• sir_mike1

    Cau, potrebuju menit kliky i s prevodnikama a nejak nevim jaky by byly nejlepsi. Nejspis bych chtel dvojprevodnik, ale financni limit je tak do 5 tis. Jaky byste doporucili, popr. kde se daji sehnat (klidne i na netu). Diky…

    0 0
    • jecnak  

      FR nemam, ale myslim, ze skoro jakykoli kliky s integrovanou osou budou OK. Treba HONE za 3k CZK by asi nebyly zly a jeden prevodnik muzes vzdycky sundat a dat tam RR.

      0 0
    • Tomcat  

      Truvativ , FUNN , Bontrager atd… do 5000,– je jich dost i se středem, stačí vybírat podle barvy a vzhledu, výdrží na tom budou stejně.

      Jinak taky nevím jaký sou nejlepší a natož pro tebe ;-)

      Pokud chceš vyhazovat peníze klidně Shimano Home nebo Saint :-/

      0 0
      • Manas  

        Uz jsi zkousel Hone ? Za ty prachy opravdu pevny kliky. Husselfelt DH jsou proti nim nejvetsi maslo na svete.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Uz se muzu zacit smat? Jako lehky pro nekoho kdo hraje na vahu… to mozna. Snad i tuhy…

          0 0
          • vlk  

            by mě zajímalo, vetšinou v časácích testují tuhost klik.Ale testovali někde i pevnost?Jako než se zlomí, nebo podle čeho se určujete pevnost klik.Já teda do světa FR moc nevidím, to se jako standartně lámou hone kliky na počkání nebo co?Jen mi nějak uniká jak to můžete srovnávat.

            0 0
          • Manas  

            Zil jsem v domneni ze jsou tuhy … Aspon ty co jsem zkousel a jezdil po Bohnicky bxce. Jestli jsou i pevny, to netusim :-) Nicmene za tem Husselfeltama si stojim, jsou vazne mekky :-)

            0 0
            • Manas  

              aha ted to vidim. Puvodne jsem mel napsat tuhy, to se pak pomotalo. :-)

              0 0
              • tomek  

                Já bych šel do Hussefeltu nebo do Ructionu od Truvativu. Modely 06 maj ložiska vně rámu a přitom osa není spojená s klikou. Když zlomíš osu, tak vyměníš jen ji a ne celý komplet. Myslím, že to má Truvative patentovaný. Myslím tu osu system Howitzer.

                0 0
    • BUCEW  

      prodávám husefelty s osou a jednoplackou-3900,–kliky mají dva měsíce.

      0 0
    • Mr.Duck  

      Trochu nekro :-)

      Koukám po ňákejch klikách s 1 tácem, případně s rockringem, a cenou tak do 2k včetně osy, jestli je to reálný? :-) Koukal sem že by asi šel sehnat Hussefelt i s osou, ale celkem by mě zajímaly alternativy, koukám tady kolem že to uplně ideálně vychvalovaný neni, tak by mě zajímaly alternativy :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        moje zamilovane SLX

        nebo Deorka

        SLX sezenes i za 2000, ale neche se mi heldat, malou pilu shodis a zustane ti tusim 36z pila, coz je vpohode. A nas k nim k rockring.

        0 0
        • Mr.Duck  

          Díky, je výraznej rozdíl mezi těma SLX a Deore? Předpokládám že tam bude váha, a ty SLX sou naprosto sexy, ale na gramařinu ani vzhled nemám kešení, tak chci hlavně aby to chvíli vydrželo ty moje nedoskočený prasečinky a tak :-)

          0 0
          • ravag3r  

            Deore doporučuju. Ale kup si k nim převodník bez náběhů, jinak ti bude padat řetěz. Vyhni se Gebhardtu a Shamanu, oboje mě vydrželo tak tři měsíce:(

            0 0
        • Mr.Duck  

          Humm, tak z těch Hone o kousek níž bohužel sešlo, nemoh bys, pěkně prosím, přece jenom mrknout kde by kolem těch 2k šly sehnat? Našel sem za 2100 s trojplackou, ale tam bych potřeboval dokoupit 36z pilu, asi kratší šrouby nebo ten rockring, takže bych se stejně dostal poblíž těch 2750, za který bych dokázal sehnat ty s rockringem ;(

          Popřípadě koukám na bazaru, sou tam LX, a nebo nejetý holzfeller, nicméně nějak víc tíhnu k hollowtech.

          Mám jedny z nich vzít, nebo by šly ty slx sehnat? Ty BMX kliky jak píše duk mě nějak nezaujaly, a taky bych musel dokupovat pilu, ale díky.

          0 0
          • Smazaný účet  

            http://cyklo-obchod.nabizi.cz/…6–22z_p9691/

            • se spoptat zda jsou s loziskama
            0 0
            • Mr.Duck  

              Díky moc, už sem jim tam napsal, přijde mě to skoro podezřele levný, tak uvidíme co mě napíšou ;)

              0 0
            • Mr.Duck  

              Mno tak odepsal dost rychle, asi za hodinku, a že už došly, a muže je dodat za 2600, to zní pořád slušně, levnější sem nikde neviděl, ale nevim jestli se to vyplatí oproti deore za cca 1800 na kupkole, když pominu že SLX sou o dost hezčí, vyplatí se to?

              0 0
      • duk  

        Já bych bejt tebou popřemejšlel klidně o něčem takovýmhle jestli to máš na prasečiny a nevadí ti váha. Já mám podobný asi 2 roky a zatím držej bez problému a tuhý jsou parádně.

        0 0
      • goofy  

        Gdybys chtel, mam doma jedny Honecka, ktere uz nevyuziju ;o)

        0 0
    • goofy  

      Tak ja si prihriju polivcicku.. nejake rozumne kliky na 83mm domek? Jasne ze bych bral Atlasy, ale na ty nemam :o)

      0 0
      • gazman  

        Relativně lehké jsou jen gravity light,potom ty atlasy a pak už jen záplava těžších SHIMANO, TRUVATIV, FUNN atd.

        0 0
      • gazman  

        Toto?

        0 0
        • goofy  

          Shimano ma nejake jine na 83mm domek nez Sainty? Asi ne, ze..

          Ty Racefacy nevypadaji spatne za ten peniz.. Ty jsem nejak prehlidnul.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.