• pos3k

    to mi nemaj delat :-(

    kdyz jsem na vikend u nasich doma, tak si s chuti kouknu na extreme sports (kabelovka), rad se kouknu na kola, bmx a ty tanky mezi stromy, street, vert (ten rad – odkojen inline) atd atd. co mi nemeli delat tak pustit zaznam nekolika rocniku transrockies :-( XC bych tam necekal, tak jsem slintal (co jineho muzu delat kdyz uz 3 mesice lazarim), priroda krasna, bike – konecne normalni bike (i HT :-)

    asi to nekdo nejel co? :-) nevali se nekomu dvd, rip? (na dc nemuzu-proxy)

    www.transrockies.com/index.html

    0 0
    • Meesha  

      Jeli to Doktor se Skurim z Programcyclu – na krame meli nejaky fotky na DVDcku.

      0 0
    • johny.h  

      Jo jo, taky jsem na to o víkendu koukal, nahrál na video a v neděli jsem jel na trenažéru snima:) Už ať je jaro!!!

      0 0
    • Pilot  

      zdar, dvd se mi vali zrovna na stole.je to cd co udelali v „progresscyclu“ – jestli ses z prahy, tak muzu zapujcit. letosni transrockies uz jsou vyprodany

      0 0
      • enjoy  

        transrockies jsem ted videl na extreme.. bylo to cely nebo je na tom DVD toho vic? ne ze bych z toho byl teda nejak zvlast hotovej.

        0 0
        • Pilot  

          uz jsem nejakej hotovej…mam cd, ale s fotkama co fotili. dvd maj na krame. nektery fotky jsou docela dobry

          0 0
          • enjoy  

            jo takhle:-),to promin,nerozumnel jsem:-). no tak na extreme channel davaj ted v tehle dnech(myslim ze docela casto,jak jsou zvykly:-)) tusim hodinovej zaznam..

            0 0
            • pos3k  

              tak to nahrej :-) ja nemam techniku, nasi ji maji ale pozadat je at mi video soupnou do pokoje a naprogramujou to je na dalku nerealne :-( rovna to v programu nemuzu najit jestli budou dalsi nebo opakovat (verim ze jako vsehno tam bude minimalne sestkrat)

              0 0
              • enjoy  

                taky nemam techniku:-).resp. krome techniky nemam i video:-D

                0 0
          • pos3k  

            ja bych nejradeji video :-(

            0 0
            • Meesha  

              Kdyz to nejak chytim, tak se o to pokusim. Neco sem uz nekolikrat videl, ale nevim jestli je tohle to samy. Je tam ke konci interview s tim jednonohym borcem co jezdi i Cape Epic atd?

              0 0
              • pos3k  

                to nereknu, ja videl urco 2 rocniky, z toho jsem u myslel ze koukam na reprizu nez byl konec, co si pamatuju tak to pokazdy vyhrala dvojice rocky mountains

                0 0
              • enjoy  

                jojo.

                0 0
              • jakub  

                je to urco vono taky sem uvazoval ze to nahraju a dokonce mam i techniku ale nemuz vychytat cas kdy to davaj sou toho dva dily dvouhodinovy… a je to fakt docela dobre udelany i gdyz se tam furt zvani a je tam spousta ukazek z toho byvakovani mezi etapama… je to hezky…

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse