• chobot

    zdravím, předem chci podotknout,že jsem v historii nehledal.. :o)) zajímalo by mě,jak řešíte kombinaci volné kra?asy a zima.jestli k nim vozíte dlouhý návleky nebo zateplený čapáky a na ně kra?asy (bez vložky). já jsem minulou zimu odjezdil v kra?asech + návleky na kolena + „zateplený“ dlouhý návleky.když byla jó kosa, vzal jsem si pod to ještě klimatexový dlouhý spodky. taxem přemýšlel,že bych si pořídil zateplený čapáky s nějakou neprofuk membránou,akurvát nemám odepínací vložku na kra?asech :-( existují nějaký solidní dlouhý zateplený návleky s neprofukem?pří­padně jaké máte zkušenosti se spodkama,co mají neprofuk na kolenách a na intimních partiích? díky

    0 0
    • Lance  

      nerad bych Te odbyl,ale nemam cas,zkus historii

      0 0
    • R.1  

      Kup si normalni cyklogate na zimu! Anebo hooodne dlouhe kratasy.

      0 0
    • gadzo  

      Kup si dlouhý zateplený čapáky s neprofukem, pod rozkrokem je ustříhni a hnedle máš zateplený návleky + extra sexy krátké gatě na léto s neprofukem (tzv. 2v1). No a za ušetřené peníze můžeš nakoupit kaštany aby zvířátka neměla v zimě v lese hlad!!!

      0 0
      • chobot  

        už to jdu vobjednat k panu Fialkovi… opravdu moudrá odpověď, to ten novej kancl, což? :o))

        0 0
      • Volf  

        A když ještě ustřihneš vršek se šrákama, tak ho můžš používat na aerobic získáš tak tzv. 3 v 1.

        0 0
        • chobot  

          tak zvanej ólinvan :)) kua chlapi,já čekám ňákou kloudnou odpověď :)

          0 0
          • gadzo  

            Kup si ty gatě co mám já a deserte. Jsou s membránou na přední straně noh, vzadu jen zateplené, bezvložky takže je můžeš používat aji na běžky. Zima v nich není. Bohužel nevím jejich značku a ten obchod kde jsem je kupoval už taky zrušili :-)

            0 0
          • lenochod  

            neprofuk je k ničemu, do kopce tak rychle nejedeš a z kopce aby ti nebyla zima, slez z kola a utíkej :o)

            jinak používám senzor dlouhej a je mi teplouško :o)

            0 0
    • Peslezedirou  

      Tohle řeším zrovna taky, už se mi nechce jezdit v zimě jako ******. Zatím jsem tenhle rok vystačil s volnejma kra?asama a pod ně jsem si dal zateplený dlouhý návleky. Je to ale fakt jen na podzim, protože mám dlouhý nohy tak mi návleky končí těsně nad ponožkou. To si fakt ve velký zimě nedokážu představit. Nebo jsem zkoušel zimní kalhoty z lacelm a na ně kra?asy ale to se člověk strašně v místech kde je víc vrstev potí. Zkusím ustříhnout starší čapáky a ty našít na vnitřek volných kalhot kalhot a pak uvidím. Dám vědět jak to funguje. Ale vidí to tak, že stejně budu muset vozit čapáky :o(

      0 0
      • Bobo  

        Jo jo, v těch rozstříhanejch a dohromady sešitejch hadrech budeš vypadat o mnoho líp :-). Tvoje starosti se vzhledem bych chtěl mít.

        0 0
        • Peslezedirou  

          Jasně od žiltetkáře to chápu, kdyby si měl v tý tvojí vesnici metro a občas se s kolem někam dopravoval tak by jsi třeba pochopil, že je to někomu nepříjemný jet jak harapes. No flame.....

