• mates555

    čau.jaký máte skušenosti s tímhle mobilem.Jak funguje ta navigeca a vůbec???Hledal sem to všude možně ale nic bližšího sem o tom nenašel.Já se simensama nemám moc dobrý skušenosti ale třeba je to vyjímka. Dík za odpověď.

    www.tiscali.cz/….730073.html

    0 0
    • Martyss  

      M65 přeci nemá navigaci. Funguje jako cyklocomputer.

      0 0
    • VencaV1  

      Kdyby mel navigaci, tak bych si ho snad i koupil i kdyz je to jenom siemens a je tak hrozne vosklivej. :)

      0 0
      • mates555  

        K dispozici je i jednoduchá navigace. Nemá ale nic společného s GPS, jde jen o možnost připravovat trasy a potom je projíždět.Nevím jestli je to k něčenu dobrý…

        0 0
        • mates555  

          Mě spíš zajímá ta odolnost a funkčnost

          0 0
          • Páník  

            ja davam prednost odolnym nokiim…maj podle me praktictejsi funkce a pochybuju,ze te bude bavit vozit na riditkach takovou kravu (mrkni do historie,uz se to tu nekde resilo)…siemens ma ale spousta kamosu kolem a nemaj s nim zadny problemy.Co se tyce toho planovace,tak myslim,ze poradna mapa bude asi lepsi

            0 0
          • VencaV1  

            Ja jsem o nem taky asi pred pul rokem premejslel, ale nakonec jsem si koupil Nokii 5140 a jsem spokojenej. Nokie mi pripada odolnejsi, hezci a z funkci pouzivam stejne jenom volani a kalendar, vyjmecne SMS a to vsechno umi. :) i kdyz ten siemens toho mozna umi vic a je levnejsi, ale zase jsem na nej slysel dost stiznosti.

            0 0
            • VencaV1  

              Jo vlastne siemens nema baterku, kompas a teplomer takze je vlastne nokie lepsi ve vsem. :)

              0 0
            • Páník  

              no mozna je siemens vic odolnejsi proti vode (ma gumovy zaslepky fakt vsude,kdesto v nokii jsou „diry“),ale pri padu asi vydrzi vic ta nokie (u S bude slabym mistem ten velkej display)

              0 0
            • moratii  

              No s tou odolnosti bych si tak moc neveril…samo. ze M65 je na tom lepe…jinak jestli odolny telefon tak M75…

              0 0
    • Flegmatik  

      Čau, hele, ten mobil mám, a je v pohodě, poslední firmwary už byly bez problémů… Navigace, nebo jak to nazvat je ti podle mne k ničemu, nejdřív si totiž nějakou trasu projedeš, na každý křižovatce to musíš zaznamenat, popsat atd. A až pak ti to tu trasu naviguje, snad to funguje podobně jako Naviion. Nevim, ale podle mne je tohle nepoužitelný v reálu… Jinak foun je celkově v pohodě, je bytelnej a hned tak se nerozloží. Nicméně když prohrabeš web, tak najdeš určitě nejaký recenze, skus třeba siemensmania.cz

      0 0
      • Flegmatik  

        Jinak samozřejmě „skus“ je špatně – mělo být „zkus“ :o)

        0 0
      • kankrlicek  

        Naviion – loni jsem ho měl na Gardě, doma jsem si stáhnul z jejich webu všechno, co bylo v češtině. Dá se podle toho jezdit a docela luxusně, ale – autor té cesty to musí psát BEZ hacku a carek, jinak to v naviionu je brutálně rozbité a nečitelné a za další je neřestně důležitý popis startovního bodu. Projezdili jsme celou Rivu, ale ten bar, od kterého se mělo vyjet, jsme nenašli (informace, dotazy atd.). Jinak tvorba trasy v naviionu je řešená i hlasovou poznámkou, kterou na PC přepíšeš do textu. Takže jsem asi zlomil hůl a budu to používat jako cyklopočítač, který má všechny hodnoty na jednom displeji. A ještě používám jejich cyklodeník. mk

        0 0
    • petebike  

      sem ho mel, po trictvrte roce KAPUT, pravda asi sem byl moc Outdoor…jinak pri praci baterka tak na den :-( Nokie je lepsi…

      0 0
      • mates555  

        No mě na tom lákala ta nevigace nebo co to teda je …ale když to moc nefunguje tak asi zůstanu u NOKIE.

        Nebo jak to s tou navigací řešit.existuje nějakej speciální přístroj na kolo??

        0 0
        • petebike  

          ten siemens je spis tak dobrej jako „drazsi“ tachometr, jinak k nicemu, nedokazu si predstavit ze bych si nekde mapoval svih, kazdou chvilku zastavit a neco datlovat do MT :-(, jinak navigaci mam vlastni – podle mozku :-))

          0 0
        • Flegmatik  

          www.mobilmania.cz/…y/detail.asp?…

          tady máš nějaký info, a jsou tam i další odkazy a fotky…

          0 0
        • gaston  

          technici u nas ve firme maji outdoor nokie, vzhledem k tomu jak s nima zachazeji je div, ze to vydrzi i nekolik let. Celkem bezne na mrazu, vlhku, prasnu a problem byl snad s jednou z deseti. Proto bych se priklanel taky k Nokii PS: nepracuju u nokie :O)

          0 0
    • Lensik  

      Mé osobní zkušenosti: V adaptéru drží dobře. Při cestách v terénu nespadl. Zmokl a bez problémů. Co se týče navigace, vždy při editování trasy jsem se nechal unést dojmy a zapoměl pár zatáček a křižovatek editovat, takže jsem toho nechal. Výhody: Osvětlení, po trase jsou data uložena v mobilu, lze posílat sms, e-mailem, dostupnost na tel. při jízdě. Nevýhody: Velký, HF narušuje vodotěsnost, v dešti nelze HF použít. Jelikož jsem ho nedávno prodával, a nezohlednili mi cenu adaptéru an bike, nechal jsem si ten adaptér a nabízím ho za stud. pečeť.

      0 0
      • sosal  

        Zdar, tak jestli je opravdu jen za tu stud pečeť, já bych zájem měl…

        0 0
        • Lensik  

          Již jsem předání potvrdil Jirkovi Křenkovi, pokud by to neklaplo, ozvu se.

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce