Tak co jak se chystáte na zimu ?

54 nepřečtených
  • cube

    Tak co jak se chystáte strávit zimu ?

    0 0
    • cabbage  

      zasadne na biku, na lyze sem zanevrel…

      0 0
    • Lister  

      plavání, lyže, bajk, posilka – v tomhle poředí dle frekvence :o), standartní zimní program.

      0 0
    •  

      jinak nez na kole si to nedokazu predstavit, taky lyze, ale jenom sjezdovky, bezky sou desne pomaly a je to neefektivni pohyb, spatny pomer namahy ku rychlosti :D

      0 0
      • Vrci  

        50 km běhaj chlapy klasicky kolem 2 h 15 m, asi děláš něco jinak, jestli si pomalejší :-)

        0 0
    • jakub  

      novy lyze, prodej bajka atd..atd.. gdybi mel negdo zajem…

      0 0
    • rock  

      Bike, bike, možná posilka a bike. Doufám, že mi vyjde zase Silvestr na kole a moc rád bych přidal letos alespoň chvilku i na Štědrý den …

      0 0
    • Meesha  

      nooo, zatim je motivace a chut, takze spinning, florbal, plavani, posilka, novy lyzicky atd, ale sem zvedavej jak dlouho mi to vydrzi :-D

      0 0
    • MlokCZ  

      Squash, to býval můj zimní jediný sport 3–4× týdně, letos omezím na 2× týdně a přidám místo toho spinning, plavání.

      0 0
    • Martyss  

      Lyže & futsal......

      0 0
    • crom  

      SPANEK,JIDLO,PI­VO…doufam ze jsem na neco nezapomel

      0 0
    • MARIN  

      dokud to pujde tak kolo,pak pokud to pujde tak taky,jinak beh,trenazer,pla­vani,florbal,squ­ash a letos uz se snad dostanu opet ke stolnimu tenisu.Jo a loni me chytli dlouhy vikendovy tury po horach cečstou necestou hlavne v 1m a vic zavejich.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      no tak já bych rád jenom bike, bike, bike a bike, ale nemám oblečení, takže to asi nepůjde, jinak to dále vidím na nějaký florbal a snowboard

      0 0
      • teamgoofy  

        rad bych si taky nekdy vyjel na biku, doufam, ze se mi to nekdy podari. a pak uz jen slapat slapat po cely rok:o)

        0 0
    • Bobo  

      Oboje běžky už se nemůžou dočkat.

      0 0
    • -b-n-x-  

      musim rychle namazat vsechny lyze. Na nektere hodit vazko. Dneska u nas padaly prvni vlocky :-)

      0 0
    • Krutohlav  

      Polovička z vás tu má ako zimnú aktivitu bike. To jazdíte v obývačke alebo aj vonku ?

      Ak vonku tak po cestách alebo aj v terénne ?

      Logicky sa v zime nedá jazdi? (sneh, ľad) a je strašna zima tak preto sa pýtam.

      0 0
      • teamgoofy  

        ja jedine venku

        0 0
      • Meesha  

        oboji. ale z venku je kolo zas*any a neni ho kde mejt, takze spis doma a venku jen kdyz je moooc krasne.

        0 0
      • rb  

        Když se zadaří,bývá venku v zimě super http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

        0 0
      •  

        no po cestach moc nejezdim protoze bejvaj posoleny :( tam jezdim na druhym kole ;)) a kdyz je pekne cerstve nasnezeny a tak vyjedu na meride, nebo jezdim po chodnikach, jinak led a snih sou nejlepsi na nauceni se techniky jizdy a ovladani kola v krizovejch situacich o ktery neni na lede nouze ;)

        0 0
      • rock  

        Zima ? A zkoušel ses obléct ? Uznávám, v teplotách pod –15°C už to není dobré, ale nežiju v horách, to tady bývá jednou za zimu …

        0 0
      • Kuky  

        Zásadně venku. Lesní cesty a občas nějaký terén. Náhodou, ve sněhu se jede dobře. Na ledu je to horší a nesmí se brzdit. Zima občas je, ale když je víc jak –10°C tak to jde. (A? žije Craft)

        0 0
        • enjoy  

          souhlasim,ze v tak 5cm hlubokym poprasku na tvrdym podkladu se jede fajn(treba na jezeru:-)),ale v rozslapanym snehu treba?nesmysl:-).uz jsem takhle kolo i vedl,uplne jsem rezignoval:-)

          0 0
      • fousac  

        jasne ze venku v terenu… sice jdou oproti letu prumery dolu (leckdy kolem 9km/h), ale clovek se na tom snehu dost nauci..

        zima?? je dobre se oblect…

        0 0
        • SELMIRA  

          pod to se podepisuju. :o)

          http://mujweb.cz/…lBajkida.jpg?…

          0 0
          • Krutohlav  

            Tá kukla sa dá normálne kúpi? ?

            0 0
          • vlk  

            pěkně barevně sladěný. Kukla se mi moc neosvětčila-Já dýchám dost pusou a tak na tom místě mám u kukly rampouchy a studí to.

            0 0
            • SELMIRA  

              :o) a to nebyl záměr dokonce už nevozim blatníčky z pet flašky, páč se Ježíškovi povedlo mi nadělit krásné nové SKS a ten odstín modré trefil přesně! Jinač kukla…proto jezdim v zimě stejný trasy jako v létě, je třeba mít dobře najetý terén. :o) Páč v tom teroristickym převleku se mi eště víc mlží brejle. :o))

              0 0
    • petryk  

      spinning, kolo, posilovna, plavání atd. takže to samý jako do teď, jen se venku asi budu víc oblíkat a ještě přidám běžky

      0 0
    • fousac  

      uz sem koupil hrubsi plaste a huraaaaa terorizovat bezkare na Brdy.. ;o)

      ja chci sniiiih…

      0 0
    • goofy  

      Lyze, lyze, lyze, a pak eshte lyze. Mezi tim kolo, bedminton, squash, hospa, a samozrejme hodiny stravene u stolniho fotbalku… :o)

      0 0
    • mastihuba  

      Pro mě zima začala tímto víkendem, teploty pod 5° zimní hadry a ježdění potmě. Nějak jsem si přes léto ovykl. :)

      0 0
    • Luka  

      Snad zadari li se bikovat dokud nedojdou sily, pak taky prkno… nejaky prochazky a caj s posilovacem rizeni alias rumickem misto piva… no… a pak silvestr, letos snad bez sadry…

      0 0
    • Tomcat  

      Hledám dovolenou v středomoří a severní Africe :-/ Zima je pro mě pomsta.

      0 0
    • Martin  

      Prknění, pivo, prknění, pivo a tak furt dokola. zima je kráááásnej čas.

      0 0
    • Beeda  

      vona ma byt zima?:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.