držák na tacháč na žiletku...

20 nepřečtených
  • black.horse

    Zdárek, na mě dosti netradiční dotázek:-) nevíte kde, od koho, a za kolik atd se dá sehnat takovej ten držák na tacháč a tepák, co se dává na žiletkářský řidla? zatím sem jen našel tohle od Dědka… http://www.cyklosvec.cz/index.php?… http://www.cyklosvec.cz/…/12138-v.jpg

    Pokud víte o něčem dalším, prosím pošlete nějaký to info, díky:-) jo a pokud se toho, někdo chcete, zbavit, tak se taky ozvěte:-) PS. jo a ještě jeden detail, mělo by to bejt jako na tom obrázku na dva přístroje… tacháč+tepák… dík

    0 0
    • Bobo  

      Myslíš to, co mám na rodlech já ? (chtěl jsem dát odkaz, ale nějak mi to nejde). Vyrobil jsem to za 12 Kč.

      0 0
    • Bobo  

      Jsem ještě zapomněl – bych to byl bývával byl i koupil, kdyby se to dalo natočit o nějakej ten stupeň do strany, ale tohle se dá použít jen tam, kde je ta trubka od řídítek rovně, což není můj případ. Takhle mi nezbylo, než se do výroby pustit sám. Vlastně se ještě dělají i držáky, který se našroubujou namísto jednoho šroubu do představce, ale tomu bych moc nedůvěřoval.

      0 0
      •  

        nejsou to spojene objimky od blikacky ??? jestli ne tak sem to vymyslel :D

        0 0
        • Bobo  

          Bingo.

          0 0
          •  

            chjo, tak sem myslel ze sem neco vymyslel prvni, a ono ne, nevadi, treba priste ;)

            0 0
      • black.horse  

        sakra, vypadá to pěkně, ale mě od blikačky objímka praskla a tak sem ji vyhodil:-(

        ještě dotázek, jak seš spokojenej s řidlama? na jaře bych chtěl něco podobnýho taky pořídit, tak koukám a hledám, kde se dá…:-) ale stejně byto chtělo někdy vyzkoušet různý typy…

        0 0
        • Bobo  

          Nejsem žádnej gramohonič, pořizoval jsem to qůli problémům se zádama. Jsou fajn.

          0 0
          • black.horse  

            hehe, já taky nejsem gramhonič:-) sice bych na silničce nějaký hramy chtěl ubrat, to přiznám, že mě láká, ale zrovna tento počin budu dělat z důvodů většího pohodlí… takže buď řidla s příjemným tvarováním a nebo dvě omotávky přes sebe nebo nějaká megatlustá… do mejch pazour mi připadají ty berany nějaký uzoučky:-) i na biku mám dost „silný“ gripy a víc mi to vyhovuje… copak záda, pomohlo? jaký si měl potíže, mohu-li se zeptat? těch se někdy na silnici taky totiž občas bojím, ale momentálně mě víc trápí ten úchop a taky naražený zápěstí…

            0 0
            • Bobo  

              Mám potíže s bederní páteří ze sedavýho zaměstnání, tak namísto rozumnýho cvičení a posilování zádových svalů vyhazuju love za karbon. Trochu to tlumí, líp to vypadá, líp se to drží a všichni kámoši mi to závidí :-). Takže samý plus. Znát to je, ale nedokážu posoudit, nakolik je to placebo efekt a nakolik skutečně lepší tlumení vibrací. Asi od každýho trochu.

              0 0
    • Frankie  

      Videl jsem to kdysi prodavat v Peksportu v Praze Vrsovicich, ale nevim, jestli to tam nemas z pekla daleko :)

      Co to bylo za znacku ani cenu nevim…

      FV

      0 0
    • Toams  

      v Blave v Zanzo-biku maju tiez taky drziak, ale je inaksie konstruovany, vpodstate rajdy prechadzaju stredom drziaku a su tam dve tycky, jedna pred rajdami, druha za, takze tachac a teplak (prip. GPS) mas zasebou v lajne … material neusporis, ale mas este viac miesta na rajdach … a cena bola cca 170 slovenskych bukvic, myslim, vyrobcu netusim …

      0 0
    • zwwak  

      FSA má obdobný kus ( jednostranný ), který funguje jako redukce OV průměru na málý průměr, bo téměř všechny tacháče a blikačky jsou na malý průměr. Stojí taky asi 800,– a Vokolek ho má, i když ho v nabídce na netu nemá.

      0 0
      • Pebe  

        To bude asi tohle http://www.fullspeedahead.com/fly.aspx?…

        0 0
        • black.horse  

          hmm, vypadá to pěkně, jen škoda,že to je jen jednostranný na jeden přístroj:-( chci tam dát tacháč i tepák zároveň…

          0 0
          • Pebe  

            Tak si kup dva, na každou stranu představce jeden :-)) Nebo to vyřeší Polar CS100/200/200cad :-) Nebo tacháč na představec a tepák na to hejblátko :-)

            0 0
          • Pebe  

            Tak mě napadá, ten Polar se dá dát taky na představec a nepotřebuješ držák.

            0 0
            • black.horse  

              hehe, problém je, že na představci mám vrcholně vkusně umístěný mobil v ladném pouzdýrku:-) páč se mi nechce ho tahat v kapse… a tak bych chtěl bych ten tacháč a s tepákem dát na ten držák…

              0 0
    • Pebe  

      Tak už mám ten od FSA http://pebe.wz.cz/kolo/drzak.jpg

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.