• RS

    mohli byste mi doporučit něco příjemného na tělo, jde mi o krátký rukáv. PS: do historie jsem se koukal.

    0 0
    • zwwak  

      Materiál Picolo ( malý čtverečky )nebo CoolMax.

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      A neni lepší si zajít do krámu a něco vyzkoušet? Každýmu vyhovuje něco jinýho. Já bych doporučil něco. Já bych doporučil něco pletenýho kousavýho…ehm, to byl pokus o vtip. Fakt je ale lepší si to zkusit.

      0 0
    • lidumil  

      Nějaký tričko, ne? :-))))))))))

      0 0
    • chupas  

      bod pro coolmax, dobrej hadr :D. mam od Nalini a je super.

      0 0
    • rock  

      CoolMax. Alespoň mně ten materiál vyhovuje.

      0 0
    • 7LK  

      Napíšu svůj názor a všichni mě ukamenují, ale nech? – pořídil jsem si dres s krátkým rukávem coolmax – není špatný, ve sjezdech to tolik nefouká, ale pokud jedu rovinu nebo kopec tak je mi v něm horko. Nepotím se tak aby po mě tekla voda a už jsem vypozoroval, že mi v podstatě nejvíc sedí teplota 15°. Pokud je léto a slunce tak mi nejvíc sedí světlá bavlna „na ramínka“. Sice z kopce do ní fouká, ale to mi za tepla nevadí, případně vozím větrovku to už z high materiálu, protože neprofukuje. A ještě jako mězistupeň (a zase na sebe beru riziko, že mi všichni vynadají) vozím bílou bavlnu s krátkým rukávem a pokud není velké vedro tak pod ní bavlněný sí?ovaný nátělník. Je to divné, ale je mi v tom dobře a funkční prádlo mi prostě nesedlo.

      0 0
    • orca  

      Nic ve zlém ale tak nějak mi to připomíná dotazy typu "chci kolo poraďte apod. " Víš ty vůbec kolik je firem druhů atd. Jo a taky cen ??? Co takhle zajít do prodejny ? (ale už začíná podzim takže nabídka asi bude už více orientovaná na podzim+zima)

      0 0
      • 7LK  

        Přesně – já koupil něco a nenadchlo mě to a přitom to stálo dost peněz. Abych teď hledal odvahu to zkoušet znovu když mi přitom v běžných věcech je docela dobře. Sice je propotím, ale pak zbývá jen vézt sebou náhradní tričko nebo se při zastávce v hospodě zabalit do bundy nebo ve velkém horku holt nechat oschnout. Možná je to někdy i víc o parádě než o potřebnosti, ale to je asi se vším kolem kol. Dnes koupíš něco IN a za půlroku se na to jiní koukají skrz prsty. Osobně bych radil – obejdi několik více obchodů a hledej i podle ceny. POkud se v tom nebudeš cítit tak to aspoň nebude tak líto a lepší se pak dá koupit vždycky – a dražší není vždy lepší.

        0 0
    • Daf  

      Kup si nejake prijemne padnouci spodni tricko a pak ti bude jedno jakej vozis dres :) Ale jinak si myslim ze pokud se ti neco zda vic, ci min pohodme na telo poznas to stejne jen v ten okamzik co si to obleces. Za jízky to clovek vubec nevnima.

      0 0
    • Tomus  

      Ja bych rekl ze na vylozene letni dres uz na zacatku rijna trosku pozde. Spis bych se chtel zeptat jestli me muzete doporucit nejaky material nebo znacku dresu s kr. rukavem, ktery je trosku odolenejsi proti profuku vetru, nemyslim tim zadny NoWind, ale spis neco jako treba Coolmax a pod., protoze v tom mem (nejakej Axon) je me vdycky chladno z vetru. Dik.

      0 0
      • Daf  

        Proto se prave pod dres vozi spodni pradlo :) Ale jinak dres z Coolmaxu je podle me o neco teplejsi.

        0 0
        • Tomus  

          Spodni pradlo samozrejme vozim (Klimatex a pod.), ale i tak me byva kosa – patrim k tem co blikaji spis vic.

          0 0
      • orca  

        V létě a kosa a máš krátkej rukáv ? nějak mi uniká souvislost . Pro jakou teplotu si představuješ dres ?

        0 0
        • Tomus  

          Jde mi o to, ze se spotim a pak je my zima z vetru, takze hledam neco comu lepe odolava. Zhruba 20 C uz si beru teplejsi dres s dlouhym rukavem, nebo vestu, tam uz je to OK.

          0 0
          • Luka  

            Ja to resim vestickou z goretexu (nebo co toje), ktera ma zada ze sitoviny, takze proti vetru super a vetra to super.

            0 0
          • blue  

            zadnej letni dres, a coolmaxovej uz vubec, ti proti tomuhle nepomuze

            0 0
          • lidumil  

            Mě se nejvíc osvědčilo funkční spodní triko a přes dres vesta. Jinak třeba i návleky na ruce.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.