• Dumbo

    kedze som nenasiel v archive nic tak sa spitam co si myslite o vidlici dvojkorunke 140mm RST mozzo ? kolko stoji a kde sa da zohnat vdaka za vase vicerpavajuce odpovede

    0 0
    • ravo  

      http://www.mozosuspension.com

      U nás je prodáva http://www.paul-lange.cz takže na slovenský Lange je bude prodávat taky. Ale jestli sem dováži i tenhle konkrétní model, to netuším…

      0 0
      • Dumbo  

        ale ja zhanam presne to co je na tom bighite celkom sa mi pozdava vimenit tu akoze vazelinu za olej a mala by sa rozhybat podla toho co tam pise v tom clanku teoreticky by mohla byt lacna

        0 0
      • Dumbo  

        ale ja zhanam presne to co je na tom bighite celkom sa mi pozdava vimenit tu akoze vazelinu za olej a mala by sa rozhybat podla toho co tam pise v tom clanku teoreticky by mohla byt lacna

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Myslim, ze bazarova cena nove, sundane z bighita byla asi 5000,–

          0 0
          • Dumbo  

            5000sk by som bol ochotny zanu dat viac ako 10 litrov urcite nie to sa samostatne nepredava neviem ju nikde najst na nete :-(

            0 0
            • Tomcat  

              Hele nevěš hlavu ,není o co stát je to bláto. Vyhozený prachy i těch 5000Sk by bylo moc.

              0 0
              • Dumbo  

                teraz jazdim RST Gila TL takze bola by urcite lepsia ako to co mam… najradsej jazdim zjazdy a skacem na FR trati ktoru staviam aj s kamaratom… mensie dropiky a uzke lavicky ktore su zakoncene dropikom a aj mensie polety tam mame myslim ze by bola premna az az.. boxxeru dorado monsteru by mi urcite netrebalo :-) no som rozhodnuty pre dvojkorunku takze to mozzo je ako usita na moj styl jazdenia chcem ju len zistit kde sa da splasit taka kraska :-)

                0 0
                •  

                  hm a co takhle jednokorunkovýho DJ3, nebo kapánek dražší Junior T, no a nebo jestli se dá sehnat RS 461 DH, to byl držák

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    jj drzak to byl. Drzak predniho kola :)

                    0 0
                    • Dumbo  

                      nevideli ste niekto v shope tu vidlu ? alebo aspon neviete kde by sa dala kupit ? nejaky dovozca najlepsie na slovensko

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Jestli opravdu myslis DH461, tak ji maj na www.author.cz, ale nemyslim, ze je to pro tebe dobra volba.

                        0 0
                        • Dumbo  

                          nemyslim 461DH ja myslim to mozzo RST asi bude najlepsie zamailovat sterbovi a spitat sa na samostatny predaj tej vidlice a aka je cena

                          0 0
                          •  

                            jenom mě tak napadlo, říkla si že teď jezdíš gilu, což je jednokorunka, maš rám na dvojkorunku?, ja jen abys třeba neurval hlavu…

                            0 0
                            • Dumbo  

                              toho sa nebojim sice je to dost stary ram ale verim mu a tych 130mm mu neublizi ja ho mam z 3 ruky prv ho jazdil nejaky nemcur pretekar potom slovacisko ktori na tom jazdil DS a DH a teraz to jazdim ja ten predchadzajuci majitel tam mal nejaku macochu jednokorunku myslim ze dirt jumper mal tam dost zdvihu a jazdil vetsie sialenstva ako ja teraz ked tam mam tu gilu tak je ta hlava dost nisko na moj vkus tou mozzo RSTckom sa len geometria vylepsi

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                140mm!

                                U dvoukorunek nejde ani tak o to, ze jsou vyssi, ale spis o to, ze jsou pevnejsi v tech mistech a vsechno namahani prenaseji na ten ram. Ale nebal bych se toho. Teda snazim se jezdit na takovejch ramech, abych se toho nemusel bat :)

                                0 0
                                • Dumbo  

                                  ja sa spolieham na to ze ten ram nebol najlacnejsi ako novy…:-) ja ho mam pomerne za lacno je to vlastne najvisia rada vo fulloch tej znacky tak dufam ze pocitali stym ze tam pojde aj poriadna vidla… a to RST mozzo je este daleko v mojich predstavach neviem kde ho kupit a za kolko… Sterba mi dajak neodpisuje

                                  0 0
                                  • Pá-dlista1  

                                    Zbav se uz toho RST. Je to jen MOZO a nebude to zadnej zazrak. Nejvyssi Checkerpig by si zaslouzil nejakou jinou vidly. Asi i uplne jinyho zamereni:)

                                    0 0
                                    • visby  

                                      padlista, len nezacni s tym ze checkerpigy su XC biky, lebo si od dumba vypocujes :-)

                                      0 0
                                  •  

                                    hele fakt bych se na to mozzo x5,5 vykašlal, ja sam teď doufam dostanu za maturu vidli s kotoučem :) a vybral sem si DJ3, jezdim tak nějak FR, nic extra a takovy aggres. xc, ale s tim bude asi konec, další kilo a půl navíc už bude moc. Fakt neni lepší třeba sherman :) nebo ten junior t? sice to bude o dost dražší, ale zase to bude fungovat a vydrží to

                                    0 0
                                    • Dumbo  

                                      niekde na extrembajku som cital ze ta vidla stala 8 litrov v Kaktuse a ja by som zanu kludne tych 8000 dal

                                      0 0
                                      • Dumbo  

                                        za šermena by som 18000sk nikdy nedal to uz radsej dosporit 3litre a kupit juniora T ale tych 8000 by sa dalo najst par uprav tej mozzo a bude dobre

                                        0 0
    • Dumbo  

      sakra prisiel som nato ze sterbatomu asi fakt nerozumie to naozaj nieje RST MOZZO ale iba MOZO 5.5

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.