• JancA

    vyhledávání sem použila,přísa­hám:),ale nenašla nic uspokojivýho.Loni sem koupila zimní Kalaš nowind,ale teď zjiš?uju,že mi je velká,fouká do ní,neni na tělo atd…na běžky v pohodě, ale na kolo je špatná..Máte někdo tip na jinou,ws nebo nowind, zateplenou, hodně ke krku a ne moc volnýho střihu?Díkes

    0 0
    • bajkr  

      Loni sem koupila teď zjiš?uju,že mi je velká jak si to dokázala :o)))))))))))­)))))))) to je docela hustý

      0 0
    • lubos  

      co Nyna (Axon) ?

      0 0
    • JIRA  

      Northwave Biemme

      0 0
    • MartinXC  

      Na větrnou zimu Senzor (nowind všude), jinak stačí nowind zepředu a ramena – třeba Etape, atp. Senzorku ženuška dostala vloni a byla v ní moc spokojená (od –5 do cca 10stC), moc se toho pod ni brát nemusí.

      0 0
    • blue  

      ja si obleceni vzdycky pred nakupem poradne vyzkousim, myslel sem, ze zensky to taky tak delaj :-)

      0 0
      • Volf  

        Nechci bejt cinik, ale ženská si většinou hadry zkouší jinak než chlap. My vidíme funkci, různý vychytávky a tak podobně. Holky většinou jestli jim to sluší, jestli náhodou nejsou vidět nepostřehnutelný faldíky, nedělá jim to třeba velkej zadek a tak podobně. To, že můžou být na kole potom krátký rukávy, krátký záda no prostě takový nepodstatný věci ty asi moc neřešej. Holky sorry.

        0 0
    • Lance  

      no a co budes delat tady s touhletou?tu si nechas na bezky?a na kolo bys chtela nejakou novou,ktera bude zateplena,hodne ke krku a nebude moc volna?neco jako ws nebo nowind? takze budes mit bundy dve?jednu na bezky a druhou na kolo? hm dve bundy hm

      0 0
      • JancA  

        no zas tak uplna pravda to neni,tuhle bundu sem si samo zkousela,byla mi,ale nevedela sem,jak moc pod ni mam byt nabalena a tak sem si vzala radsi vetsi,cehoz ted vazne lituju,na design sem moc nekoukala,je uplne obycejna modrocerna nowind:).Bohuzel kdyz sedim na kole,udela se mi na ty bunde ultraobrovska vydut:) a nowind je k nicemu,protoze mi do ni fouka ze vsech stran.2 bundy nepotrebuju,klidne ji nekomu prenecham,za uplatu:).Ale potrebuju NUTNE poradit kde sezenu tu uplacnutou windstopperovou a nejlip sedou:)))))))

        0 0
        • mula  

          Co takhle něco od Sunrise mám od nich bundu windstopperovou a super je to něco jako šustákovka ale v pase se dá stáhnout a má vysoký límec,možnost i kapuce bohužel jsem nic nenašel na netu, ale prodávaj se na Kačerově ulice Sedlčanská NIVO SPORT

          0 0
        • BH  

          myslim si, ze se rozumne odpovedi nedockas a ani v podstate nemuzes. Obleceni se nakupuje jinak nez kolo.Ale pokud Ti muzu poradit, musis si nejprve ujasnit do jake zimy tu bundu potrebujes, nebot ted na podzim a nebo i bezky Ti vicemne staci nejaky neprofuk (doporucuji windstoper) s podsivkou.Pro jizdu na kole okolo 0 az 5 st. je pak lepsi zatepleny neprofuk.Znacek je na trhu hodne, kvalitni obleceni dela Biemme, Adidas a pod. Ted vysel napr Author s podarenou kolekci podzimne zimnich bund.To je obecna rada, prakticky je vsak nutne si tu bundu odzkouset primo na telo a zkusit si v ni treba i sednou na kolo, ale to uz vis po predchozi zkusenosti.Ja povazuji za dobre reseni bundu s odepinacim rukavem, da se pouzit i jako vesta , je to vice varibilni.A kde v Praze? napr. Bikecall a pod.

          0 0
    • PHiLiPZ  

      nie je to ciste na bike, ale v sieti Hudy Sport po celych Cechach a na Slovensku sa da kupit vyborne outdoorove oblecenie (http://www.hudy.cz/) maju sikovnych predavacov, vyborny sortiment a velmi dobre ceny odporucam sa cez net zaregistrovat a clovek dostane zadara zlavovu kartu na 7%

      mam od nich uz 2 fleecove bundy pre seba, 1 pre frajerku, GoreTexovu bundu, GoreTexove topanky, capice, rukavice atd.

      ziadna reklama, iba spokojny zakaznik

      0 0
    • Lenicka1313  

      Dobrý den. Já jsem si zvykla nakupovat na internetu výhodně, to díky všem těm e-shopům a outletům. Můj nejoblíbenější shop je jasně http://www.crackonosh-outlet.cz/. Za sebe mohu jen doporučit.

      0 0
      • Medunka  

        Vytáhnout 7 let staré vlákno kvůli reklamě, hm

        0 0
        • Darkson  

          mě přišlo divný, že Janca hledá radu na BF, tak jsem to otevřel:-)

          0 0
    • Roman11  

      Zkus se podívat na značku ETAPE. Já po první dobré zkušenosti s dresem koupil bundu STRONG, pak ještě dlouhé kalhoty, následovala manželka s tříčtvrťákama, pak já s bundou WARMER, dresem s dlouhým rukávem atd. atd. atd. Vím že to vypadá, že s nimi mám něco společného ale opravdu nemám. Jsem jen maximálně spokojený dlouholetý uživatel. A je to skutečně MADE IN CZECH REPUBLIC, žádná Čína. Ta kvalita je tam znát.

      0 0
    • Mizi  

      Pořídila jsem si GORE Phantom II Jacket. Mám ale pánskou, protože nesnáším, když mi lezou záda. Sice cena vyšší, ale stojí za to. Má odepínací rukávy a používám ji tak pod +10 až do –10. Je též dobrá v tom, že když si z ní uděláš vestu, tak má ještě všité krátké rukávy, aby Ti upřechodu rameno x vesta neprotahovalo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.