GT Avalanche Expert vs. Kona Kula 2006

26 nepřečtených
  • kula_expert

    Prosím, umíte někdo poradit s výběrem kola mezi GT Avalanche Expert a Kona Kula oboje model 2006? V čem je který model lepší a v čem horší?

    0 0
    • Kol.ista  

      Ja nijak moc neznam Kony, ale rekl bych, ze sou obecne drazsi nez GT, takze bych asi koupil GT ktere bude lepe osazene a levnejsi. Ale fakt nevim osazeni Kony, takze tohle si jenom myslim…

      0 0
    • goofy  

      No mne se po strance designu a vubec vic libi Kona. Ale je to na uvazeni kazdeho. U GT jsou dle mne ochuzene hlavne kliky.

      0 0
    • Dijck  

      Subjektivne je kona krajsia a ma lepsie kluky, GT ma lepsiu vidlu, subjektivne.

      0 0
    • Páník  

      Velo GT prezentovalo spis jako enduro HT,kdezto Kula bude asi spis XC

      0 0
      • enjoy  

        docela by me zajimalo jak na to prisli. jestli kvuli u-turnu na vidli a vlastovkam…:-)

        0 0
        • Páník  

          to by me taky zajimalo…o nejaky zesilenym ramu tam tusim nic nepsali.Hlavne ho tam moc vychvalovali,coz mi v konkurenci znacek jako je Banshee,GF,RB (ktery fakt na to enduro vypadali) prijde divny:/

          0 0
    • marapara  

      Já, jelikož letos devátým rokem úspěšně sedlám řadu GT. První bike GT Borrego – 6let, 2. GT Avalanche 1.0 – třetí sezonu, ke své spokojenosti, bych šel a mám v plánu příští rok jít o5 do GT, asi Avalanche Expert nebo Pro

      0 0
    • madcat  

      mně se teda o 1247 % líbí víc kula, to GT vypadá jak kolo za desítku. a není to tím, že mám taky konu, naví „kula“, to zní tak krásně, úplně si vzpomenu na školní léta :))

      0 0
      • madcat  

        a kula deluxe – to je teprv krásný kolečko!! :)) skoro bych už váhal, jestli nepřišetřit a nepořídit to, ta barva je naprosto dokonalá…

        0 0
        • goofy  

          Jo jo. Kula Deluxe je nejlepshi. I kdyz bych se spokojil co se tyce vzhledu i s Kulou, ale ta oranzova… Ach :o)

          0 0
    • petryk  

      Když Konu, tak tuhle: www.kona.cz/2k6_kolo.php?… barvy stejné, tak proč ne:)

      0 0
      • Darkson  

        barvy a mouchy jsou stejný, jen ta cena je krapet jinde…

        0 0
      • enjoy  

        docela pekny kolecko pro pritelkyni.. ale nechtel bych ji odbit kolem pod 100 tisic:-D

        0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.