• cube

    prosim vás poradte mi kde mám sechnet dres ČS MTB teamu ?? dík

    0 0
    • sfinga  

      a proč ho chceš? Myslím, že ho neseženeš, teda pokud ti ho někdo nevěnuje…

      0 0
    • Smazaný účet  

      nejsem si jistej,ale nešije pro ne Kalaš?

      0 0
    • orca  

      Dres ještě z nikoho jezdce neudělal… Tak raději ušetřené korunky dej do kola či do tréninku…

      0 0
      • sfinga  

        souhlas

        0 0
        • cube  

          No asi máte pravdu !

          0 0
          • PT  

            Nenech se zviklat.Hezky dres je zaklad:)

            0 0
            • orca  

              Před tejdnem jsem na Brdském maratonu potkal maníka co byl komplet v Discavery a tak jsem si neodpustil drobátko v kopci (předjel jsem ho a koho já předjedu tak je na tom fakt zle..)zaftípkovati ve smyslu " Jé hele Pavel Padrnos co ty tady ?? jéé to byl omyl :-))) " a on to evidentně nepochopil ale já se bavil náramně :-))))

              0 0
              • enjoy  

                tak to bych si mohl delat takhle prdel malem z pulky silnicaru a i bikeru:-).to bych asi brzo nedopadl dobre:-)

                0 0
                • orca  

                  Když já Pavla viděl před tejdnem u nás v rokycanech tak mě to napadlo . Já to zachraňoval ale von to nepochopil . Já osobně bych si nekoupil dres a takhle kazil jim image svojím hlemíždím tempem, ale jiní mají jiné mínění a tak a? kupují :-)

                  0 0
                  • PT  

                    ja mam jeste us postal a prejdu asi na fassa bortolo.Mne se ty dresy proste libi barevnosti a kvalita je vyborna,nic se netrepi.Proste desing je moje hobby.Ze jezdim pomalu neni dulezite.

                    0 0
                    • orca  

                      Ale jo , ja jen tak chtěl v kopci zaftípkovat nesnášim když jsou fšichni děsně vážní :-)) a jedou na xxx-tém místě

                      0 0
                      • PT  

                        Tak tak,ja tu posloucham v jednom kuse,oo Lance Armstrong,neko­likrat,jestli jezdim za US Postal a jestli jako jedu Tour de France:))Ha ha,Amici toho moc nevi.Sranda musi byt.

                        0 0
                    • enjoy  

                      …barevnosti… reklama jses!:-).

                      0 0
                      • PT  

                        Modra a bila,ukaz mi hezci kompletni dres a bude muj i bez popisku:)Ja bych to tak nesoudil.Nahodou ten sporitelni tym se mi taky moc libi.

                        0 0
                        • orca  

                          Tak to já se přiznám že tohle by se mně líbilo žel v evropě to není :-( http://www.store-laf.org/sg-1976.html k tomu mám nějak nejblíže…

                          0 0
                          • jecnak  

                            Co tohle http://www.rapha.cc/ Na ceny se radsi ani nedivej. Teda ja uz jsme zlomen ke koupi.

                            0 0
                            • orca  

                              To vypadá taky skvěle takové decentní a cena je IN :-)

                              0 0
                            • PT  

                              Hm,fakt pekne,ale jako jediny dres bych si to asi nevybral,ale az naberu par let,tak verim,ze bych to mohl chtit.

                              0 0
                          • PT  

                            Jestli chces a objednas to,aby to doslo ke mne do patku,tak ti to privezu:)

                            0 0
                            • orca  

                              Až tak rychle to ne , musim se nejprve s cenou nějak smířit – doma prosadit a to chce zatím čas.. ale jinak díky za ochotu…

                              0 0
                        • enjoy  

                          ukazu svuj:-).no ale to je taky reklama snad na vsechno:-)).jenze je tam toho tolik ze se to ztraci:-).

                          0 0
                          • PT  

                            tak ukaz,kde to najdu?

                            0 0
                            • enjoy  

                              ne promin,neni k sehnani:-).jsem te nalakal:-)

                              0 0
                              • PT  

                                Jen jsem chtel vedet,co bych nechtel:)No nic,za chvili vyrazim na trenink.

                                0 0
                                • enjoy  

                                  nocni jizda?:-).joo,to bych si taky dal!:-).brani mi v tom jenom to,ze bych ctvrty den za sebou spal 4 hodiny:-)

                                  0 0
                      • PT  

                        Jsem si az nedavno vsim,ze me sponzoruje Subaru:)

                        0 0
              • pegal  

                Toho jsem tam taky videl .. prijel po me do cile asi za hodinu, mozna i dele .. :)

                0 0
                • cube  

                  A nevíte jestly se nedá někde v čechách sehnat dres týmu CSC ?

                  0 0
    • McBlacky  

      bud na bedně nějakýho závodu ČS MTB a oni ti ho rádi daj zadara :)

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.