Brno sobota 4.2. - kdo jede na bike?

9 nepřečtených
  • FunTom

    Venku je krásně a dá se jezdit skoro všude. Tak kdopak v sobotu vyrazí?

    0 0
    • DyEm  

      viděl bych to na Start v Židlochovicích a pak směr Mikulov a tam najíždět

      0 0
    • mastihuba  

      Jsem seděl v pátek i v sobotu na Bukárně. Na ježdění mě teď v zimě neužije. :)

      0 0
    • MartinXC  

      Neděle – kolem přehrady – po ledě tam, u hradu nahoru a přes Ríšovku na Helenčinu a zpět přes Bystrc. Po ledě nic moc, povrch je rozšmatlaný od pěšáků nebo se to boří. Zato úsek Ríšovka – hrad Veveří = moc hezký, rovný povrch a nikde nikdo.

      0 0
      • RomanH  

        Potvrzuji, ja tam byl v sobotu, ale jel jsem to opacne od Veveri k Risovce, pak na Helencinu studanku a po cervene do Zebetina. Byla to parada, ale z te uzke pesinky rozdupane od pesaku jsem mel tak natrepanou prdel, ze jsem si rikal, ze na tom fullu predsi neco bude.

        V nedeli jsem krouzil v kohoutovicke obore. Taky to bylo fajn, ale byla kosa.

        0 0
        • MartinXC  

          A na přehradním ledě je to podobné – minulý týden jsem taky spustil myšlenkový proces o fullu, ale zatím (v teorii) mě nic neuspokojilo. Až bude mít Milan Hanák letošní GT iD-5 na testování, asi takovou možnost využiju.

          0 0
          • RomanH  

            Pokud bych se rozhodnul pro fulla, byl by to s nejvetsi pravdepodobnosti Stumpjumper FSR 120 s komponentama doladenyma dle svych potreb. Ale vzhledem k tomu, ze letos zacinam stavet, to v nejblizsich dvou letech nebude. Navic, krome rozdupanych cest v zime mi full nechybi (ty cesty rozdupane od konaku v lete vetsinou jde prestat celkem v pohode).

            0 0
            • MartinXC  

              Ten se mi líbí funkčně, ale esteticky moc ne. Esteticky mi ladí řada DHčkových kombajnů, ale s tím se nedá vyjet ani po rovině… Takže nakonec koupím dozadu zase nějaký širší plášť, nechám podhuštěné a bude.

              0 0
        • mastihuba  

          Ful už se mi možná rýsuje. :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.