AM CR, Praha 5.5 ------ Kdo jedete?

5 nepřečtených
  • biker007

    kdo jedete ted ve stredu na Akademicky Mistrovovstvi v Praze? nevite prosim nekdo jak vypada trat? nepo spis jaky povezete obuti (pokud bude sucho, do bahna mam jasno)? a jak okruh zhruba vypada? a kolik kol se jede a kolik km ma kolo? na webu toho o trati moc neni.. my tam z Plzne razime az rano pred zavodem tak abych se mohl psychicky pripravit :) dik vsem a ve stredu.

    0 0
    • jecnak  

      Jestli pojedu jeste nevim, ale trat je v Revnicich a jeji cast (sjezd) kopiruje trasu zacatku Transbrdskyho maratonu. Je to takova klasicka XX trat = 1/2 dokopce druha z kopce. Jeden okruh ma myslim 7km a jestli si to dobre pamatuju, tak se jedou 4 okruhy.

      Co se tyce momentalniho stavu trati, tak to nedokazu posoudit. Byl jsem tam pred 14ti dny. Jedina neprijemna cast je asi vyjezd takovym uvozovym korytem, kde je velky mnozstvi listi a ruznych klacku. Pak jsou tam nejake sjezdiky po kamenitych lesnich cestach a pesinkach. Zbytek jsou lesni cesty.

      Pokud zjistim neco vic, tak dam vedet.

      0 0
      • biker007  

        zatim dik moc.

        0 0
        • jecnak  

          neco vic jsem dal do bleskovek na http://www.bajk.cz/

          0 0
          • biker007  

            nazdar jel si nakonec? ja sem jel, ale celkem rychle dojel.. v 2. kole me v tom kamenito-sotolinovym sjezdu ve cca 40km/h explodovalo/pro­razil sem/pichnul sem (nevim co z toho) predni kolo… bylo to v dlouhy pravotocivy zatacce, kolo sem poslal este ze srazu dolu a sam se kutalel po ceste.. nakonec sem se z toho dostal „celkem dobre“.. odreny kolena, stehna, boky, lokty, jenden loket rozseklej, odlouplej nehet, modriny+odreni­ny+narazeniny tak na 40% tela.. pri predstave ze bych letel spolu s kolem z toho srazu mezi stromy a fakt velky kameny me neni moc dobre.. nebo bejt to o 500m dal kde se jelo okolo 60-ti, mozna vic. brrrr…

            ALE CO ME DOSTALO: absolutni amaterismus a slendrian ze strany poradatelu!! uz minulej rok bylo v Ostrave odhadem pres 60 lidi a oni letos cekali pry ucast „okolo 20-ti“. nestastnej zpusob startu – nechapu proc se nestartovalo z namesti dole, ten zavadeci krpal po asfaltu by pole cca 80 lidi(muzu) rozdelil dokonale. oni zkouseli neco jako letmy start se zavadecim jedcem a razeni podle startovnich cisel- naostro se startovalo az na louce nahore pred najezdem do toho uvozu.. proc to vubec delat kdyz se (oficialne, nikdo to nedodrzoval..) nesmelo behem jizdy za zavadecem predjizdet… tohle ale stvalo spis ty nejlepsi, ja to nak zkousl.

            ALE ZASADNI NEDOSTATEK: jak muzou pustit do zavodu 80 lidi bez toho, aby v cili NEBYLA SANITKA ani jina lekarska pomoc??? (pokud nepocitam par lahvicek kyslicniku co ma kazdej v autolekarnic­ce…)ze pry sanitka neprijela.. to je ale neomlouva!! nevim co by delalali pokud by si nekdo na trati nebo mel neco vaznejsiho nez ja (zlomil si treba nejakou kost). cestou do cile sem sel pesky cca 4km po okruhu (mel 7km) potkal dva poradale.. jejich nejvetsi starost byla abych si neobdnesl startvni cisla ( mimochochodem vypadaly jako ze zasob na spartakiadu;) )

            pad je samozdrejme moje chyba, nechci se vymlouvat. taky chapu ze poradatele delaji dost veci bez naroku na odmeny, ve volnem case. ale poradat zavod kde jedou lidi typu Horak, Hynek a dalsi bez zajisteni zdravotnicke pece je minimalne NEZODPOVEDNE!!

            a nakonec se vracim odrenej do cile, kolo sotva vedu, na prednim osma ze neprojde vidlici a jeden „poradatel“ ma keci typu „ted se te bude dobre jezdit pres obrubniky…“ na to uz sem nemal silu reagovat…

            nakonec me dali dohromady v nemocnici v Horovicich, za coz jim vekmi dekuji. snad se dam do Krale dohromady… ted premejslim v jaky poloze spat.. vychazi me jedine ve stoje ;))

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.