• quidos

    Jak řešíte (neřešíte) údržbu treter? Line se z nich docela slušnej pušák ;-) V bedně byla nedávno reklama na nějaký antismrad, ale nevímnevím. Hodit je do kýble s vodou a nějakým saponátem se mi taky moc nechce..

    0 0
    • orca  

      No občas – pravidelně – po jízdě necham venku vyluftovat

      0 0
    • RomanH  

      Presne tak, jak se Ti nechce. Po dojezdu nechavam vetrat s povytazenou vlozkou a obcas je drhnu v kyblu s vodou a s praskem na prani.

      0 0
    • Lister  

      Moje údržba – koupit, nasadit kufry, ojezdit, vyhodit, koupit nový :o)

      Mezi jízdama nechávám větrat na balkoně, misto originální jsem si koupil vložku z pravé kůže a pohoda.

      0 0
    • MARIN  

      Nechavam je vyvetrat po kazde jizde ale vlozku nevyndavam. Jinak parkrat do roka (zalezi kolikrat jedu v bahne a taky casto po zavodech kdyz se pri vraceni zapari v igelitu :) je proste vemu kartacem pod sprchou.

      0 0
    • 7LK  

      Taky mi větrání stačí (u bot na běhání, bikové tretry nemám) a pokud si chci udělat dobře na nohy tak používám PeoDorant – v botách nebo drogerce ke koupení – český výrobek s mentolem docela pěkně osvěžuje nohy a vedlejší efekt je minimální pušák, tak ho občas stříknu i do bot ne jen na nohy – na plosky, shora se nohy nepotí.

      0 0
    • Meesha  

      Po vyjizdce necham vyvetrat. Obcas tam nastrikam takovej sprej od Scholla. Kdyz sou tak lehce zapraseny, tak otru hadrem, kdyz hodne tak je necham v kyblu s praskem a pak nejakym kartackem vydrhnout. Stary spesly sly do pracky… :-)

      0 0
    • MattsSpeed  

      zalejem technickym liehom a podpalim :-)

      0 0
    • quidos  

      OK, půjdou do kýble s vodou a práškem, saponátem nebo mejdlem:-) ty spešly v pračce – přežily spešly nebo pračka ;-)

      0 0
    • SELMIRA  

      Jste nějaký ouzkostlivý. Já to taky to řešim pračkou. :o))

      0 0
      • Lišák  

        Jasně-pračka kdykoliv.

        0 0
        • SELMIRA  

          Že jo. ;o)

          0 0
          • Brouk_Pytlik  

            lepší je před vloženim do pračky trochu je zabalit do hadru, třeba do montérek. Vyperou se stejně dobře a neomlátěj se. Sušit v troubě nedoporučuju, dokážou se smrsknout o několik čísel. Lepší vysychat pomalu v pokoji a nebo na noze na kole.

            0 0
            • SELMIRA  

              jó, to je jasný. Do hadru. Sušit v mikrovlnce. :o))

              0 0
            • croscountry  

              Tá pračka to prežije? Neobijú ju moc kufre? A čo tie hadry. Však keď sa to tam točí, tak sa to odmotá. Či nie? Bol by som nerád, keby moje die?a zostalo sirotou, keď to manželka uvidí. Ale po dnešnej vychádzke mi asi iné neostane.

              0 0
              • Lišák  

                Kufry (bikový) se bubnu dotknout nemůžou a do hadru sem je nikdy nedával, zato sem je tam klidně naházel komplet s cyklohadrama a provozuju to tak dost let a nepozoruju ujmu na ničem. Pravda, že tretry neperu vždycky.

                0 0
                • croscountry  

                  Dík. Tak to skúsim. Ešte som ich nepral, iba vykartáčoval a vetral, ale už je čas.

                  0 0
                  • Brouk_Pytlik  

                    Vykartáčovat to de, ale to zas se nezbavíš toho smradu vevnitř. Když to zabalíš do hadru a uděláš takovej uzlíček, tak se jim nic nestane, ani prasčce, ani hadru – pokud je ovšem nebudeš balit do kra?áků nebo dresu :-)

                    0 0
    • FAF  

      Ja po bicyklovacke polozim na svoje boty ventilator z procesora a za 30 min su suche.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.