zajimava podivana vcera na Vaclavaku

29 nepřečtených
  • Luka

    Tak si tak stojim v 17:00 na Vaclosi dole u Kanzelsbergera a najednou prizrak: nablejskanej sedivej Cannon Prophet, jako ze zurnalu a na nem chlapek v modrym monterkach, roztrhany kecky na time pedalech, v dlouhych vlajicich vlasech cerveny satek a jel na tom dost prisernym stylem… to bylo zjeveni.

    0 0
    • Darkson  

      výhodná bazarová koupě?!

      0 0
    • lidumil  

      Sem ho včera koupil, no a co? :-)

      0 0
    • 2-czech  

      hele a ted si vem, ze jdes lesem uplne v pr… nekde na Aljasce, kolem tebe jen medvedi a hory a z niceho nic potkas hozenyho Scalpela v krovi!!!chvili jsem premyslel jestli nemam halusky, pak jsem se svezl a pocestne vratil zpet:):)

      0 0
      • Darkson  

        to se ti jako vážně stalo?!!!!!?

        0 0
        • 2-czech  

          jojo, tohle leto, St.Elias-Wrangell National Park, nemohl jsem odolat vyzkouset konecne Leftynu:)fakt jsem ze zacatku nechapal, ale v ty jediny vesnici co v tom parku je mel Kanóna snad kazdej druhej…

          0 0
    • dalimil  

      já ho znám od vidění,bydlí v krakovský a tohle je už druhý canón na kterým jsem ho viděl.:-)

      0 0
      • vt  

        taky ho znam. Vyrabel mi kytaru :-) Je to milovnik Canonu, mel od nich celopero uz nekdy okolo roku 93–4. Von je takovej teoretik, moc toho nenajede :-)

        0 0
        • oyster  

          Svět je malej, taky od něj mám kytaru. Ale už je to dávno a tehdy ještě nebajkoval. Příjmení od W.

          0 0
          • vt  

            Tak okolo toho 93–94 roku uz mel celopero Cannona s obrovskou nalepkou „Jezis Te miluje“ :-) Nastroje delal pekny, ale vydolovat z nej neco nekolik mesicu po terminu byl sileny boj ;-)

            0 0
      • Peslezedirou  

        Dělal jsem na civilce v Krakovský a občas jsem takovýho týpka potkával. Canon super V s tou jejich dvojkorunkovou vidlicí a jedny z prvních hyd. kotoučů od Sachsu......A zá­sadně jezdil bez přilby s šátkem na hlavě :o)…snad myslíme toho samého.

        0 0
      • Andrzej  

        jo, tak to je dobry das, krome kytar vyrabi i noze, sbira nejake cinskomongolske bojove brneni a tak… celkem silenec

        0 0
    • vlk  

      teda tam u Vás na „západě“ budete mít asi drahé řemeslníky, když jezdí na takovém vybavení.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.