• grafik

    12.9.05 21:24

    Česká televize chystá reportáž z proběhlého Mistrovství světa v italském Livignu. Pište si tedy do diářů: Čtvrtek 15.9., program ČT 2, čas 19.25, pořad MAXTREME.

    ps:marne jsem hledal stary topic s mtb akcemi na ct. diky za pochopeni ;)

    0 0
    • zmikes  

      A kdyby to někdo stáhnul do PC, tak a? dá link. Rád bych si to sosnul. Díky

      0 0
      • Lister  

        a nějaké speciální přání, AVI, OGM, MKV, rozlišení velikost :o)

        0 0
        • chupas  

          1080i HDTV WMV 30mbit VBR, 5.1 DTS, dik

          0 0
          • Smazaný účet  

            a do držky by pán nechtěl? :o))

            0 0
          • fousek  

            Hmm, to by me docela zajimalo jak se docily z nakejch 720*buhvi co to tvoje HDTV a jak se docily mozna ze sterea 5.1 kanalu?

            0 0
          • vlk  

            když budeš chtít, já ti to klidně projedu interpolací a klidně ti tam dám 5+1 kanálů, když ti nebude vadit, že některé budou stejné.

            0 0
            • Lister  

              Já to ale myslel vážně, Řekněte mi jaký máte rádi kontejner, jak to má být velký a jak moc vám jde o kvalitu, já to nakoduju pošlu to mailem někomu, kdo to může někde vystavit a zbytek si to může nasosat :o)

              0 0
              • cabbage  

                cim vetsi tim lepsi, klidne to bude stahovat pul roku…

                0 0
                • chupas  

                  jeee, ja zapomnel ze jsem tu taky pridaval. to je moje rec, cim vetsi, tim lepsi, minimalne 1080i :D :)) no ale asi nikde soslink neni co?

                  0 0
    • lidumil  

      dík, nahraju to na video (OK)

      0 0
    • civetta  

      Takze se pripojuju s prosbou – ma to nekdo? bude to nekde viset? Zkejsnul jsem v praci a ta moje #@%a (= zena) mi to nenahrala, ze prej jsem se musel splist, ze davali pouze zpravy ve znakovy reci a pak nejakej makstryyym 8-)))

      0 0
      • Meesha  

        byl to jen 4X s nejakym trapnym komentarem.

        0 0
        • Radek Broz  

          Byl tam i sjezd. (Necekali jste snad v Maxtremu XC) Sestrih 4X ze Sumperka, kterej nedela CT byl peknej, to z Livinga i Fort William bylo otresny – napred jsem myslel, ze to od nekoho dostali sestrihany a neodborne to okomentovali, ale v Livingu byl kvuli tomu cely stab (zrejme pekna dovolena).

          0 0
          • Meesha  

            uz si to nepamatuju – mam v tom bordel s tim z rana z Eurosportu. Kvuli tomuhle stab?! :-))

            0 0
            • Radek Broz  

              Reagoval jsem uplne stejne;-)

              0 0
              • Meesha  

                tam jedou hlavne kvuli Frkymu a ty nejvetsi tlamy ani neukazou… Horaknova jim odjela po predim ze zaberu a taky nic…

                0 0
                • Radek Broz  

                  Taky kd,yz mluvi o Jane, tak tam neustale jezdi Brian Lopes. Celkove tam nebyli Cesi moc videt na to, ze to tocila CT. No, jsem moc rad, ze se alespon snazej, ale kdyz si predstavim, kolik to stalo za jakou kvalitu…

                  0 0
        • Alesh  

          Jojo, bylo to strasne trapne wokomentovany – ta jejich televizacka intonace, spisovna mluva a do toho umele namontovany hlasky typu „husty polet“ a pod. :-))) O chybejici rakvi Frkyho a spol ani nemluvim – stab byl asi v tu chvili nekde na obcerstveni :-)

          0 0
    • Pá-dlista1  

      No je to hnuj velebnosti. Vysosano z bulvaru: „Tento chvalitebný počin pánů od veřejnoprávní telky byl narušen následujíím sportovním utkáním, ve kterém se honí dvě jedenáctky za kulatým nesmyslem.Ano fotbal, to byl ten důvod razantní zkrácení posledního Maxtremu.Přímo v den vysílání přišel befel z vyšších míst, že se stopáž Maxtremu musí výrazně zkrátit a tím, kdo na to doplatil, byl právě matroš s Gaspim. Pozn.- Doufejme tedy že v příštím vysílání už žádnej fotbal následovat nebude.“ zdroj: scottmtb.cz

      0 0
      • enjoy  

        muzes si o tom popovidat s nekym na druhym konci barikady,s nejakym fotbalovym fanouskem:-)

        0 0
        • Radek Broz  

          …a ze jich jsou „plne“ stadiony.