          0 0
      • black.horse  

        Z tohodle časem dospěješ, až Tě přejde puberta;-) taky nerad vypadám jak ***** a prostě si přes čapáky vezmu dlouhý kra?asy a je to… když Ti to nemůže říct žiletka, tak Ti to řeknu já: neser se s tím sešíváním píčovin :-P

        0 0
        • JMT  

          :-D muhehe

          0 0
          • Peslezedirou  

            To se směje ten pravej model :o))

            0 0
            • JMT  

              jakej model ? to prece vi kazdej ze k cernejm kratasum s bilejma svama se nemuze vozit modrej dres, ale zasadne cernobilej a bila prilba :-D

              0 0
              • JMT  

                a este budu asi muset prelakovat cervenou presku na jinak cerno bilejch botach… :-D

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Ale to tase jo :o) Vlastně jsem zapomněl jak to člověku může slušet v ***** hadrech a ještě když má rám nalakovanej jak Barbie :o)) Zatím čus…:o)

                  0 0
                  • JMT  

                    kratasy sou volny, dres taky volnej s napisem motocross technology a barva myho novyho objevu bude stejna jako tvoje-leskla cerna :-)

                    0 0
        • Peslezedirou  

          Člověk spíš dospěje k tomu, že kolo hodí do … a pořídí si do terénu pořadný enduro. Myšleno alespon 250 ccm :o)

          0 0
    • -b-n-x-  

      ja jsem ted zacal jezdit v normalnich sirokych gatich od vietnamcu a celkem to je ok

      0 0
    • wroum  

      jezdim v outdoorovejch kalhotach Direct alpine a pod ne moirovy spodky. ale je fakt ze kalhoty s cyklovlozkou na sebe vezmu tak maximalne 2× do roka, takze mi prijde normalni jezdit bez ni.

      0 0
      • Lister  

        není problém dát pod ty volný moirový spodky s vložkou takže i tahle možnost tu je :o)

        PS: který kalhoty přesně vozíš??

        0 0
        • wroum  

          takovy modry :-)

          …se kouknu a dam vedet

          0 0
          • Manas  

            To je mas ted na sobe, jo ? Tomu ja rikam uchylka :-)

            0 0
            • wroum  

              nemam :-) navic je nepouzivam jen na kolo, ale i na houby, na ryby… proste na vsechny venkovni aktivity.

              0 0
          • wroum  

            zadna citelna cedule na nich neni. sou asi tak 5 let stary.

            0 0
    • JMT  

      kup si normalni capaky a nemotej pres to kratasy, to vozej akorat teplousove (myslej si ze kdyby meli capaky, tak by je lidi odhalili :-) zbytek na to sere, pac se raci dobre projedou :-D ba ne, normalni capaky a pres to si vem kratasy (dyz uz je moci mermo musis mit…)

      0 0
    • boboman  

      ***** nebuzna, kazdy predsa vidi, ze mas vedla sebe bike a ze tie obtiahnute nohavice nemas preto ze si buzik ale pre to ze sa v nich skvelo jazdi…nechapem co riesis, sa bojis nejakej nehody, ked zbadas nejake prsate maso? :)

      0 0
    • kovar  

      jezdím ve volných gatích, v upnutých věcech se necítím dobře. Teď jezdím v Axonech (nejsou upnuté) zepředu s nowindem. Nebo nějaké poloplandavé spodňáky z PES nebo PP a na to turistické gatě – myslím že Direct Alpine – nechal jsem si je ušít u té firmy na míru. Cyklovložku jsem vhodil do propadliště dějin – není mi k ničemu, jen mi doposud otravovala život, používám měkké sedla s dírou, elas?ákama s cyklovložkou si už nebudu znepříjemňovat jízdu ani v létě.

      0 0
    • rock  

      Promiň, ale Tvůj způsob, jak přežít zimu mi připadá jako volná improvizace na téma „Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě“ …

      0 0
      • chobot  

        ale kdeže.. vždy? jsem psal,že jsem zimu odjezdil s dlouhýma návlekama.prostě se jen ptám… a co vím, ty taky vozíš volný kra?asy :)) btw:teď to vypadá s počasím na jaro, takž už nic neřeším… :o))

        0 0
        • rock  

          … ale jenom za tepla, teď už jsem vytáhl klasický čapáky. Jenom vybírám mezi více a méně zateplenými. Ale máš pravdu, s počasím jako dneska je zase schovám …

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.