Petice za zrušení 1. máje a E.U.

7 nepřečtených
  • ravo

    Tak jsem dneska vyrazil koupit několik dvacetikorunových poležek na otcův bike. Že jsem je nesehnal v místním „vše“ tedy i cykloshopu, to by nevadilo, ale že jsem dojel do města zcela zbytečně, protože všude je v důsledku 1. máje a vstupu do EU zavřeno, no to mne tedy celkem oprudilo. Podpořte mou petici!!! A nechte si ty kecy, že jsem blbej, když nevím, kterýho dneska je:-)))

    0 0
    • enjoy  

      pripojuju se!:-) lidi ani nevedi co oslavujou a ani nevedi ze neni co oslavovat.kdyz mi vcera vsude cpali dementni koncerty a projevy tak uz jsem vazne nemohl. no ale uvidime jak to bude:-)

      0 0
      • Žanek  

        Zas tak černě bych to neviděl. Vstup do E.U. byla jediná možná volba. A s těma koncertama spouhlasím, ty fakt stály za to…

        0 0
    • Jogador  

      No já bych 1. máj nerušil ale zrušil bych povinosti k drahé polovičce.Jelikož bych jí měl políbit pod rozkvetlím stromem, tak nemůžu na posázavskou, teda můžu,ale pak těch řečí. No ale už si po dvou letech co je posázavská zvykla:).

      0 0
    • ivovi  

      Tak s tim nakupem se me dneska stalo to samy. Ale petici ti nepodepisu. :)

      0 0
    • Honzin  

      oboje podepisuju, jenom chci zachovat 1. kvetna jako den pracovniho volna :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.