          0 0
          • enjoy  

            skoro bych rekl ze na mezistatni utkani se ti „live“ fanousci najdou.ale o tom kolik prijde lidi na stadion to asi nebude,ty IQ 140:-). nebo az budou plny strahovy a pod. tak uz to televize nebude muset prenaset protoze budou vsichni na stadionu ze jo:-).stejne jako bych podle stejneho principu nahnal vsechny fanousky podel trati a maxtreme uz by to vysilat nemusel:-)

            0 0
            • Radek Broz  

              Aaaa, „inteligentni“ fotbalovy fanousek se ozval;-) Jeste, ze ty vlastne nejsi biker:o) Ne, nebudu tu s tebou ztracet cas a jdu radsi delat neco uzitecnejsiho…

              0 0
              • enjoy  

                mylis se jako vzdy Radku:-).fotbal me nechava naprosto chladnym:-).nase trapna liga kde fotbalova technika pripomina cikany u nas na namesti(no,celkem uz jim to jde:-)) fakt nestoji za pohled.liga mistru uz je lepsi,na to se i podivam. zato ty:-),nesnasenlivy biker…:-))

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Opravdu smutny, ze lidi jako ty si rikaji „biker“.

                  0 0
                  • enjoy  

                    ja si tak normalne nerikam.kdyz se me nekdo zepta,tak odpovim ze trosku vic jezdim na kole,ale biker mi zni nejak divne,tomu bys ty spravny bikere nerozumnel:-). a promin tedy ze nejsem tak militantni a nesnasenlivy vuci ostatnim sportum:-)

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      To se neodpousti.

                      0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Btw. sporty mi celkem nevadi. Spis hry. Hry co napriklad zabiraji sportum misto ve sportovnich novinach, ubiraji sponzory, jsou zivnou pudou pro korupci atd.

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        S timhle naprosto souhlasim, ale Enjoy to stejne nepochopi…:o(

                        0 0
                      • enjoy  

                        vadi ti hry?tak to je taky jenom vas problem(s Radkem):-). puvodne to tusim bylo o sledovanosti.. rozhodne nefandim fotbalu vic nez kolum,to je nesmysl,ale na druhou stranu tim nejsem tak zaslepeny abych nedokazal pochopit ze budou vysilat neco co ma tradici a mnohem vetsi sledovanost. myslim ze kdyby byla tvoje oblibena televizni stanice prima,tak byses rovnou zastrelil protoze ted budou vysilat nejaky blby formule misto zprav,bacha na to:-)

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Formule jsou sice nuda, ale musim zit svuj vlastni zivot, takze je opet neuvidim ;)

                          0 0
                      • náčelník  

                        Hra ani sport za nic nemůžou. Za to můžou konkrétní lidi.

                        0 0
                        • grafik  

                          sakra bando, ja sem tento thread nezalozil na chat, kdo se pak tady v tom ma vyznat. zalozte si svuj offtopic na tema tv zabava a tam si delejte co chcete ;)

                          0 0
                      • fousek  

                        Pod tohle se taky podepisu, fotbal je v televizi snad 10× denne, pak tennis, bastet a jine micove hry a na konec v nedli vecer reknou ze to sumachr zas nevyhral a rossi to zas vyhral, takze zpravy ze sportu jsou jednou tydne a odbyty jednou vetou, no pravda na ct2 bezi svet motoru, ale to ne kazdyho bikera zajima a navic jsou jednou tydne pul hodiny a ja to stejne nikdy nestihnu

                        0 0
                        • enjoy  

                          poradim ti.divej se o vykendu na primu a jinak teda ty bys asi nebyl spokojenej ani s eurosportem:-)

                          0 0
                          • blue  

                            posledni dobou s gramatikou hodne perlis

                            0 0
                            • enjoy  

                              za vikend se omlouvam.je to asi jedinej spatnej padlistuv vliv na me.

