• jiri1

    Sháním sedlovku 30.8 na Giant NRS a je to docela problém.Poraďte.

    0 0
    • pos3k  

      Taky sem shanel na durateca, zatim jsem nasel na netu pells XR1 light (440,– 490,– kc).Asi do ni budu.Jeste ale hodim vokem po netu.Zdar Bajk

      0 0
      • jiri1  

        V obchodě mí řekli,že to není tak lehký sehnat a shánějí něco od Shamana,ale sami neví jestli tu velikost vyrábí.Zkusím toho Pellse.Dík.

        0 0
        • Palo TT  

          Tusim je aj nieco od Ritchey, ale v dlzke 400 boli len najvyssie modely – dost drahe. Ja zrejme kupim Pells XR2, len slovensky distributor ich este nema. Ak ju kupis skor, daj vediet ako si s nou spokojny. Na mtrb.com pisali, ze sa da kludne pouzit aj 30.9, ale aj tie sa tazko zhanaju.

          0 0
          • jiri1  

            30.9jsem zkoušel a nejde tam.Vložku,neboli redukci tam mám a tý se chci zbavit,protože je to hrůza.

            0 0
            • Lukster  

              A co Ti tak vadí na té redukci? Já ji tam mám taky (rám NRS3) s původní noname sedlovkou a nemám žádné problémy…O nové sedlovce sice uvažuju,protože ta noname je hooodně těžká a design taky nicmoc:-),ale to až tak za rok,akutní to rozhodně není.L

              0 0
              • rb  

                Nevim,jak komu,ale mi původní sedlovka s redukcí vydávala strašné zvuky a když sem to namazal,tak zase zajížděla.

                0 0
          • MartinX  

            Návrat ke starému tématu! :) Už někdo nějákou sedlovku na NRS 30,9 otestoval? Vím, že Thomson Elite jde bez problémů – ale finančně je nad můj rozpočet. Mám chu? jít do raceface evolve 30.9 – 2006, ale ještě jsem neviděl NRS s touto sedlovkou a moc se mě nechce riskovat nevhodný nákup! Tak chlapci s NRS – poraďte! :-)

            0 0
            • Palo TT  

              30.9 400mm Specialized bez problemov. Inak ten Specialized je vlastne Kalloy s inym logom :)

              0 0
              • MartinX  

                Nevypadá špatně, ale přece jenom 340g… a máš tu hokejku nebo SEATPOST Cromol za cca 1700,–?

                0 0
                • Palo TT  

                  Pri mojich kilach 340g neriesim. Mam klasicku hokejku stala okolo 900Sk, co je za Kalloy celkom dost.

                  0 0
    • dave lister  

      a co zkusit užší a vložku?

      0 0
    • Rici  

      Ja mam Durateca 30.8 a mam tam sedlovku Ritchey 30.9. Zpocatku sla fakt hodne ztuha, ale stacilo ji tak 3–4× zasunout a vysunout (trosku se to obrousilo) a je to v pohode. Jinak Pells ted dela 30.8 karbonovou sedlovku – je to sedlovka CR1 carbon 30,8 × 350 za 1250. Kdyby ji delal driv sel bych urcite do ni, ale ted semi nechce skro novou Ritchey vyhazovat :(.

      0 0
      • mafkes  

        jo karbonovou sem mel, docela se mi libila dokud sem ji nezlomil pri zavode… karbon never more

        0 0
        • enjoy  

          a copak si ji udelal nepeknyho? ps:to mas jako dacia logan a renault thalia.na pohled skoro stejny ale dacia je jedno z nejnebezpec­nejsich aut.

          0 0
          • mafkes  

            proste to dostalo ranu ze spoda a uprostred mezi objimkou a sedlem se prelomila

            0 0
    • pit  

      Sedlovku rozmeru 30,8 mm ma v ponuke BBB.

      0 0
    • croscountry  

      Nie som si istý, nemám bike po ruke, a tak to neviem odmera?, ale myslím že FSA majú tento priemer v dåžke do 350 mm

      0 0
    • Pekáček  

      Já na Duratec sháněl něco 30,9×400mm a nakonec jsem rezignoval a koupil to co nabízel Duratec jako set (Ritchey Comp), oversize řidítka a představec co mi byl krátký sem prodal.

      0 0
      • pos3k  

        me trosku vypekli pri objednavce ramu, mi do telefonu rekli ze vsechny specifikace jsou stejne, jenom je uprava na trubce (c 10, na webu byla c9), tak jsem objednal toho pellse 30,8 mm, no pak radosti kdyz prisel ram a v trubce napsano 30,9 mm :-) kus plechofky a no problem. Puvodne jsem chtel jit eastonu, ale chtel jsem mit sedlovku, rodla a predstavec od stejne firmy, takhle mi prekazili zbytecne plany (v planu je vymena pells vecicek za E70). btw: nevim jestli se i nas daji sehnat ale v nabidce maji 30,9× 400 viz http://www.eastonbike.com/…/post.ea70_&#…

        0 0
    • rb  

      Když už thread o Nrs,tak se podělte,jak řešíte vymačkaný čep na kterém drží tlumič.Nechávali jste si to dělat?Když jo,tak z čeho?Kupovali jste originál?Za kolik?

      0 0
    • ferda14  

      Jestly chceš tak prodám sedlovku Thomson Elite,30,9.Je minimálně jetá.cena 1000Kč!!!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.