• Toams

    Cus … je mozne, ze tot sa uz par krat riesilo, ale ad A, nemam cas to hladat a ad B, aj keby som mal, co bolo, to bolo … takze k veci: v nedelu som na takom malinkom zjazdiku lesnou cestou (alebo korytom?) chytil snejka a rozpolil (skoro) rafik, nuz tak hladam nahradu. Kvalita by mala odpovedat presne tomu, co sa islo v nedelu, ziadne dropy (max. z vyssieho obrubnika:-), obcas jemny zjazdik a inac les, les, les … cenova hladina do 400–500 Kc najlepsie:-) Tak babo rad:-)

    0 0
    • Daf  

      Zkus remerx Eagle. Zaplejtal jsem ho tatovi do kola, a zda se opravdu dobrej, a navic i pekne vypada. Pokud teda shanis levnej rafek na vecka.

      0 0
    • TinkTink  

      Remerx…vyzkousej ho. Nebo pridej a kup si taky DT :)

      0 0
      • Toams  

        to uz by bol z Macho-ov dost velky skok, nemyslis?:-)

        0 0
    • Toams  

      tak konecna dilema: Remerx Dragon 721 Remerx Panther

      … nejake skusenosti a odporucania? Dik

      0 0
      • Daf  

        Ja na tom Dragonovi najezdil asi 900km. Muzu napsat ze je dostatecne tuhej, spoj rafku je temer neznatelnej. Dobre se centruje a hmotnost je vcelku taky dobra. Dlouhodobou zkusenost ale nemam. Za ty 3 tydny s nim nebyl problem.

        0 0
      • Paja  

        Dragon 721 je o 2mm sirsi, ja mam uz cca 2 roky na prednim kole country (dnes eagle) a na zadnim panthera. Prestoze tady uz nekolikrat country byl kritizovan, nemuzu si stezovat ani na jeden z nich(mam neco pres 75kg, jezdeni marathony apod.). Draty DT 2mm, za celou dobu jsem je v v podstate nemusel centrovat (jen pravidelne celkove dotahovat). Do eaglu bych osobne na zadni nesel (jezdim i s brasnama), ted bych mozna zkusil dvojkaliskovej Dragon 719, kterej je o neco lehci nez Panther.

        0 0
        • Toams  

          noo, cenovo 721 a 719 nebudu daleko odseba, tak si radsej za tie 2 milimetre priplatim … aspon psychicka istota:-)))

          0 0
          • Paja  

            Cenove budou asi vsechny zhruba stejny, ono je to stejne jinak, nez jsem si myslel, 721 ma o 2mm vetsi vnitrni prumer nez Panther, ale vnejsi ma o malinko vetsi Panther (taky je tezsi), 719 je mensi v obou rozmerech.

            0 0
    • mar_tin1  

      ja mam alex td 17, ma anti snakebite ficuru, zda sa, ze to aj funguje. tiez som menil raf potom, ako som odrovnal sun machIV (snake a preboreny rafik).

      0 0
      • mar_tin1  

        aha tak nic, som si nevsimol, ze to ma byt na vecka :-) ale mozno maju aj veckovy raf s anti snakebite…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.