• JirkaBiker

    Ahoj bikeři, řeším poměrně velké dilema. Mám okolo 5000 Kč na vidli. Nejdřív jsem si chtěl brát SR Axon E-LO(4700) a teď nevím jestli je to správná volba. Koukal jsem na vidle, v podobné cenové relaci a moc jich není. Jedině snad Marzzochi Comp 85mm za 7000Kč ale moc se mi do toho tolik vrážet nechce.

    0 0
    • mastihuba  

      mrkni tady do příspěvků – ta diskuse o santurech je celkem zajimava, pak taky mrkni na příspěvek Marzochi těch spokojenej je myslim dost.

      0 0
    • munro  

      Vraž to do toho.. Můj švagr je relativně nespokojeným uživatelem Suntoura (pravda, XC – SL) a já relativně spokojeným uživatelem MX Comp Air 85. Ale u ježdění je důležitej pocit a pokud by ti ho mělo kazit to, žes dal tolik peněz za vidlu, bez vší srandy běž do té SR Axon.

      0 0
    • vlk  

      Nejsem italofil.Ale co například Marcocchi EXC-dá se sehnat i pod 5000.Jinak Rock shock Judy XC-ale nevim jaka je.Nebo od manitou i Axcel-trochu měkčí vidla.

      0 0
    • JirkaBiker  

      No tak se asi plácnu přes kapsu a dám na Vás vezmu tu Marzzochi, ale ještě nevím jakej zvdvih?Maj 85mm nebo 105mm?Jen svojí ženský nesmím říct kolik ta vidlice stála, to by nerozdejchala!!!

      0 0
      • jfk  

        má pár tejdnů MX Pro 105mm a vyšší zdvih cítím spíš jako výhodu (před tím jsem měl 80mm). záleží ale na tom, jestli geometrie rámu umožňuje zdvih 105mm

        0 0
      • Honza z H  

        Tak jí to radši neříkej, já jsem to vyřešil EXR 80 air. Původně jsem chtěl comp + ETA, ale pro mé pohodové ježdění je i ta EXR dost dobrá. Na lepší vidlici si počkám, až se ceny v unii vyrovnají, jestli ještě budu jezdit.:-((

        0 0
        • biker007  

          copa az se vyrovnaji ceny, spis platy. vcera sem slysel neco o minimalne 25-ti letech.. kdyz to dobre pude tak prej 20 ;) takze az pudeme do duchodu tak si koupime titanovou „kriplkaru“ nebo karbonovy francouzsky hole :))

          0 0
      • Luka  

        To mash celkem fuk, pretuningovat to jde vzdycky… jinak ja mam MXC 85 a spokojenost :) I kdyz poshilhavam pon vysshim zdvihu, necham tam jeshte chvili tenhle.

        0 0
      • Mamut  

        Pridaj este 1000 za pumpu, alebo zhruba rovnako vela za prestavbu na pruziny.

        asi by som fakt uvazoval o Judy XC

        0 0
        • BiSon  

          Zrovna ta marcoki jde nafouknout pomoci obycejne pumpicky na kola a manometru. Je to sice pakarna proti pumpe na vidlice, ale jde to. Nebo parkrat zajet do servisu at ti ji dofouknou.

          0 0
          • smirek  

            Ja to pumpoval tak 2× za rok (v zimě nejezdim :-)), a pumpu jsem si bud pujcil, nebo v nekterym servise ti za 30Kč vidli dofouknou.

            0 0
    • JirkaBiker  

      Pumpičku jsem si objednal stojí 600 kaček.Pří­telkyni řeknu cenu o 2 tis. nižší a to si jen trochu zabrblá a bude klid.Ale dík za rady

      0 0
      • vlty  

        no nevím, měl bys jí říct pravdu a snažit se to spíš obhájit. takový polopravdy jsou cesta do …

        0 0
        • JirkaBiker  

          Vlastně jsou to moje peníze, ale vysvětlit to asi fakt nepůjde,na kole se mnou byla jednou, ujeli jsme 2 km a už jí to nebavilo. Takže chybí vztah který k tomu mám já.

          0 0
    • JirkaBiker  

      Tak jsem jí to řekl a zase bydlim sám!!!

      0 0
      • vlty  

        buď rád, nestála za to…

        0 0
      • RomanH  

        Jestli si nedelas srandu, tak bud rad. Jak pise Vlty, tak za to opravdu nestala. Ja nevim, mozna mam stesti, ale nikdy jsem o cene doma nelhal a pritelka (ted uz manzelka) mi nikdy nic na kolo nebo hory nevycetla. A to i ted, kdyz mame sviste a ja si chci na podzim stavet noveho bika. Myslim si, ze je porad lepsi vrazet prachy do jakehokoliv konicka, nez jen sedet v hospode. To by Ti pak treba zase vycitala, ze nemas zadny zajmy :o))

        0 0
      • vlk  

        Přesně tak, jak píše Vlty.Na světě je dost holek a taková, které nemůžeš říct všechno, s takovou bych já osobně žít nechtěl.Já musel kdysi takit ceny doma mamě ale přítelkyni ne.

        0 0
      • enjoy  

        je ti 22,kolik je ji?asi min nebo stejne ze jo,tak na ni ***!ja to udelal pred par tydny.v tomhle veku zadna skoda.nejhorsi je ze jsou tak mlady a uz si tolik dovolujou.

        0 0
    • JirkaBiker  

      Máte pravdu, buď to zkousne a nebo ne. Je pravda, že těch důvodů bylo trochu víc než jen ta moje vidle, která mi mimochodem dneska přišla takže veškeré chmury teď jsou na hlavu poraženy z euforie z nové vidlice. Teď jí jen co nejdřív přidělat a vyjet!!!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.