• Kol.ista

    Prosim pomozte. Mam sitove pripojeni pres bluetooth mezi notebookem a normalnim desktopem, beha mi pres to internet. Problem je v tom, ze bych si chtel na notebooku poustet hudbu z toho desktopu. Harddisky sem nazdilel, ale ani na jednom pocitaci se neobjevily harddisky druhyho pocitace. Co s tim? Dik za kazdou radu

    0 0
    • Lance  

      mi nekdo prebehnout pres notbook,tak ho zabiju,to je dost drahe

      0 0
    • jecnak  

      Prvne si zjisti, jestli mas na obou stejnou masku site, pak si nastav nejake spravne IP jednotlivych PC a pak si je dej idealne do jedne workgroupy. Zacnou si povidat aspon pres net-bios uvidi se.

      0 0
      • Kol.ista  

        Jelikoz uz mam pres ten bluetooth do notebooku zavedenej net, tak asi IP a maska budou v poho ne? Jediny co to nedela je ze to nenajde v Mista v siti harddisky toho desktopu. Jinak si to povida. Jak je v pravo dole ta ikonka mistniho pripojeni, tak tam blikaj oba pocitace a mam prijate i odeslane clustery.

        0 0
        • jecnak  

          Promi, ze jsem se ti snazil poradit. Jestli ti to posila clustery, tak mas asi nejaky novy protokol a v tom ti uz teda rozhodne neporadim.

          0 0
        • BB  

          a nemel bys ty hard disky nejpreve vyzdilet, aby je desktop nabidl do site ?

          0 0
    • kamtcho  

      a jaky je to system? Ak je to Xp tak je dobre mat rovnaky login a heslo na oboch pocitacoch.

      0 0
    • wertigo  

      pust si cmd – prikazova radka 1.ping ip-adresa-toho-druheho-pc – funguje to ? 2. \ip-adresa-toho-druheho-pc – melo by to po tobe chtit heslo nebo primo okazat sdilene prostredky toho druheho pc – jestli nejake sdilis

      0 0
      • Kol.ista  

        Tak ten ping fungoval, odpovedi byly, ale to druhy mi nefakcilo, napsalo to : Nazev souboru, adresare nebo jmenovka svazku je nespravna

        0 0
        • wertigo  

          musi tam byt ty 2 zpetne lomitka

          0 0
          • Kol.ista  

            Sak tam byly, dal sem alt+92

            0 0
            • wertigo  

              muzes tan 2 prikaz spustit na danem pc s jeho vlastni ip adresou, uvidis jestli neco nabizis ke sdileni.

              jeste se mrkni jestli mas SP2 jestli nemas zapnuty firewall, ktery muze spojeni blokovat – zkus ho docasne vynout a vynout ho i na sitove karte

              0 0
              • Kol.ista  

                firewall na notebooku vubec nemam. Ale ja tam sitovku nemam, mam tu sit pres bluetooth… Jeste zkusim odebrat to sitovy pripojeni a nastavit ho znova, akorat zatrhnout policko tento pocitac je pripojen primo k internetu. Akorat mi pak asi nebude fakcit net… Uvidi se

                0 0
                • kamtcho  

                  firewall ten co je priamo vo priamo vo WIN

                  0 0
                  • Kol.ista  

                    Firewall primo ve windows je jenom v SP2, ja mam SP1. Este sem dodam, ze tam mam jakysi 4 pripojeni, ale u normalni site je jenom jedno. Sou tam tyto : Pripojeni k mistni siti 2,odpojeno
                    Pripojeni k mistni siti 3,odpojeno
                    Bluetooth LAP Connection,pri­pojeno
                    Bluetooth DUN Connection,odpojeno

                    0 0
                    • kamtcho  

                      je aj v SP1, sice len taky susnavy, ale je. Pravym na sietove pripojenie, vlastnosti a prava zalozka. Tam to musi byt odskrtnute

                      0 0
                      • Kol.ista  

                        Fakt tam je, ale mam ho vyplej. Cim to sakra muze byt :( Sem uz vyzkousel tolik veci

                        0 0
                    • wertigo  

                      jestli ti jede ping z obou PC tak zkus na tech PC ty 2 zpetne lomitka s vlasni IP, abys videl co ten samotny pocitac nabizi do site.

                      0 0
                      • Kol.ista  

                        Napsalo to to samy, co u toho prvniho pokusu…

                        0 0
                        • wertigo  

                          to je divne na tom samotnem pc by ti melo ten sdileny disk ukazat, jestli ne pak:

                          • pouzivas jinou IP adresu
                          • spatne nasdileno(blbe to ale snad udelat ani nejde, takze jestli to mas nasdilene)

                          to mas XP profi nebo home?

                          0 0
                          • jecnak  

                            sama voda

                            0 0
                          • Kol.ista  

                            Na obouch je profi

                            0 0
                            • kamtcho  

                              no ak budes mat rozne hesla tak ti to nepojde, ak nebudes mat ziadne hesla, tak ti to pojde len ak vypnes…(teraz z hlavy neviem co presne ale v tom linku co som sem dal by to niekde malo byt. Robil som to podla toho a islo to len to bolo predrokom tak uz uplne presne nepamatam.)

                              0 0
    • Kol.ista  

      Asi to bude notebookem, protoze na desktopu mam normalni Pripojeni k mistni siti a na notasu mam napsany Bluetooth LAP Connection, pripojeno, Bluetooth LAP Modem

      0 0
      • JSt  

        podivej se jestli mas pro to bluetooth pripojeni nainstalovanou sluzbu sdileni souboru a tiskaren. radej na obou strojich

        0 0
    • Kol.ista  

      Ja uz se na to asi opravdu vyseru. Tak sem zkusil to cely bluetooth na notebooku reinstalovat a uz mi nejde nic, sice pripojeni tam je jenom jedno, ale nefunguje. Neprijma pakety a vubec nefakci ping.

      0 0
      • tarq  

        zkus prikaz „net use Y: \192.168.9.1C$ jkl /user:administrator /persistent:no“ to pouzivam ja pripoji to disk C z IP 192… heslo jkl account admin.. pokud ti to nejede tak zkus vypnout firewall

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.