• Komi

    Zravíško! Dostal jsem strašnou chuť vyrazit o prázdninách na týden někam na hory u nás (s několika dalšíma lidma .. cca 6 osob), ale jde o to, že potřebuju sehnat nějaký ubytování v zajímavé lokalitě pro řekněme „hobby“ biking .-) A vás zkušenějších sem se chtěl zeptat, jestli nevíte o nějakých zajímávých (cenově a polohou) nabídkách … nejlíp na netu … THX ..představoval bych si nějakou chatku, bungalov, … aby se dali kola zajistit jinak než zámkem k lampě :-)

    0 0
    • kesu  

      http://www.zvule.cz/ http://www.notas.cz/str_hlavni.htm je to kazdy neco jinyho ale ceska kanada je nadhernej kraj kterej je pro biking predurcenej takze stoji za poznani:)

      0 0
    • rarášek1  

      Souhlasím s Českou Kanadou a Zvůlí. Poprvé v životě jsem viděl značku „Jen pro cyklisty, pěším vstup zakázán. Využijte modrou značku.“ Kousek od Landštejna. Doporučuji ve Zvůli využít kemp s polopenzí. Porce jídla velké a hlavně dobré.

      0 0
      • rock  

        Kousek od Landštejna (pod hradem) je i značka TZ pouze pro pěší turisty, cyklistům vstup zakázán …

        0 0
        • Meesha  

          fakt? Kde to je?

          0 0
          • rock  

            Pokud si dobře vzpomínám, tak červená TZ vede, jak jsem to neuměle naznačil a ve Vitiněvsi bylae cedule, že kola musí na Landštejn po silnici. A protože cedule byla v grafice rozcestníků TZ a myslím že i s logem KČT, tak mne to už z principu docela namíchlo (i když je to bezvýznamný kousek) …

            0 0
            • MARIN  

              Byl jsem tam v srpnu 2005 a jel zrovna po tehle ceste tam a zpet ale zadneho zakazu jsem si nevsiml (asi jsem jel moc rychle :)

              0 0
              • rock  

                Já byl o něco dřív, nevylučuji, že ji v mezičase někdo odstranil :-) …

                0 0
    • MARIN  

      Taky se pridam k Cesky kanade. Loni jsem byl tady http://www.i.slavonice-mesto.cz/…/o_utvar.asp?… Kola jsme mely v zamcene mistnosti. Pro partu lidi ideal.

      0 0
    • Martinkaa  

      Zkus www.beskydy.cz. se, ze jam tam toho v sekci ubytovani docela hodne. Jinak Beskydy jako takove jsou na kolo skvele :-)))

      0 0
    • rock  

      A já už Českou Kanadu doporučit nemohu. V místech, kde je civilizace (v dosahu hospod či kempů) bylo loni narváno natřískáno (cyklisty) a ten nejjižnější cípek je sice nádherný a klidný, ale 1. malý (tak na 1–2 dny) a 2. pro slabší povahy ponurý, jediné co tam je jsou vystěhované vzbytky vesnic …

      0 0
      • kesu  

        ale zase kdyz ses tam treba v srpnu nebo proste mimo cervenec a cerven tak tam ujedes 80km aniz bys potkal bikera......

        0 0
        • JMT  

          tam bych nectel pichnout a zistit ze lepeni sem nechal doma…

          0 0
          • Komi  

            To je pravda .. plánuju to na srpen, takže do deníčku si píši: „Nezapomenout lepení (raději 2×)“ :-)

            0 0
    • stream  

      Na hobby biking z doporučuji okolí Králík, Červené vody a Štítů, kde se jezdí Rampušák. Ubytování www.volny.cz/herolticka. Je tam krásně a provoz tak akorát. Z Brna to není daleko a cenově vcelku pohoda.

      0 0
    • Komi  

      Zatím dík a pokračujte … dokonce si nemyslím, že by nebylo od věci udělat na foru něco jako seznam doporučovaných (s komentářema) lokalit a ubytování … určitě by to našlo využití ,–)

      0 0
    • pos3k  

      ti nevim :-) co treba zkusit prolezt sekce b-f? http://www.bike-forum.cz/…bytovani.php

      0 0
    • jihra  

      Já osobně praktikuju ježdění naslepo bez zajištěného ubytování – nocleh se doposud vždy nějaký našel. Má to výhodu v tom, že si jedu kdy chci a kam chci. Je ale pravdou, že většinou jezdíme tak do 3 lidí. Ubytovat větší skupinu by už byl asi někdy problém. Na internetu se ale dá sehnat ubytování kdekoliv. Je třeba ale začít shánět už tak v únoru, atraktivní lokality jsou brzo obsazené.

      0 0
      • kesu  

        a jak vozis veci?jen tak nalehko a veci do camelu nebo s doprovodnym vozidlem?

        0 0
        • jihra  

          Mám na kole napevno toto – shop.vella.cz­.windows9.ignum­.cz/shop/index­.asp, pak v levém MENU kliknout na CYKLOPŘÍSLUŠENSTVÍ a pak na CYKLO BRAŠNY a je to hnet ta první věc – PLASTOVÁ SAMONOSNÁ BRAŠNA PICNIC. Vozím jen nejnutnější věci – oblečení, ND – a nocleh si vřdy najdu tam, kde dojedu. Brašna jde zamknout, což je výhoda, protože loni jsem třeba jel týden sám a nechte někde stát kolo s obyč. brašnami na zip. Další výhoda – brašna je vodotěsná. Akorát mohla být větší.

          0 0
    • Komi  

      Neznáte ještě nějaký zajímavý a přehledný servery?

      0 0
    • grafik  

      hostynske vrchy taky nejsou k zahozeni …

      0 0
    • Komi  

      A kam zmizela sekce ubytování na BF??? Nebo jsem slepej takhle večer?

      0 0
    • Meesha  

      jeste co se tyce tech jiznich cech… Na rodinou dovolenou idealni – na jednu stranu biking v Cesky Kanade a na druhou cykloturistika okolo Trebonska, moznost vyuziti uzkokolejky a tak…

      www.cyklopenzion.cz/

      0 0
    • preacher  

      www.hotelmesit.cz Beskydy – Horni Becva, pro biking jako stvorene…byl jsem tam v lete a mohu vrele doporucit.

      0 0
    • jihra  

      Já pokud mohu doporučit, tak jeďte na kolo začátkem září. Přes prázdniny je to opruz. Já jsem vyjel loni 3. září a dal jsem si štreku Ostrava – jižní Čechy a zpět. Krásné počasí, už žádné velké horko, třeba v České Kanadě jsem cyklistu skoro nepotkal. Super. Jel jsem nalehko jen s oblečením, ubytování jsem hledal až večer. A tu byl trochu problém – spousta kempů a podobných zařízení už nefungovala. Na druhou stranu – co fungovalo, tak to bylo až na pár lidí prázdné, takže i v noci klídek a pohoda, žádné přeplněné sprchy, špinavé záchody apod.

      0 0
    • Eila  

      ted jsem hledala ubytovani do jedne urcite oblasti a prisla jsem na zajimavou vec, pokud chcete levne ubytovani cca 60kc/noc proste kouknete do mapy a nejdete vesnici pak jeji net stranky a oni uz budou mit urcite neco obecniho… zatim se mi to povedlo do mnoha lokalit a ceny opravdu nemaji konkurenci…

      0 0
    • adels28  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Evaatje  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • rarrach  

      tak hezká nabídka ubytování, kde se ubytovat je zde: https://www.regiontourist.cz/…a-republika/

      0 1

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.