• bajaja

    nevite jestli se nekde nedaj sehnat bikový Micheliny v barve jako tady : www.programcycle.com/…img_1035.jpg díky

    0 0
    • Meesha  

      no, to uz asi tezko. To byly Comp S lighty a Jet S. Tusim ze modely 2002

      0 0
    • Ruprecht  

      mimochodem ten pláš? byl docela na hovno, na předním kole v zatáčkách brutálně ustřeloval

      0 0
      • Tubby  

        Mne akorat za mokra, jinak byl celkem pohodlny, dokonce i rychly, patril k mym oblibenym.

        0 0
    • kolouš  

      ja je mam nove jeste doma -ale namaji cerny bok ale svetly – COMP S

      0 0
    • Marry  

      No ja mam doma 2ks Jetejch Comp S Light ale v cerny barve…vzorek super…vice v threadu „Kolik uz ste meli letos defektu?“ :-) vrele doporucuju :-))))

      0 0
      • Honza z H  

        taky mám černý a vpředu super, odvaluje víc než dobře drží na suchu velmi dobře. Ale měl jsem i zelený, šel dozadu a tam vydržel krátce. Proražený a na odpis. Buď je ten zelený horší, nebo dozadu pouze pro 50 kilovýho bikera.

        0 0
        • Marry  

          ja jsem mel i zeleny…ale na ukor vahy maji strasne malo gumy na behounu. Nescetnekrat jsem s nima defektil. Micheliny uz si nikdy nekoupim.

          0 0
    • náčelník  

      Myslím, že nějaký zelený Micheliny skládačky se válejí už dlouho v prodejně Maniacbike v MB. Typ nevím.

      0 0
    • wlk  

      Měl jsem zelený mišuliny na bývalým bajku a normálně po obvodu na třech místech popraskaly,takže pro mě tahle značka skončila-co se týče bajku…

      0 0
      • mike01  

        presne tak ty zeleny ksunty jsem mel tri a dva praskly ne bocnici. Ale nezavrhoval bych micheliny uplne . Lonsky model compS light 1000 maratonskych a 1000 treninkovych kilometru bez problemu. Letosni XCdry bych rekl ze je jeste lepsi. A jizdni vlastnosti urcite patri co do univerzalnosti k tem lepsim, to plati i pro vahu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.