• matitr

    Nakupujete někdo na bike-palast.com?Jaké máte zkušenosti?Nebudete si někdo tak v březnu něco objednávat-rád bych si tam něco objednal,ale jazyky nejsou mé hobby.

    0 0
    • kurýr na bajku  

      Na cyklodiskuze.cz je o nich debata. Platí se kurýrovi UPS při převzetí zásilky. U jiných zahraničních e-shopů se musí platit předem.

      0 0
    • Nehas  

      Použiju tenhle starej thread abych nezakládal novej.

      V nejbližší době asi budu z Bike-palast.com objednávat, takže pokud byste někdo něco chtěl tak se ozvěte a mužeme to objednat najednou. Více info. na www.cyklodiskuze.cz/…e-palast-com nebo na mejlu.

      0 0
    • gersa  

      Jestli jeste muzu, rad bych se pridal

      0 0
      • Vrci  

        sedlo a pedály, které jsem bral s nehasem mám už na kole a odhaduju, že zboží, které objednával matitr, má už taky nějaké km za sebou

        0 0
        • gersa  

          tusil jsem ze asi prijdu s krizkem po funuse… nicmene pokud by nekdo chtel neco objednat, muze se pridat…rad bych si nadelil k narozkam kliky

          0 0
          • Vrci  

            zkus to cyklodiskuzi, v sekci silničních kol se dává dohromady balík téměř každý měsíc.

            0 0
    • pajasimi  

      škoda že tam toho moc nemaj

      0 0
      • Vrci  

        maj tam toho dost, ale ne na MTB. Skoro celé moje kolo je z palastu.

        0 0
    • Petr Ch  

      Někdo to pravděpodobně již ví, jiný ne, tahle firma ukončila začátkem prosince internetový prodej. Ví někdo nějaké podrobnosti, fungují dál, např. jako kamenná prodejna? Zaslal jsem jim dotaz, ale žádná odpověď. Pokud teď vstoupím na jejich stránky, tak cca po 10 vteřinách mě to přepne na rakouský bike-palast.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja tam na podzim kupoval kratasy a minuly tyden jsem se chtel kouknout co to bylo za velikost. Psali ze jsou v likvidaci a domenu vbrzku predaj rakouskym kolegum.

        0 0
        • Petr Ch  

          Svého času jsem tam docela dost nakupoval, naposledy však před dvěma roky. Koncem listopadu na některé položky dali velkou slevu, teď je již jasné, proč. Zkoušel jsem na netu najít nějaké info, diskuzi, no nic.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.