                              0 0
                        • Pebe  

                          Moje poslední neděle: od 6:00 do cca 10:00 VC Malajsie motocykly(Eurosport s č.komentářem) hned poté 1. závod A1 GP (Galaxie Sport) potom jsem se věnoval rodině :-) od 19:00 F1 (Prima) od 20:00 2. závod A1 GP(Galaxie Sport) od 21:30 Indy Racing League (Galaxie Sport) :-)

                          0 0
                          • pos3k  

                            A1 GP me docela pobavila :-) skoda ze charouz dal 2× pekne hodiny, jinak ten polet „exota“ byl docela fajnovej, hlavne ten zaver z kamery uvnitr, jak se mu otevrelo pro tom saltu a dopadu do sterku hledi prilby :-) jinak se mi zdal ten prenos nejakej divnej, formatove 4:3 byl obraz proste divnej

                            0 0
                            • Pebe  

                              Jo Charouz je šikula :-) Jako závody docela fajn, přenos nic moc :-(

                              0 0
    • blue  

      27.9.05 11:39

      Finále Motorola DH Cupu v České televizi! Zítra od 19:00 na ČT2 sledujte dvacetiminutový záznam finálového závodu ČP Motorola DH Cup v Bystřici pod Hostýnem.

      0 0
      • cabbage  

        to zas budou 2 kamery- jedna na startu a druha v cily. a hafo kecu kam kdo prestoupil a kdo koho zacal/prestal sponzorovat…jako posledne, uz budou chybet jen ultras a bude to fotbal:-/

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Kamery byly tri, takze by jedna mohla byt… treba v depu :) Navic komentar namluvil profesional zabyvajici se touto disciplinou uz leta. Sam aktivni biker. Ale jsem rad, ze ses opet vyjadril jako odbornik na sjezdove discipliny ;)

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Tak co? Zadnej zasvecenej komentar k tomu nemas? Vzdyt to bylo DH. Tvoje oblibene tema :)

          0 0
          • orca  

            Marně jsem tam hledal tebe a nic :-( a nebo mi něco uteklo ??

            0 0
            • Pá-dlista1  

              No jsem si myslel, ze se vlezu alespon na tu vysledkovku a ono nic. Se priste budu muset vic snazit :)

              0 0
              • Radek Broz  

                Ve fullech uz to tak snadny nebude:o(

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  No ono to neni zrovna snadny ani v HT. Vid :)

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    No prave;-) – ted to bude jeste horsi. (I kdyz Stoklada rikal, ze na tom nic neni;-)

                    0 0
                  • Spajky  

                    Ty nejezdis cesky pohar v HT?

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Jezdim. Proc?

                      0 0
                      • Spajky  

                        Tak proc nejsi ve vysledcich?

                        0 0
                      • Spajky  

                        Jo sorry, uz jsem te nasel, hledal jsem te vic ve predu…

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Njn :( Jezdim tuzku.

                          0 0
                          • Spajky  

                            coze jezdis?

                            0 0
                          • Manas  

                            Nekecej, preci jezdis pro radost :-)

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              No to taky. To se nevylucuje :)

                              0 0
                              • Spajky  

                                No ja dle nekterych tvych utoku, jsem myslel, ze jezdis buhvi jak, ale kdyz vidim ze mentak ti dal 50 vterin tak to tak slavne nebude. No aspon uz vim, ze te mam brat z hodne velkou rezervou :o))

                                0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  Kdo? No porad bych ti nadelil minutu :)

                                  0 0
                                  • Spajky  

                                    No vzhledem k tomu, ze kdyz jsem jezdil, tak jsem mival casy o neco pomalejsi nez michal, tak asi jen ztezi :o)) Ale prit se z tebou nebudu, prece jen uz par let nejezdim.

                                    0 0
                                    • Manas  

                                      Casy se meni :-)

                                      0 0
                                    • Pá-dlista1  

                                      Jestli te to vazne zajima, tak si to nekdy zase zkus. Ale kecy, ze by kdyby… kdyby bylo hovno sladky, tak si serem do kafe. Btw. tehda HT kategorie nebyla ;)

                                      0 0
                                      • Manas  

                                        A muzu ho zastoupit ja ? Kdyz teda nakej zavod pojedu… jako bez zraneni nebo vady materialu :-))))

                                        0 0
                                        • Pá-dlista1  

                                          Klidne. O tobe vim, ze se ti muze jedna jizda povezt a silenej jses na to dost. Ale v celkovym bys stejne neuspel :)))

                                          0 0
                                          • Spajky  

                                            Ja nechci nikoho soudit, anise s nikym srovnavat, jen jsem chtel vedet z ceho prameni ty tvoje utoky…A to ze ta kategorie nebyla, me dost mrzi, protoze je pro me o dost zajimavejsi nez fully

