• Pazi

    Potrebujem dlhú (400 mm) sedlovku s priemerom 29,2 mm. Mam problém takú zohna? v požadovanej kvalite a cene. V obchode mi ponúkajú 27,2 mm s redukciou. Máte s tým skúsenosti, nejaké závažné nedostatky ?

    0 0
    • dave lister  

      používám sedlovku 26.8 mm s redukcí a žádné závažné nedostatky nepozoruju… nemyslím si, že by měla působit jakýkoliv problém…

      0 0
    • Marine  

      Zkousel's to u EXU? Co si ja pamatuju, tak delali snad vsechny prumery…

      0 0
      • Marine  

        respektive Shaman Racing…

        0 0
        • Pazi  

          U EXU mi velmi nesedi, ze je rovna, ja by som chcel radsej hokejku. Shaman Racing vobec nepoznam. U mna je to blbe, ze potrebujem maly (17") ale dlhy ram. Preto aj sedlo davam co najviac dozadu a to je dovod, preco zatial o EXU neuvazujem. Na predchadzajucom biku som EXU mal a spokojnost. No, troska tazsia, ale inak OK.

          0 0
          • Pavlos  

            co treba pells

            0 0
            • Pazi  

              Prave Pell's som pozeral, ale pokial ma pamat neklame, tak 29,2 × 400 mm nerobia.

              0 0
          • Marine  

            Moc do toho nevidim, ale pochopil jsem to tak, ze EXU uz neni a misto toho je Shaman Racing. Kdyz kouknes na www.shamanracing.com tak zjistis ze prodavaj uplne to samy jako Exu (www.exu.cz), takze to tak asi bude.

            0 0
            • jiri1  

              Já redukci mám,ale jekmile seženu sedlovku na potřebný průměr,tak se jí zbavím.Je to hrůza.

              0 0
            • Zdyn  

              Borec ,co ma Shaman mi rikal,ze se rozesli s borcem,se kterym mel Exu.On si udelal novou znacku Shaman a ma riditka,sedlovky atd (viz net) a druhej ma dal EXU,ale prodava nosice a tak.

              0 0
    • TinkTink  

      Naprosto v pohode – mam redukci z 27,2 na 31,2…sedlovka lip absorbuje vibrace :)…sem spokojenej…ne­pousti.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.