jedine taky nejaky X-hrany.jeste chvili o tom budu premejslet a vrhnu se na moji starou aerosu:)

                                                  0 0
                                                  • mawerick  

                                                    a kdo říká že musej bejt kluzáky normální vídle kulatý?;)

                                                    0 0
                                                  • jaski  

                                                    sem psal ze by musely bejt hranaty:)normalne asi udelam uplne celou vidli sam:)

                                                    0 0
    • TinkTink  

      Domnivam se, ze nemas tak zcela pravdu – je tu nekolik threadu, ktere jsou prinejmensim hodne zajimavy – cyklista pod pantoflem – to treba vubec nemyslim…ale takovy Crossride apod…dobry – nerikej ze jsi o nich vsechno vedel – i kdyz hmotnost rafku nevim do ted :o)

      Odkazani do historie je nutne – kdyby se tam user podival automaticky driv, tak se muze misto otazky „praska to?“, polozit otazku „stale to praska?“ :) – docela podstatny rozdil, ne?

      0 0
      • zirecek  

        Už to prdlo… .

        0 0
      • mawerick  

        no nevim nevim… jak tak sleduju nekterý reakce tak mylsím že i když se zeptám „stále jště to dělá něco“ tak budu stejně prdnut a odkázan do historie;)

        0 0
        • TinkTink  

          Tak proc nenapises, ze jsi se do historie dival a data z tama uz mas? :)

          0 0
          • mawerick  

            :) mě to neříkej;) já jen uvažuju:) zatím jsem většinu věcí našel:) ale teď mi asi nezbude nic jiného než si thraedík založit;) :D hledám hledám a nenacházím:(

            0 0
            • TinkTink  

              Tak se zeptej a napis to tam…v cem je problem?…nejde najit vsechno…sam to vim – i kdyz odpoved na tlumic jsem zatim nedostal :)

              0 0
              • mawerick  

                zacal mi ucházet bezdušák… z ničeho nic:( a na defekt to nevypadá… na to je moc pomalý…

                0 0
                • TinkTink  

                  Juaa…ale ja nemyslel me :o) – osobne bych to asi nejdriv strcil do vody a videl z kama to unika a pak bych do toho koupil latex ci podobny tekutiny…pokud nemas narazeny rafek a mas ventilek v poradku, tak to bude vyreseno…ne? :)…

                  Ale radej se zeptej v samotnym Threadu ;)

                  0 0
                  • mawerick  

                    to se moc nechce právě;) :D ono sundat přední kolo z leftyny je docela na dýl než je rozdělat rychloupínák :D

                    0 0
                • zirecek  

                  Dej tam duši. Latex a podobné náplně, to je dost drahé náčiní, ale váha nekompromisní.

                  0 0
                  • VencaV1  

                    Neni to trochu blbost, davat do bezdusovky dusi?

                    0 0
                    • zirecek  

                      Není UST blbost, když nefunguje jak má? Myslel jsem obut klasiku.

                      0 0
                      • mawerick  

                        to pak ale zbytecne tahas bezdusovej rafeka tak… spíš to vyřešit nějak aby to bylo dál bezdušový;) bezdušák z duší je o ničem:)

                        0 0
                        • zirecek  

                          Vyšroubuješ ventilek a jezdíš klasiku plášť, duši. Nemám zkušenost s UST, jen těch závodníků a lidí je hodně, co jezdí na Crossmaxech klasiku.

                          0 0
                          • VencaV1  

                            Ktery zavodniky mas na mysli? Co jsem koukal v MBAction, kde je v kazdym cisle kolo nejakyho zavodnika, tak maj plaste bud UST anebo Stans No tubes na klasickejch rafkach, klasiku na bezdusovkach jsem tam teda nevidel.

                            0 0
                      • VencaV1  

                        Co ze to nefunguje jak ma?

                        0 0
    • Peslezedirou  

      Bike není nějaká strašná složitost aby se o ní dalo mluvit do nekonečna. Podobný to je na forum lacrosařů, motokrosařů, cyklokrosařů, rybářů, myslivců, křesťanů, muslimů a eskymáků a ostatních hoby kroužků.

      0 0
      • McBlacky  

        ale to okolo složitý je dost :)

        0 0
        • Peslezedirou  

          A hlavně záhadný, když něco začne vrzat, škrundat, tak je občas lepší přivolat spiritistu než mechanika :o)

          0 0
      • blue  

        a dost mozna by se kdejakej enjoy dost divil, jak rychle by se s nimvyporadali v jinejch diskuzich, kdyby se na uz tisickrat zodpovezenou vec (navic naposledy pred hodinou) a jeste se drze priznal, ze nema cas to hledat… rekl bych, ze bike-forum je na tom s toleranci jeste dost dobre :-)

        0 0
        • Manas  

          Jednou jsem to zkusil na foru s WoW (Worlds of Warcraft), no a behem patnacti minut sem mel hotovej psychologickej profil naprostyho loosera, lamy, n00ba atd…

          0 0
          • mawerick  

            to ale srovnavas nesrovnatelne;) :D protože na herních forech se většinou baví jen ti naprostí blázni co v té hře znají každej pixel:)

            0 0
            • kurýr na bajku  

              No ale pokud tam znaj každej pixel, tak už se asi taky nic novýho nedovědi ;-) BTW: Mohli bychom začít brát nějakej doping a drogy. Myslim že bychom diskuzi značně oživili novými tématy typu: „500km na kole vi mius 15ti“ „měním denně řetěz, mám koupit motorkářský ?“ „nespavost“ „amfetaminy“ „vitaminy“ apod. :-P

              0 0
          • McBlacky  

            no mmorpg jsou kapitola sama pro sebe :) ale rozhodne je to gamesení budoucnosti, az se jeste poladí lagy a zvysi kapacita siti

            0 0
        • Peslezedirou  

          Některý věci na forum jsou dost únavný, ale zas tak hrozný to není. Chce to občas hledat a taky nechodit na forum moc často :o)

          0 0
    • jecnak  

      Jako kazdy rok touhle dobou. Nebo kdyz je v lete nebo napodzim dlouho hnusne tak je to stejne.

      0 0
    • náčelník  

      Jarin měl sice blbý dotazy, ale týkaly se cyklistiky. Teď se tady řeší nákup auta, televize, Valentýn a tancování.

      0 0
    • Marry  

      nerad to rikam…ale moje bavstevnost na B-F klesa…nic se tu neresi…:-(

      0 0
      • Darkson  

        nemáš pravdu, řeší..i když pí.oviny. poslední dobou to spíš připomíná společenskou rubriku bulváru:-). holt bikerská okurková sezóna

        0 0
        • zirecek  

          Letos bude úroda obzvláště vypečená. :o]

          0 0
          • Darkson  

            jj, letošní okurky připomínají spíš dýně vypěstované za plotem fousáčovy fabriky :-)

            0 0
            • Peslezedirou  

              Ty si děláš srandu ,ale taková pěkná přerostlá útočná dýně dokáže pěkně ztrpčit život dobrodruha…

              0 0
              • blue  

                nevim proc, ale na prvni pohled jsem tam cetl pekna prerostla utocna tchyne

                0 0
    • stařík  

      Když už je ta okurková sezóna, tak na alpských sjezdovkách se zase objevují hojně skibobisti ( hlavně půjčovny s novými odpruženými skiboby ). Skibobisti jsou většinou stařící a stařenky, dokonce mnozí starší než já. Třeba nám tím dorůstá nová generace bikerů celopéráků.

      0 0
    • Martula  

      Mrkni na Jak slavíte Valentýna…zasměješ se :o)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.