                                            0 0
                                            • Pá-dlista1  

                                              Ted nevim co presne mas na mysli. Ze bych si nekde vyskakoval z titulu, ze jsem byl treba 68 na nejakym mistnim zavode si nepamatuju. A ze bych se tu zrovna ja chlubil vysledkama :) Takze jestli myslis muj projev na foru, tak je to spis z meho prehnaneho sebevedomi nez z nejakych vysledku :)))

                                              0 0
                                          • Manas  

                                            Jak silenej … proste jen se nestaram co se deje :-)

                                            0 0
                                      • Spajky  

                                        Nemam sice na to kolo, ale muzu se nekdy stavit, mi to muzes ukazat :o)

                                        0 0
                                        • Manas  

                                          Tak mi dejte taky vedet, prijdu si zajezdit. Az me prestane bolet rameno (Spindl), a spravim kolo (Da-li-da Camp) :-)

                                          0 0
    •  

      nema to nekdo nahrany, ja na to zapomel :(

      0 0
    • Radek Broz  

      Dnes v 19:30 v Maxtremu RedBull District Ride 05 (s ucasti Marosky a Tatarky) + pravdepodobne sestrih z finale GelActiv Cupu ve 4X z Litomeric (to vznika mimo CT, takze tam jsou pekny zabery;-) )

      0 0
      • Radek Broz  

        Upozornuju, ze tam ty zmrdi dali zase nejakej zkurvenej fotbal a Maxtrem bude az v prestavce. Fotbalovy fanousci to asi nepoberou;-)

        0 0
        • enjoy  

          ti samy ti tam pousti i ten maxtreme,divim se ze je oznacujes za zmrdy.treba by to radi vedeli.. ps:vcera davali zaznam z DH,dneska dalsi biky.. a tobe je to porad malo?vzdyt kola ted vysilaji stejne casto jako fotbal:-) usetri si na kabelovku,clovek s takovym IQ by to mel dokazat:-)

          0 0
          • Radek Broz  

            Sefredaktorovi redakce sportu bych to klidne rekl do oci – neboj se. Maxtrem pripravuji jini lide, nez fotbal, a ani oni urcite nebyli radi. Jde o to, ze se na bikovych serverech objevi informace, kdy je Maxtreme, rideri prijdou k televizi a tam behaji fotbalisti nekde po poli. Maxtrem byl samozrejme OPET celkem drasticky zkracen a vypadl treba fourcross. Hodne nemas rad chytrejsi lidi, vid?;-)

            0 0
            • enjoy  

              mas pravdu,nemam rad „ciselne“ chytrejsi lidi s blbejsima komentarema:-). vis,co je to nahla zmena programu?to jsi jeste nezazil neikde jinde vid?:-)

              0 0
              • fousek  

                No to sem zazil, treba kvuly 11. zari, ale kvuli tomu ze naky namachrovany frajirci honej mic po louce, to je na me fakt moc, uz jenom kvuli tomu bych vyhodil TV z okna, ale koncesionarsky poplatky budu platit dal:-((((

                0 0
            • enjoy  

              ps:jestli mezi ty lidi,co to pripravuji pocitas i toho co to komentuje(dramaturg je tusim petr sveceny,je docela v pohode,ale kdekoliv jinde:-)),tak to promin,ale ten at neni rad jak chce.

              0 0
        • Meesha  

          sou to fakt curaci. Naky posrany slavisti hrajou nekde na poli v anglii a vsichni se muzou ******… Este takovej ********* obraz…

          0 0
        • cabbage  

          kdy asi tak bude ta prestavka?…:) v hokeji bych odhad po 20 minutach ale tohle je fotbal…

          0 0
          • Meesha  

            prej kolem 20:15 – jestli budou behat pomalu a vic nez normalne simulovat, tak pozdejs

            0 0
        • Sirenna  

          To se kvuli tomu musim koukat na fotbal :( to by mne nikdo nedonutil, ale takhle bych to nevidela :(

          0 0
          • cabbage  

            nemusis, ale vlastne jo:), aspon mi nekdo rekne kdy prestali cutat:)

            0 0
            • Sirenna  

              on uz to checkuje Padlista ;)

              0 0
            • enjoy  

              mam zajimavy poznatek:-),jezdci zamereni na „skopcedolu“ nesnasi fotbal:-)))

              0 0
              • cabbage  

                ted uz vime proc:) wtf skopcedolu?! to ma neco spolecnyho se skopovym?:)

