• rhuman

    delali jsme uz konecne video ze zavodu na Dolni Morave – sjezd.

    tady je: video.hkbiker­s.com/dm2005.mpg, ale bacha ma to 150 MB

    0 0
    • Meesha  

      tak du na to – doufam, ze to za to stoji… :-)

      0 0
      • rhuman  

        no snad jo, strihali jsme to 7 hodin a na to ze to je toceny jednou kamerou, tak to vypada jako z 5ti, podle me fakt hezky a nakonci drzka ;))

        0 0
        • Meesha  

          neni to ten Vita co o nem pisou na MTBS.CZ a Mountainbiku?

          0 0
          • rhuman  

            neni, ten se vysekal az v nedeli pri 4×. tohle je ze soboty ze sjezdu

            0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      taky jdu nato ale doufam ze se mi to vejde na uzasny HDD jenz prave okupuji ve skole

      0 0
    • rhuman  

      hmm, tak jste me prehltili prostor, tak uz nestahujte.

      0 0
      • rhuman  

        zrusili me stranky, protoze jsem prekrocil mesicni limit, takze az za mesic, ale to uz to tam nebude, protoze by se stalo to samy

        0 0
        •  

          achjo..proto mi to neslo stahnout :o(

          0 0
    • rhuman  

      tak snad zitra rano by melo byt video primo zde.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Klikam na zde a furt nic :( Jsem hrozne netrpelivej :)

        0 0
        • goofy  

          Holt musish pockat do rana… Jdi radeji brzo spat, at nemusish na to porad myslet…

          0 0
    • admin  

      video je moznos tahnout na http://www.bike-forum.cz/…ava_2005.mpg

      0 0
    • rhuman  

      tak jak se vam to video libi?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja to mam nejaky srazeny :(

        0 0
        • chemik  

          V mediaplayeru jsem to mněl taky „vysokoúhlý“, zkus to přehrát v něčem jiném, mně to chodilo v Power DVD. V BS playeru to půjde určitě taky – dá se tam nastavocvat poměr stran zobrazovaného wokna – 4:3 nebo 16:9.

          0 0
        • Mox  

          Ha, mocný pá-dlista si neví rady? :)

          0 0
          • fousek  

            Padlisty se vubec nechci zastavat, ale rady si stim nevi jen WMP, prehravace tretich stran si s tim poradi celkem bez problemu, ale proc bych si mel instalovat do pocitace jeste dalsi software kterej umi to sami? Tady je chyba jednoznacne na strane mrkvosoftu

            0 0
      • Roman  

        Moc pěkné !

        0 0
      • Meesha  

        ty zabery mi pripadaj takovy moc dlouhy a mohli by bejt akcnejsi :-)

        0 0
        • rhuman  

          no dlouhy, snazili jsme se tam dat zajmavy veci, je to nase prvni setrihany video …

          0 0
      • corse1  

        pěkný,díky

        0 0
      • X-biker  

        super, klido bych si dal i vic minut :)) na jaro tam urco s nasi crew vyrazime!

        0 0
      • Komi  

        Tak musím říct, že sem si to užil, takže NICE, ale možná bych to ocenil ve větší kvalitě (i za cenu delšího stahování) a navíc by se mi líbila synchronizace zvuku s videem (ikdyž to by byla už trochu práce pro „fajnšmekry“ :-)) …

        0 0
    • Roman  

      Tak nevím, jsem z toho v rozpacích. Moravský Kras mám prošmejděný, ale tahle část mi nějak unikla

      0 0
      • hurikan  

        Hezký video! Pro mě jakožto pro jezdce se slabou technikou jízdy jsou ty kopce atraktivnější směrem nahoru, ale rád se kouknu jak to někdo umí…BTW hezká poletucha na konci…:)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.