• dřevorubec

    scháním představec a potřeboval bych trochu poradit s výběrem (plus třeba nejaké skušenosti) ideální by byl s úhlem nula stupňů a dlouhej co nejméně (tak tři až pět cm), dále by mněl být kvalitní a ne moc drahý (max do 1000,–)dik

    0 0
    • TinkTink  

      No dobry do litru by mel byt urcite frezovany…trosku lip v nem drzi zavity nez v odlitku…zajimavy jsou Amoeby a Pointy…a pak fura ruznych znacek s timtez – Taiwan…

      Jo – a nekratsi jsem vozil 0mm a 0°. :))

      0 0
    • Nego  

      A co treba Truvativ Hussefelt ? Vozim ctyrcentimetrovej a naprosta pohoda …

      0 0
    • SODOVKA  

      Zdar, zkus se podívat na net na představec krutor. nulovaj úhel, délka cca 4 cm, duralovej a docela masivní. cena byla před rokem 600 kč. není asi normálne v prodeji ve kšeftech, vyrábí ho ti borci co kolo Krutor. Barva : černej nebo červenej elox.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Moc jsem nehledal, ale na Krutoru je predstavec primo na korunce a ma delku 46mm. Design nic moc a cena tak do 200Kc. Ja vim, ze vyrobni naklady v Cechach jsou vyssi, ale za 290Kc uz sezenes daleko zdarilejsi kousky.

        0 0
        • SODOVKA  

          no tak to já myslím asi jinej. ale je to taky 100% krutor. ten co maj na kole je na dvojbrejli, ten co má kamoš tak je na klasickou vidlu.

          0 0
        • bolekkrutor  

          2padlista he he he,to je krapet minulost,a kde jsi vzal tu cenu fakt netušim

          0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja vozim frezovanej Pazzaz za 590Kc uhel asi 5st. a delka 50mm. Pak jeste kostku od Exu 0st. 35mm. Tohle uz dela spousta firem. Jedna z prvnich byla Tioga, ten bude taky do litra. Me se libi Radiator od polskych NorthShore Extreme. Co neco od F.U.N.N to jsou hezky kousky a nejsou moc drahy.

      0 0
    • Nikdo  

      Obnovil jsem toto vlakno, protoze bych se potreboval zeptat jestli se da kratkej predstavec (max 3 cm) pro normalni (malej, neoversize) prumer riditek sehnat pod 500 Kc (klidne i pouzitej jestli nekdo mate plonkovej). Pripadne jestli ma nekdo zkusenost s punkovym Krutorem (ktery mam jako alternativu pokud bych nesehnal levnej) ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.