• St1c

    xcel by som sa spytat na vas nazor ohladom kvality KTM bicyklov.Oslovil ma totiz veduci nasej (sportovej- nemenovanej:D)pre­dajne ci by som mu nepomohol vybrat nejake modely od tohoto vyrobcu.nikdy som sa o tuto znacku nezaujimal ale celkom ma prekvapili ceny tejto znacky.je pravda ze vo vysokej cene sa skryva dost dobre vybavenie co sa tyka doplnkov.vsetky doplnky davaju prevazne ritchey, DT, Magura a pod. Skuste prosim popisat ak mate nejake skusenosti s touto znackou. a nakoniec cielova cenova skupina : 400–1000 EUR. Mozte poradit aj bajk ktory vas zaujal v tejto cenovej kategorii…:D Sportu zdar a nech uz je konecne jar:D

    0 0
    • kurýr na bajku  

      Já ti asi moc neporadim, ale můj favorit je KTM Leggero cross. Je trošku dražší než aby se vešel do tvé tolerance, ale toho carboňáka už bych nechtěl protože je drahej jak Cannondale Bad Boy Lefty a to se prodávat moc nebude. Takhle kdyby byl carbonovej rám samostatně k dispozici, tak bych o tom uvažoval. Jinak kola sou to moc pěkný, ale obávám se že v boji s českou a slovenskou konkurencí to budou mít u vás těžký. Co bude v tej predajni za další značky ?

      0 0
      • St1c  

        no mame tam este od minuleho roku nejake kellysy a tie uz asi nebudeme doobjednavat.a potom mame za velmi slusne ceny nasu znacku Genesis.sam ten bajk mam a som zatial spokojny pricom ked som si dal zamestnanecku zlavu tak ma bajk v deore/LX vybave vysiel na 11 tisic SK (na zaciatku sezony).Je jasne ze KTM nebude moct konkurovat v cene ani tej nasej znacke genesis (ved ktm s acerou vide tolko co genesis s deore vybavou) ale xceme nieco co prilaka aj cyklistov (to vacsina kellysov asi nedokaze:D – sam som vasnivy cyklista a kellys mi nic nehovori…) a potom trosku aj snobov:D

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Nechci strašit, ale v tom případě není moc pravděpodobný, že to bude pro vás dobrej business. Na těch levnějších modelech sou (jak řikáš) minimálně o třídu nižší komponenty ve stejný cenový relaci ať je to šaltr, vidle nebo kotouče. Já bych si třeba KTM koupil (vyšší řadu), ale jak přesvědčíš toho zákazníka, aby si koupil např. KTM Life Track za 15000,– když je na něm jen Deore šaltr a ostatní… „škoda mluvit“. Co mu řekneš, když se tě zeptá: proč si mám koupit zrovna tohle, když za stejný peníze mám Demu, kde je čistá sada Deore a vidle s olejovým tlumením ? Samozřejmě pak sou lidi co na peníze moc nehledí, ale ty zas nekupujou kolo za 15000,–

          0 0
        • kurýr na bajku  

          Jo a Kelly´s taky moc nemusim, ale ty jejich akce už přitáhly mnoho cyklistů. To víš jak viděj na kole např. kliky a šaltr XT za příznivou cenu… :-)

          0 0
    • Micey  

      No v těhlech cenách ti nepovim,každopádně já mám KTM Team race 2005 a jsem víc než spokojenej..Rám výbornej,komponenty fajn.A úplně krásně mi sedlo do ruky.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Taky se ti líběj jen ty lepší, co ?

        0 0
        • St1c  

          nj tiez som pozeral tie drahsie modely…pekne no.hlavne ma dostavaju tie komponenty.na tych bajkoch uz nie je skoro treba nic menit:D napr. su tam moje oblubene AVIDy SD7 a tak pod. no lenze pochybujem ze niekto kupi v nakupnom centre v sportovom obchode bajk za 200k:D

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Tak pokud to bude správnej obchod na správnym místě tak proč ne ? Jinak máš ale asi pravdu :-(

            0 0
    • marapara  

      Jsou docela dobrá, u nás asi ne moc rozšířená kola, protože jsou dražší. Jinak řečeno ve stejné cenové hladině jde koupit jiná značka s lepší výbavou.

      0 0
      • wert_1  

        Koupil jsem speed 4.0 a spokojenost. A to že bylo o nějakou pětku dražší než srovnatelný jiný mi vynahradí to, že jich tolik nepotkám a hlavně – je ČERNÝ :-)))

        0 0
    • killme  

      ty s motorem vypadaj slusne :) a docela i jezdej :)

      0 0
    • cernys  

      Mně to přijde nechutně drahý

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.