• mužik

    Když už jsme u tandemu,tak kolik vás letos vyjede?

    0 0
    • mužik  

      Opravdu žádnej tandem?,nebo ještě zimní spánek?

      0 0
    • jarka  

      To víš že vyjedeme, jen mi odpověz na E mil, co jsem poslal!Potřebuji to kolo také převážet!

      0 0
    • Ice-goofy  

      Ja na tendemu jedine pro radost na tomto kole jsem stravil detstvi.. no hodne stary skvost :) http://www.teamgoofy.com/…vojkolo.html

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Pockej stary… vzdyt uz to ma integrovany slozeni :)

        0 0
        • Ice-goofy  

          No kdyz vezmu ze i na tom kole travil mladi ( a to kolo uz melo neco za sebou) tata tak nejaky patek uz to mit bude :)na fotce je kolo pred 35 lety

          0 0
    • sann  

      no ja jsem myslel, ze pojedeme zimni prazskou padesatku, ale nak nam vypovedela zapujcka tandemu. Tak to vypada, ze uz nikdy nevyjedeme:)

      0 0
    • MattsSpeed  

      zdravim, tak sem se koukal po e-bazarech a nasel sem tohle (viz foto) za 15k, chcet bych tandem na turistiku (brasny, vic dni). Tak se ptam jestli je to rozumny reseni.

      0 0
      • mechanik  

        Vypadá solidně a cena je velmi slušná .-))

        0 0
        • MattsSpeed  

          cestovní dvojkolo, vzor pánsko-dámský, ocel. rám, modrý lak komaxit, doplňky dural, zapouzdřené středy, vybavení Shimano, dvojité ráfky Remerx, tři brzdy, páčky Alu, řazení RevoShift Shimano, převody 18, blatníky plast, nosič, stojan. Kolo je po celkové GO, všechny díly úplně nové, nikdy nejeté

          0 0
          • jizby  

            Mě se moc nezdá ten rám. Bál bych se, že se při přejezdu nerovnosti zadním kolem ohne/zlomí zadní sedlová trubka. Je špatně navržený, si myslím. Klasický tandemový rám má úplně jinak dělané vyztužení.

            0 0
      • rasto  

        zajimave reseni: retez na obou stranach :-) vypada hezky, bytelne. se mi taky libi, ze je vzadu prizpusoben zenske. nema ale malo navarek na lahve? kazdopadne, dle fota, bral bych ho hned.

        0 0
        • MattsSpeed  

          Výrobce rámu je kolařská firma vyrábějící repliky historických kol, tříkolek a jiné speciality, fa SUREKO, rám je ocelový, svařený, rok výroby leden 2006 … ..beru to tak ze je to ocel, Re ¨je inde a SigmaC existuje, tak by to mohlo byz ok. Dnad :-)

          0 0
        • rarášek1  

          … se mi taky libi, ze je vzadu prizpusoben zenske…

          Mělo to význam v době, kdy dámy jezdily na kole v dlouhé sukni.

          0 0
      • R.1  

        Vyzera paradne! Za tu cenu ber hned.

        0 0
        • MattsSpeed  

          zadnu brzdu to ma prte zdvojenu tak snad zvladneme aj nejaky ten zjazd¨… musel by som ponho ist 300km a to uz problem je, ale aspon si vyskusame prevoz pokial do toho pojdeme :-0

          0 0
        • MattsSpeed  

          doubleV

          0 0
          • R.1  

            mne sa paci hodne :) Toz good luck!

            ps: a tu brzdu jednu ovalada jeden a druhu druhy(a)?

            0 0
          • rarášek1  

            škoda toho rezevého šroubu u sedlovky :-(

            0 0
          • JSt  

            nebylo by lepsi tam dat radeji poradnou v-brzdu (dobra je ta harmonika :) nebo kotouc? taky bowden k te „brzde navic“ je pokroucenej jak bolava noha – tam bude chodit lanko dost ztezka. vubec cely to kolo vypada tak nejak chatrne, levne…

            0 0
            • MattsSpeed  

              to kolo je levne :-)

              0 0
              • JSt  

                kdyz to nekde rozstipete, nedobrzdite apod. (coz nevidim jako velky problem ;) a neco se nekomu z vas stane (nedej boze obema), tak se ti to muze sakra prodrazit…

                0 0
                • MattsSpeed  

                  jo s tim pocitam a podle toho sem budeme snazit jezdit, a vybirat trasu, chci to na pohodu… …zazitek s tim ze se nevybrzdi a nasledne neco stane… prodrzazi… uz s pritulkou mame.. a bovdeny byli nepokroucene, V-brzdy dobre sestavene a stacila jedna blba serpentinka v rakousku a jeli sme do nemocnice… nechci podcenovat o cem mluvis, jen nekdy se vic bojim kdyz pritulka jezdi sama, tak to aspon z casti muzu ovlyvnit, treba i vymenou brzd… s tim se casem pocita… ze vseho nejdriv se na tom budeme muset naucit jezdit :-)

                  0 0
                  • fousek  

                    No ja bych si treba za sebe na kolo nesed:-)

                    0 0
                    • R.1  

                      Zasada je, aby ten co sedi v predu daval pred jazdou pozor na to, co zje :)

                      0 0
                    • MattsSpeed  

                      ja taky ne! … ale polovicka to bere tak, ze pri vykreslovani pohladu na svet zo zadneho sedla tandemu to zamerne vykreslujem cierne, aby nebola potom prekvapena… a ked bude, tak jej poviem, ze som je to vseeetko vravel :-)))))

                      0 0
    • vinnca  

      chalani, uvazuji o dvojkole – ma do toho cenu jit? je nejaky vyrobce? hodne se tu mluvi o tandemu – co to je? a dvojkola jsou silnicni, crosœove? nebo jak se rozdeluji. dik za info.

      0 0
      • romachain  

        Tandem je dvojkolo. Firem je mraky, většinou výroba na zakázku. Mrkni pro inspiraci do profilu co jsem si stavěl vloni…

        0 0
        • vinnca  

          tak to tvoje kole je mazec, taky si neco takoveho predstavuji, zkusim pohledet na netu:)

          0 0
          • romachain  

            Nejseš z daleka. Jestli chceš tak klidně můžeš přijet mrknout a jsem ti taky schopnej poradit, případně pomoct se stavbou.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.