• Standa

    Koupil jsem manželce minulý rok giant iguana V s vidlicí rock shox pilot c. Je bohužel na její váhu příliš tvrdá.Jak jsem zjistil,nedá se do tohoto základního modelu sehnat jiná pružina. Dá se s tím něco dělat?,nebo mám koupit jinou.

    0 0
    • Meesha  

      Mam ten samej problem s tim samym kolem a vidli. Pruziny original RS mekci nesezenes, ale nechaj se prej udelat. Me v Programcyclu rekli, ze mi to bez problemu vyresej.

      0 0
    • Pida  

      stejný kolo, stejnej problém. jezdim na nejměkčí nastavení, ale v tejdnu vezu kolo na garačku a mam slíbenou měkčí pružinu, prej se do toho dělají tři tvrdosti(stejná jako do Judy)

      0 0
      • Meesha  

        No, psal sem snad do vsech vetsich (provarenejsich) servisu v Praze a Vankovi, co dovazi RS a vsude mi rekli, ze do tyhle vidle se jiny pruziny nedelaj. Pak by prej pomohlo dat jemnejsi olej do tlumeni, ale to dam, az se rozhejbe aspon trochu.

        0 0
    • Mamut  

      Presne ten isty problem s tym istym bikom. Podla mna, ale nie je problem iba v pruzine, ale aj v tesneni/mazani. Ta vidlica pridiera. Chodi to horsie ako nenamazany elastomer.

      Jedna moznost, naliat do lavej nohy olej. Vraj je mazana iba vazelinou (otvorene som to este nemal, zajtra to ide na garancku, otvorim to potom). Alebo dostat olej (vazelinu) pod stieraci kruzok. Napadlo ma dostat to tam injekcnou ihlou, ale bol som od toho jednym predavacom odradzovany, ze ostane odchlipeny a polezie dnu bordel.

      Po otovreni uvidim. Nova chodila vcelku slusne.

      0 0
    • tmax  

      Zdravím, mám túto vidlicu (rok šok pajlot sí) a chcel som sa mrknúť dnu. No ešte som nikdy žiadnu nerozoberal, tak sa bojím, aby som niečo „ne-po-to-to“. Na webe som niekde nenašiel pohľad na jej časti/vnútornosti. Aby som vytiahol vnútorné nohy, treba povoliť šróby na spodku vonkajších nôh, predpokladám. ¼avý išiel von v pohode, pravý tam ostal. Je povolený, ide naprázdno. Treba po ňom klepnúť, aby sa to uvoľnilo alebo sa používa sila a nohy jednoducho vytiahnem? Kúsok totiž idú, potom cítim odpor, tak som to radšej nechal tak… Prosím o radu. Vďaka.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.