Banska Bysrica a okolie - trasy - help !!!!!

6 nepřečtených
  • discover

    nazdar,

    cez vikend ideme na Stare Hory (B.Bystrica) mate nejaky dobry typ na dobre pobikovanie, a dobry zjazd… rozmyslali sme vyviest sa na Donovaly a .......a dalej nevieme…;))))

    0 0
    • james  

      tip 1) ist na Valentovu, pokracovat na Prasnicu, potom cez prasnicke sedlo zbehnut dole do Liptovskych Revucich a odtial cez sedlo Velky Sturec spat do Starych hor. Cesta z Revucich na Velky Sturec a nasledny zjazdik, jedna z najkrajsich bikovych veci, co poznam tip 2) zbehnut do Harmamca, potom hore Bystrickou dolinou na chatu pod Kralovou Skalou, odtial mozte pokracovat na Kriznu a eventualne aj dalej, ak tam nebudu ochranari (ja som to presiel kedysi davno smerom dalej na Ostredok a v sedle pod Ploskou som zbehol do Liptovskych Revuc a odtial cez Velky Sturec a tak:)) Resp. to mozte na hoteli obratit a vratit sa spat do Harmanca, ale pozor, nie tou istou cestou, co pridete z Bystrickej doliny. Chodte tou vrchnou, zasobovacou cestou pre hotel. Zjazdik cca 10–13km je dalsi z bikovych vychytavok. tip 3) z Donoval ist po znacke smer Sachticka, tam sa da vyblbnut, je tam spusta zvaznic, ak mate co len trochu dobru mapu, zbehnete priamo na Stare Hory.

      0 0
      • discover  

        dik za typ.....uvidime co pobehame…snad dam potom vediet ako sme dopadli

        ako je to z ochranarmi…robia velke problemi ?

        0 0
      • kik  

        Perfektna trasa ktora mne osobne velmi paci je cez dedinu Rybo za staleho stupania az pod Križnu sner Sucha dolina dolu do L. Revuc potom starov cestov na Sturec ziazd ku chate pod S?urcom a si na hlavnej ceste a si pri odbocke sm. Donovaly alebo Stare Hory

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.