• ihik

    Potřeboval bych nějaký duše pro pláš? 2.3. V mém bikeshopu mi nabízeli DH maxis až do 2.5, ale ten vážil asi 260g, což mě dost vyděsilo. Nevíte někdo o něčem lehčím a třeba jen do velikosti 2.3? Samozřejmě aby to bylo pokud možno lehčí a nemusí to být ani super odolná DH verze. Dík

    0 0
    • blue  

      continental

      0 0
    • -b-n-x-  

      ja vozil dlouhou dobu normalni, beznou dusi v plasti maxxis mobster 2.7 a ze by byl problem to ne

      0 0
    • goofy  

      Ja mam ve predu nejakou obyc 2,1–2,3 a zaden problem. Vaha taky celkem OK, myslim, ale na tu se nedivam… Tushim, ze to je asi Kenda? Nevim, nejsem si jistej, bo sem ji uz rok nevidel…

      0 0
    • jonti  

      Keď som videl, ako otcovi podarilo da? po defekte na koleso na horskom bicykli moju cestnu 23mm dušu, tak si myslím, že s tou šírkou to až taký problém nebude.

      0 0
    • Lister  

      Vozím ve svých RR 2,25 naprosto normální duše 1,5–1,9 (Kenda, Rubena) a bez potíží. Je pravda, že ty gumy jsou ve skutečnosti užší, ale ani u „pravých“ 2,3 bych to asi neřešil.

      0 0
    • tomek  

      A co WTB 26×2,2–2,5 s FV ventilem za 150,–Kč ?

      0 0
    • lubos  

      Jednou jsem foukal dusi a jelikoz plast byl hodne volny v rafku, vypadla patka. Duse mela v ten moment asi 30psi .. byla ( a porad je :) to Kenda ultralight (115–130g), do 2.1" . Jak jsem videl, ze se nafoukla do velikosti odrostlej anakondy aniz by ji to ublizilo, odtoho casu nemam problem narvat 2.1" (i pro 1.75") do 2.3" plaste :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.