• Darius

    Specialized za 350 se mi zda trocku drahy, mate nejaky typ na neco levnejsiho?

    0 0
    • TinkTink  

      Specialized za 180…

      0 0
      • PT  

        Prasknul mi po roce používání 1l láhve Isostar.Tak nevím,kde byla chyba.

        0 0
        • TinkTink  

          hmm…litrovy flasky bych do terenu nevozil…ale to je jenom muj nazor (tzn.nechci o nem diskutovat) – tak tim padem ten karbonovy zefal – ten by to mel vydrzet…

          0 0
      • Paja  

        Ten mam taky ale za 150, neudrzi litrovou flasku. Nejlepsi cena/vykon asi Trek bat cage(150Kc), litr udrzi. Pak Topeak O-cage (cca 250Kc), drzi jeste lip nez bat cage. Zefal stejne klasicke konstrukce jak te specialized, ale pry litr udrzi (250Kc). Ptal jsem se na stejne jeste na starym bikeforu, mam bat cage, uvazoval jsem jeste o Topeaku (kvuli tomu, ze drzi jeste lip) ale nikde jsem ho nesehnal.

        0 0
        • Paja  

          Jeste doplnuju k Topeaku, letos prejmenovali O-cage na Mono Cage, dnes jsem ho koupil, tak muzu vyzkouset jestli opravdu drzi flasku jeste lip nez bat cage jak nekdo psal na starym bikeforu, taky opravuju cenu, stal me 150Kc, coz je mile prekvapeni;)

          0 0
          • homat  

            Až ti praskne ta gumička s logem tak tam dej O kroužek, pak bude držet ještě líp. :-)

            0 0
            • Paja  

              Nebyls to ty, kdo ten topeak chvalil na starym bikeforu? Jak dlouho tam vydrzela originalni guma? O krouzek, to by slo, vsak je to O kosik;)

              0 0
              • homat  

                Byl, mám dva už dva roky. Gumička vydrží cca 1 rok a pak jde do háje. Jde prý koupit samostatně, ale většinou je nemaj. O kroužky „nic“ nestojej a košík je pak ještě pevnější. Ze zkušeností se mi zatím vše co nebylo od topeak rozbilo (gumičky nepočítám), možná je to náhoda, ale nedám na topeak dopustit.

                0 0
                • Paja  

                  Po prvnich vikendovych zkusenostech – monocage drzi litrovku asi jeste lip nez bat cage, flaska do i z nej jde pekne hladce, fungoval by dobre i bez te gumicky (ale to uz svira flasku slabeji nez bat cage, ale diky konstrukci z nej stejne nema sanci vypadnout), nevim za kolik se da poridit nahradni orig. gumicka (v ksefte taky nevedeli, nikdo se po ni pry jeste neshanel), ale pokud je nahraditelna tim normalnim O krouzkem za par haliru, tak Topeak monocage muzu rozhodne doporucit na prvnim miste.

                  0 0
          • Darius  

            kde se da ta parada sehnat za 150??

            0 0
    • Lucka  

      Kosiky od TREKa, za 150…

      0 0
      • enjoy  

        lepsi jsem nevidel,za ty penize.a hlavne bezchybne drzi.

        0 0
      • Lukster  

        Souhlas, skvělý je košík Trek Bat Cage,vozí ho docela hodně lidí (stačí se mrknout na fotky ve Velu).

        0 0
    • widlicka  

      obycajny noname za cca 50 SK len nesmie byt chromovy. Mam doma cierny a zatial nic nezaspinil(len ked bol od blata :-)

      0 0
      • Žanek  

        Ne chromový, ale leštěný hliník bez jiné povrchové úpravy. Mám doma AL košík, který byl před třemi lety taky černý, ale lak ze styčných ploch s lahví je už dávno odřený, takže košík špiní jako kráva. Co se týká toho Treku, je perfektní, ale kdo vozí větší bidon (1 litr), tak ho do něj nenarve, protože drážka na bikonu je výš než zobáček na košíku.

        0 0
        • miki  

          CAMEL

          0 0
        • Vrci  

          Vozim v Treku litrovej Zefal Magnum bez problemu.

          0 0
          • Žanek  

            Můj litrovej Isostar tam nešel dát.

            0 0
            • Žanek  

              Jestli se ovšem bavíme oba o tomhle košíku… http://www.trekbikes.com/…t_detail.jsp?…

              0 0
              • kovar  

                jakto? to je ta izostar flaska nejak sirsi? Jinak taky mam tento Trek kosik a musel jsem ubrousit nahore to zahnute, co trci do lahve – ne kazda flasa v tech mistech ma dolik.Respektive z mojich flas zadna.

                0 0
                • Žanek  

                  Přesně tak! To zahnuté, co tam jinak perfektně drží půllitry mi tam trošku zavazelo. Nevypadává ti z něho lahev, po tom zabroušení??

                  0 0
                  • kovar  

                    mam ji zajistenou – suchym zipem. Nebot mi drive vypadla kazda flasa z kazdeho kosiku. Resil jsem to vodnim vakem, ale na kratsi vyjizdky vozim tu flasu, nebot pouzivani vaku je casove narocnejsi na udrzbu a pripravu. Takze vlastne nemohu ted posoudit, jestli bez zajisteni z Treku flaska vypadava nebo ne.

                    0 0
              • Vrci  

                Jo tenhle košík, mám ho dvakrát na hlavní i sedlové trubce a zefal drží bez problémů. Jedna poznámka jezdim silničku, ale ani na kostkách za Prášilama jsem z košíku flašku nevytřás.

                0 0
            • Paja  

              No vidis ma litrova Isostar flaska do Trek bat cage jde normalne a drzi.

              0 0
    • fousac  

      stejne se ti casem lahev poskrabe a v tech rejhach se zacne usazovat spina… :)

      0 0
    • rasto  

      zefal carbon, cca 180,–. vozim 2 roky, uuuzasna vec. odolny kosik, drzi tvar.

      0 0
    • MARIN  

      http://www.specialized.cz/…oduct_04.php?… a nekde se da urcite jeste sehnat starsi provedeni za stejnou cenu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.