• Twisp

    gratuluju káťě , byly to nervy :)

    0 0
    • Radek Broz  

      Ona to jela na kole?

      0 0
      • cabbage  

        Zimni deprese jednoho Krusnohorce;o)

        0 0
        • Radek Broz  

          Po 14 dnech v pze jsem nemel ani tuseni, kolik tu toho je. Na garazi jsme meli 1,5m, vsude jsou jen takovy maly pesinky, kolem nichz jsou hradby vysoky skoro jako ja, prohrabat se autem na parkoviste je temer nemozny. Bikovat fakt nejde. Uz me to neskutecne stve. A bezky me nebavi a nejaka lyzarka je mi u …;-) Sice tu resime posledni dobopu jen samy off-topic, ale za chvili se tu snad zacnou objevovat thready typu „to to ti kucí hezky kopali do míče, co?“ Chtelo by to tak 14 dni 15 stupnu a vytrvalej dest… Ja bych mohl v klidu jezdit a meli bychom moře;-)

          0 0
          • cabbage  

            snowbike? spiner?;) bike do Prahy?- tech moznosti je hohne..; fotbal tu imho resis nejvic ty;)

            0 0
            • Radek Broz  

              Snowbike by uz byl, kdyby nestal vic nez nova vidlice nebo neco, co na biku proste vyuziju mnohem vic;-) Spinner nejede, to je IMHO k nicemu, bike asi na jaro do Phy vezmu, i kdyz tam jednak neni kde moc jezdit a pak se mi tam moc nelibi zustavat.

              0 0
              • Sirenna  

                Tak prijed na vikend k nam a pobajkujem v prostoru, nebo na shibaku :) u nas jezdit jde…sme s Padlistou byli vcera a parada ;)

                0 0
          • Martyss  

            Když tě nebaví běžky, tak zkus curvy…:-)

            0 0
          • rock  

            Fotbal :-( … no však počkej, ještě si užijem, až bude MS …

            0 0
          • goofy  

            To mi povidej… U nas toho sice neni tolik, ale pul metru tu je bezne a 70 cisel neni taky problem najit, a v tom se jezdit taky vubec neda. Vcera (teda i dneska) sem se aspon projel do hospy a pak ke kamosovi na akci, ale to je tak vse, co se ted da u nas delat na kole. Aspon si to vynyhrazuji na lyzich, bo je ted v Beskydech asi 30 cm cerstveho snehu, takze na freeridek idealni… ;o)

            0 0
          • Martin  

            Ano. Správně. Zuju běžky, vytáhnu kajak a budu nesmírně šťasten. Takovej nářez nemaj ani a v Alpách:-)

            0 0
    • Darkson  

      jela skvěle, řek bych že udělala závod, utrhla postupně v posledním kole všechny kromě Smigun. jsem zvědavej, jestli jí náhodou zpětně nepřipadne zlato :-)

      0 0
    • gobike  

      Taky gratuluju, ale co vite, treba bude mit jeste zlato. Mam pocit, ze Smigunova mela problemy s dopingem, tak je treba bude mit zas:)

      0 0
      • BB  

        tohle je jeji web, ze ji tady gratulujes ?

        0 0
        • Radek Broz  

          Ty pochybujes o tom, ze existuje nekdo, kdo necte b-f?;-)

          0 0
          • gobike  

            tak, tak… Katka ho cte urcite taky, tak nevidim duvod, proc ji slozite gratulovat na webu jejim

            0 0
    • JIRA  

      Stříbro je super! Všeobecně jsem zvědavej' kolik „sportovců“ skončí ve vězení za doping. Nikomu z nich to nepřeju ale pokud někdo zobe…

      0 0
    • Vrci  

      Stříbro je super, do půl roku z něj možná bude zlato.

      0 0
    • Robo  

      Kačka je nejlepší sportovkyně z celé naší výpravy!

      0 0
    • Siddha  

      me prislo hnusny, nesportovni a nekolegialni to nenapadny obvineni z dopingu co to hlasila do te televize. to se podle me nedela…

      0 0
      • blue  

        na druhou stranu je prinejmensim zajimavy, ze (nejen v behu) vyhravaj sportovci, o kterejch nikdo celej rok neslysel a pravdepodobne zase ani neuslysi

        0 0
        • Radek Broz  

          Na treti stranu je zajimavy, ze urciti sportovci vedi o tech sportovcich, ktere nikdo nevidel, co berou;-)

          0 0
          • blue  

            no pokud uz jednou mela pletky s dopingem, jak nekdo vejs psal, tak to zas tak zajimavy neni :-)

            0 0
      • JIRA  

        Řekla to hodně decentně......si myslím.

        "Což když vám časem přijde zlato z tohoto závodu poštou… O tom takhle vůbec nepřemýšlím. Šmigunová letos nevypadala na žádném závodě zázračně, naposledy závodila doma v Estonsku, pak zmizela. Hodně jsem o ní jako o velké soupeřce přemýšlela, vůbec jsem nevěděla, co si o tom mám myslet. Připravená přijela v každém případě výborně.

        Hovořili jste spolu? Jen jsem jí pogratulovala. Nevím, co bych si právě s ní měla povídat. Nemám k ní po tom, co má za sebou, právě dobrý vztah. Pořád v mém nitru je stín po těch věcech kolem jejího dopingu. Ale tím nechci nic naznačovat. Dnes byla lepší. Věřím, že mě porazila vlastními silami. "

        0 0
        • djano  

          To vyzera ako obycajna zavist a zlost z vlastnej neschopnosti porazit lepsiu superku, ktora dobre vie ze kontrole sa nevyhne. Fandil som Neumanovej, ale takto moze reagovat zenska v prechode a nie jedna z navacsich favoritiek. Okrem toho Smigunova toho odtiahla v zavode celkom dost a vo finisi bola najlepsia, o co potom ide ? Kolko favoritiek by bolo stastnych zo zisku striebra… Toto je nahananie zlata za kazdu cenu.

          0 0
          • prodi  

            Taky si to zlato už konečně zaslouží!

            0 0
            • djano  

              Staci ak pride prva do ciela. Natrenovane ma, urobila pre to vsetko (vraj), tak kde je problem ? (Okrem superiek.)

              0 0
    • pos3k  

      a zaltoooo

      puklo mi malem srdce, uf

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.