                0 0
                • enjoy  

                  tak ten zaznam byl fakt dlouhej:-))). ps:chtel bych se zeptat,ten clovek co to komentoval,to je taky clovek pohybujici se ve svete kol jz leta a sam je aktivni biker?:-).protoze kdyz slysim takhle ukrutny slangy,tak umiram smichy:-)).jo on v tom pokracuje dal u freestylu,tak jedeme dal:-)

                  0 0
                  • cabbage  

                    ty neumis zarazovat?:)

                    0 0
                    • enjoy  

                      ale neremcej:-),bud rad ze na tebe nekdo reaguje:-)

                      0 0
                      • cabbage  

                        to neukecas, nejses padlista.:) proste si to blbe zaradil..

                        0 0
                        • enjoy  

                          ne fakt,zaradil jsem to tak umyslne:-).a nehodlam debatovat o mem umyslu:-)

                          0 0
                  • Radek Broz  

                    Je s podivem, ze jsi se jeste nenaucil zarazovat prispevky, kdyz jsi tak chytry a umis uplne vsechno mnohem lepe nez ostatni.

                    0 0
                    • enjoy  

                      promin,ale proc ti tolik vadi,kam jsem zaradil svuj prispevek?:-).udelal jsem to tak schvalne a vubec nevim proc me s tim otravujes:-).to jsem fakt nevidel..:-) ps:dekuju za tve mineni ome,sam bych byl skromnejsi:-),ale tvuj nazor jiste vyplyva pouze z naprosteho nepochpeni psaneho slova a to uz neni o me inteligenci:-)

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Nevim proc porad pouzivas tuhle otrepanou vymluvu a nesladis si konecne smysleni s psanym projevem. Ne kazdy ma tak dokonale telepaticke schopnosti jako ty.

                        0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Alespon vi o cem mluvi ;)

                    0 0
                    • enjoy  

                      jo myslis ze umi cist to co se mu napise?:-).tak to gratulace!:-)

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        Ten clovek, co je v TV slyset, si ten komentar pripravuje. Zase pises o necem, o cem nic nevis.

                        0 0
                        • enjoy  

                          tak to jeste vetsi gratulace!je to fakt borec a musel stravit hodne casu mezi samyma cool typkama,kdyz ma takovyhle slangy:-)).ale cool typci,to jste vlastne vsichni ze jo:-) ps:myslim ze nejsem zrovna jedinej kdo tyhle komentare rasi rovnou pousti z hlavy.

                          0 0
      • Meesha  

        No, muselo to tam bejt pekny. Ale pripadalo mi, ze Marosak se tam „jen tak“ projizdel. Obcas nejakej Xup a to bylo asi vsechno…

        0 0
        • blue  

          copak ty si neposlouchal ten komentar? :-)

          0 0
          • Meesha  

            kdyz nad tim ted premejslim, tak sem si asi zvyknul ho nevnimat :-)

            0 0
        • fousek  

          No ja sem si myslel ze freeride ma daleko bliz k DH nez k trikovejm disciplinam a to sem se krute splet. Taky do ted sem chtel freeridovy kolo a od ted chci asi sjezdovy protoze 2 korunka u freeridu asi bejt nesmi, aby se dalo vexlovat riditkama na vsechny mozny i nemozny strany

          0 0
    • goofy  

      Nemate negdo zaznam z Hostynu i ten Red Bull? Jsem obodvoje nejak nestihl, a chtel bych to zkouknout…

      0 0
    • grafik  

      Přijměte pozvánku České televize do pořadu Pomeranč, kde na vás čeká bikrosařka Aneta Hladíková a obrázky z ME BMX v Klatovech. Premiéra je v sobotu 1.10.2005 na programu ČT 2, čas 12.50. Repríza je v noci v úterý 4.10.2005 na ČT 1, čas 23.55 hodin. Náplní bude rozhovor s Anetou Hladíkovou a obrázky z ME BMX v Klatovech.

      ČT přinese i další reportáže z MS horských kol 2005 (4 reportáže – cross country, fourcross, downhill, shrnutí) které se konalo v italském Livignu budou pokračovat od další soboty, tedy 8.10.2005, vždy každou sobotu počínaje 8.10.2005 (poslední reportáž 29.10.2005) s úterní reprízou od úterý 11.10.2005 (poslední 1.11.2005). O náplni každé reportáže a prěsném vysílacím čase budeme včas informovat.

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.