• jjirka

    Napište mi prosím Vás Vaše názory na níže uvedené kolo – použití maratónky do 100 Km ( spíš padesátky) tréninky, víkendové ježdění, XC, Kellys Raptor cena 34 990,– Kč rám Kinesium Premium Aluminium Superlite vidlice Manitou Scareb Super Lockout hlavové složení FSA Orbit MX kliky Shimano XT Hollowtech II přesmykač XTR měnič Sram X.O řazení Sram X.O kazeta Sram PG-990–9 11–32z řetěz Sram PC-69 brzdy Sram 9.0 náboje Shimano XT ráfky Mavic X 225 představec FSA XC 120 řidítka KBIX PRO-Race sedlovka KBIX PRO RACE Carbon sedlo Prism Quantum Carbon pedály Sh M520 SPD hmotnost 10.05 Kg ( 19") Dík za Vaše názory Jirka

    0 0
    • Daf  

      Rek bych fakt dobry mas obrazek?

      0 0
    • DyEm  

      trocha inzerce:) prodám Kellys Mobster 2004 se Sidem (LO na řídítkách), 17" 25000kč (dohoda)+pumpa na vidlu +boty MTB Shimano vel.8. Jezdím silnici a na tohle nemám čas (letos nepoužito). Jinak lidem co se jim Kellys „nelíbí“ – chtěl bych takto tuhý kolo na silnici, při záběru se nehne

      0 0
      • Lance  

        jejejejejejje­jejejej tos nemel tos nemel:)))))

        0 0
      • lubos  

        to bych na nem moc nenajezdil, kdyz se ani nehne :)

        0 0
        • Gatier  

          :-) Moj sa hybe vsade mozne, len nie kupredu :)

          0 0
          • tomek  

            Raptora jsem používal 2 roky a naprosto spokojen. Teď mám Cannondale F1000 a je to hnus. Je pohodlnější,trochu jede, ale ve sjezdech vidle nestíhá… Jednoznačně bych volil Kellyse Raptora. No a design je snad druhořadý…

            0 0
    • Meesha  

      za tu cenu je to myslim bezkonkurencni…

      0 0
    • JirkaT  

      Mám Kellys Imagine. Jsem spokojenej, šel bych do něj znovu. Je to ale „jen“ Kellys :-)

      0 0
    • climber  

      Myslím, že z jednotlivých reakcí je závěr asi následující:

      1. ten bike má všechno co by měl dobrý XC stroj mít
      2. poměr cena/kvalita je výborný
      3. není to kolo „do společnosti“, tzn. že nikdo asi nebude roztouženě vzdychat když tvého oře značky Kellys uvidí.

      Jaký si z toho uděláš závěr je už jenom na tobě. Závěr bude záviset nejspíš na tom jak moc tě tlačí prachy.

      0 0
    • Pinocio  

      Vůbec bych to nehrotil, stejně se velká většina kol dělá na Taiwanu a rozdíl je pouze v nálepkách, který stejně můžeš zakrýt:)))......já bych za ty prachy do toho šel.

      0 0
    • Feďa  

      Peloton jsem nečet´, ale stejná nabídka je tady http://www.paklisport.cz/…lys_akce.mht

      0 0
    • jonti  

      Za tu cenu je to super, ramu by som sa nebal, mozno by som neskor investoval do kolies, tie maju este trochu rezervy, nejake crossmaxy alebo nieco lahsie nez je teraz.

      0 0
      • vipermann  

        Tenhle Kellys je opravdu dost dobre zavodni naradicko.Nejlepsi kola na XC zavodeni jsou okolo 30tis.Na roky to samozdrejme neni. Mel jsem MOBSTERA 2003 a 2004 a jen na rok pak po sezone rychle pryc.Treba ta vidle:praska korunka,ale ram je super.Kellys ma jedinou nevihodu:jejich na trhu strasne a uz z nej nikdy nebude klenot,ale od toho jsou na trhu kola jina. :-)

        0 0
        • fousek  

          No zas kvuli Kellys si nemuzou ty firmy co vyrabej klenoty za ty klenoty rict zlatou hroudu

          0 0
    • Azagthoth  

      fakt dobra vybavicka = XTR, 9.0, XT…ale ako uz bolo spominane, je to kelly´s, ale ja by som ho bral, je to perfektna cena, casom mozes kupit nejkaky iny ram, napr. Spesl

      0 0
    • omar  

      akolrat nevim proc na kolo model 2006 davaj skareba kterej uz nebude v nabidce – asi jim jich hodne zbylo

      0 0
      • gobike  

        ten Raptor je model 05.

        0 0
      • Pavel100  

        Spíš to vypadá na modely poskládané z komponent roku 2005 (vidlice, brzdy, šaltr i řazení X.0, řetězy PC 69)

        0 0
    • pos3k  

      tento rok nemaji v nabidce Mobster? viz historie, objednani bike za vyhodny peniz nekolik mesicu dopredu, objednavka na podzim, dodavka na jaro (zaloha 5 tisic?)

      0 0
      • pos3k  

        aa, uz vidim ze jde o raptora ale s jinym osazenim, cena se zda byt velmi slusna, zalezi tedy na stavu

        0 0
    • pavelc  

      Já chci bajka Kellyse, mě bajk kellys líbí se.

      0 0
    • JIRA  

      No koukam, ze muj nazor Ti nestacil! :)

      BTW: kolik jsi letos tech maratonu jel? ;)

      0 0
      • jjirka  

        nebuď drzej

        0 0
        • JIRA  

          Stejne uz jsi rozhodnutej, tak doufam ze Ti nekdo poradi vhodnou velikost. Kdyby jsi kupoval 17ku, tak ten rám od tebe za 3000 koupím pro synovce.....ale Ty asi budes chtit neco vetsiho. :) Je fakt, ze vymena kol by asi prospela jelikoz jinak jsou trochu v nepomeru k ostatnim komponentum. Pak to bude definitivne krasny kolo. Alespon mas o co psat Jeziskovi. ;)

          0 0
          • jjirka  

            stejně jsi Jíro hodnej, ty víš jak mi udělat radost, ale kdybys věděl jaký já to mám těžký – viz osobní mejl

            0 0
    • jjirka  

      Tak jsem ho koupil oproti popisu nemá karbonovou sedlovku a naopak má vidlici SID team a mavic rávky tuším 517 keramik – zatím jsem najel asi 100 km a jsem velmi spokojený, zvykám si na grip shift ahoj po více kilometrech napíšu zkušenosti ještě poznámka k objednání ? ve čtvrtek jsem zaplatil zálohu a v pátek odpoledne vyzvedával v prodejně FRAK v Praze na Kačerově – byl jsem tam poprvé perfektní jednání jenom doporučuju Poznámka č. 2 tento článek není placenou reklamou

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.