barva integrály a sluníčko???

40 nepřečtených
  • zizen

    Zdary, chci si koupit svou první integrálu a pořád řešim, jestli mi v tmavý helmě upeče sluníčko hlavu podstatně víc než třeba v bílý. Jaký s tím máte zkušenosti???

    0 0
    • Pá-dlista1  

      To se podle vyzkumu nepotvrdilo. Jinak to neresim. Daleko vetsi vliv bude mit konstrukce a pocet vetracich otvoru. A to taky neresim, protoze nejdulezitejsi je pro me pocit sucha a bezpeci.

      0 0
      • Hanz_Zlin_CB  

        mohl bych vedet jaky institut dotycny vyzkum porvadel a jake byly vstupni podminky a ostatni vedecke poznatky ?? :D

        0 0
    • ddd - andy  

      Taky to moc neresim – stejne ji nemas na hlave porad a z kopce fouka vitr.

      0 0
    • zizen  

      Tak díky za informaci. Líbí se mi ta „lesní“ Bellka – tmavě olivově zelená s šedou. Je konstrukčně v pohodě??? :)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ta unter helma? Tomu bych ani nerikal integrala. Ale nekdo ma tyhle ksiltofky rad.

        0 0
      • Radek Broz  

        Je strasne mekka, radsi bych se podival po necem jinym.

        0 0
        • zizen  

          Co bys mi doporučil za stejnou cenu?

          0 0
          • Radek Broz  

            Ta Bellka ted stoji cca kolem 2.500, co? To mozna bude chtit alespon neco priplatit. Pokud sneses o nemco vyssi hmotnost, podival bych se v obchodech po nejaky motoX.

            Padlista by mohl nadhodit, jaky jsou ceny Mace.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Hammer 2990,– PAAK9 4190,– PAAK9 carbon 7490,–

              0 0
            • fousek  

              No bych teda radsi sel do MX prilby, ja sem si koupil Yes karbonovou za 3900 ve vyprodeji a co si pamatuju tak je na ni napsano asi 1250g coz mi nepride moc

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Jestli ti to neprijde moc, tak v tehle vaze si muzes uz vybirat. Resp. tezko bys na kolo hledal tezsi :)

                0 0
    • rock  

      Integrálka nemá vevnitř pěnovou výplň ? Polystyren a podobné hmoty jsou docela slušný tepelný izolant, takže by ten rozdíl neměl být nějak zásadní.

      0 0
    • goofy  

      No mam toho Bellistica, a nic extra pevnyho to neni. No nebo spish je docela mneka… Uz se pomalu divam po necem jinem. Jedina jeji vyhoda je, ze je pomerne lehka. Ja sem si ji koupil kvuli tomu, ze mi sedela asi nejlip ze vshech co jsem zkoushel. Pokud by se ti chtelo investovat asi 1000 vic, a jeshte by jsi ji sehnal, tak bych shel do Mad Maxe treba, nebo letoshni Mace nevypadaji shpatne, ale jsou celkem tezke.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja bych se snad ani nebal toho zimniho Mad Maxe :)

        0 0
        • goofy  

          Jaky je v tom vobec rozdil? jenom ze to nema vetraci otvory? Nebo tam je i nejake zatepleni?

          0 0
        • Radek Broz  

          JJ, ja taky ne. Jestli tam je jedinej rozdil v tech otvorech (jako ze asi jo). Ja v my taky zadny otvory nemam a samozrejme se v tom docela potim, ale ze bych pocitoval nejakej rozdil proti deravy integrale, to zas zrovna ne. Me se hlava relativne dost poti i v XC helme;-) Skoda, ze uz nejsou normalni MM2 – ten lonskej karbonovej byl za tu cenu fajn. Remedy se mi nejak nelibi – teda alespon na obrazcich – po shlednuti Unchained jsem si rikal, ze zase tak spatna neni.

          0 0
    • zizen  

      Co Giro Remedy? Je v pohodě? A na kolik vyjde?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Osobne se mi zda meka a oskliva. Rozhodne je mekci nez predchudce MadMax a taky osklivejsi :)

        0 0
      • goofy  

        Remedy mi pripada stejne meka jak ten Bellistic, tak proc platit 1000kc na vic… Mozna bych se treba radeji poohlidnul po nejake 661, ale ty sem v ruce nedrzel. Ty znam jen z vypraveni… :o)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ted maji nekolik novych velmi zajimavych kousku… treba model „ObrKedlub“ co vozi Fabien a Fionna. Spravnej MX style.

          0 0
    • TinkTink  

      LAZER… :)…motokrosovy nebo MTB…staci si vybrat…akorat ty ceny jsou o par korun vys…ale taky se to da…

      Mam MTB Lazer integralu a v pohode :)

      0 0
    • zizen  

      Tak teď jsem byl v krámu, zkoušel jsem si 661, Mace Hammer a tu Bellku o který byla od začátku řeč, a jdu do ní. Akorát musim počkat až přivezou mojí velikost.. Děkuju všem za rady.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jen nerikej, ze jsme te nevarovali. Mohl ses taky podivat na nejaky poradny helmy, abys mel vubec prehled. Tohle jsou vsechno takovy unter helmy.

        0 0
      • Radek Broz  

        Padlista ma (jako vzdy;-) ) vyzkousel jsi ty 3 nejmekci lowend helmy, o kterejch tu byla rec. Navic Hammer mi prijde vylozene osklivy a 661 taky nic moc. Mel bys fakt mrknout na ty Gira a na nejaky motoX a az pak se rozhodnout – z tehle 3 si moc obrazek neudelas. Navic ver, ze hodne brzo zacnes premejslet o lepsi;-)

        0 0
      • _Luky_1  

        Ja se ted taky rozhoduju a vůbec envim co mam koupit.Muj úplny myx jsou 4000,– a za ty se mi docela sda pevna a hlavne lehka tato sixka sixsixone.com/Ca­talog_661Bike­.aspx?id=8fc9f6­f2–1582–4c4c-acc3–57af7a4d9aa4&pro­duct=c355b2fc-7741–4467–9044–3a7ee2fb3a65 a taky by me zajimalo co je toto za helmu vzhledove je pekna,el videl ji nekdo a taky jak je pevna?Je to nejakej skolaminat a ne laminat-to je horsi nebo lepsi?:D www.azonicusa.com/…uct_info.php?…

        Nemate jeste nekdo nejakej typ?Premyslel jsem i nad Remedy,ale to mi nepripada moc tvrda..

        Me jde o tvrdost a vahu,ale tak bohuzel na karbonku nemam =( nejradsi bych dal do helmy tak 3 ,protoze chci jeste nejakou helmu na cesty(nebudu jezdit s integrou :D -chtelo by to nejakou kokosku..)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          K te Fury: Sklolaminat je normalni laminat jak ho asi znas, za pouziti skelnych vlaken. „Carbon“ neni nic jinyho nez laminat z uhlikovych vlaken. Helma Fury je lisovany kompozit (laminat i carbon jsou take kompozitni materialy) s obsahem skelnych vlaken. Narozdil od laminatu nejsou tkana a pres nepruhledny plast na ne neni videt. Jinak technologie bezne pozivana napr. v automobilovem prumyslu. Proste jak by napsali v letaku ze supermarketu – material umělá hmota :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.