• senožrout

    Kdo ho máte podělte se o to jestli naplnil vaše představy. Nebo by jste radši zavřeli oči při placení a koupili třeba Santa Cruz Blura :-). No někde jsem tu četl, že je to lepší než to dát do drog :-).

    0 0
    • BB  

      Blur by nebyl spatny, ja bych ho bral. Trochu me ale zklamal v jedne veci. Inzerovali to jako „stable platform“, to znamena, ze se nehoupe od slapani. Cunningham se v MBA rozplyval, jak to krasne funguje. A pristi rok na to dali 5th element tlumic. Proc tam museli davat inteligentni tlumic, kdyz se to nepohupuje jiz z podstaty konstrukce ? GT ID XC opravdu nepotrebuje inteligentni tlumic a je podstatne levnejsi, trochu mensi zdvih. Takze nakonec asi to GT

      0 0
    • JJ  

      Nejlepsi bude asi vyzkouset ho primo v akci viz: http://www.bikecentrum.cz/news_detail.php?…

      0 0
    • Roman  

      Podle mě se tolik druhů systémů odpružení uchytilo právě proto, že každý člověk je jiný a vyhovuje mu holt něco jiného. I-drive XC má své vlastnosti, které mě nadchly a je to přesně to, co jsem potřeboval. Ale stejně – co si budem povídat, nejlepší je vyzkoušet a pak rozhodovat…

      0 0
    • Man  

      mam i-drive 0.0 a som s nim uplne spokojny. zalezi ale na tom, co od fulla chces. ja napriklad nezamykam vidlu, ani zadnu stavbu, pretoze chcem, aby mi zehlilo nerovnosti. mozno tym trosku stracam energiu, ale nejazdim TdF, takze na to kaslem. keby som chcel pevnu zadnu stavbu, tak nevrazim love do fulla :)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.