• hikerius

    Prosím přispějte radama a zkušenostma, rozhoduju se pořídit ráfky+náboje(na kotouče) na MTB převážně enduro(terén,sem tam skok), tak at to něco vydrží tak do 8000 tis.(36 or 32 dír je v tom takový rozdíl?) mám představu ráfky MAVIC 717d a náboje DTSwiss Onyx, podle mě to půjde levněji(jde to ?)+(chtěl bych to levněji:-)).Co říkáte na náboje NOVATEC a ráfky ALEXRIMS,RIGIDA, jestli se to dá porovnat a neplatí se jenom značka.Dík za příspěvky.

    0 0
    • moratii  

      No Onyx celkem nebrat…bud Hugi 340 nebo Novatec, pokud Ti nevadi ze jsou tezsi…ale jsou kvalitni a levny…

      0 0
    • panacea1  

      měl bych pro tebe tip na přední nábu…KRUTOR, za ty prachy super… jinak když budeš hledat daj se sehnat i pěkný kousky, já koupil White Industries obě na disc, vepředu 20mm osa za cca 4000 a byly nový… ale bejt tebou jdu asi do DT SWISS, slyšel jsem jen samou chválu…v ruce jsem měl 240 disc a fakt nádherná práce…zkus je sehnat třeba lehce jetý…popř. vyměníš jen ložiska. viděl jsem v Bikeexpert? předek HUGI stříbrná za moc slušnej peníz, byl to starší model, tak se tam mrkni…

      0 0
    • moratii  

      Jen pozor na starsi DT 240 – zadni praskaji…

      0 0
      • juli  

        Jsem neslysel. Co praska? Osa? Mam je druhou sezonu a furt nic :)

        0 0
    • Darkson  

      řešil jsem podobnej problém a nakonec zvolil následující: náboj Author www.author.cz/…dukt_id=1950 ráfek Mavic XM321D www.mavic.com/…321_disc.php?… niple a dráty DT Swiss Competition www.dtswiss.com/index.asp?…

      není to nejlehčí(hlavně ráfek), ale na enduro, jak píšeš, odpovídající

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.