• Street

    Muzete mi prosim poradit? Chtel bych si poridit silnicku. Zatim jsem jezdil jen bajka tak se v tom neorientuju. Vcera mi bylo receno ze ji mam objednanou :-) tak jestli me muzete rict jak se vam tahle ziletka jevi? http://www.felt.de/…ecs/f90.html Chci natom jezdit jen jako nutnost objemu. Bajk je pro me 1.

    0 0
    • Lance  

      myslis ta cervena?Cerve­ne?Pekne:)

      0 0
    • Gatier  

      Znacku komentovat nebudem… Ale siel by som min do Tiagry, pretoze tie paky Sora su dost nahovno. Zle sa s nimi radi. Ked tak radsej packy na ram. A je to 8-kolo, co moze byt pre teba vyhoda.

      0 0
      • Pavlis  

        Jen se nestyd a klidne se navez i do znacky, znas-li neco v teto cene lepsi, pomuzes jinym. Jinak to kolo vypada jako by k nemu ani berany nepatrily a bylo stavene na rovna riditka. Pripada mi stavbou bliz k treku nebo cestaku nez silnicce…

        0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Nechápu proč to fotěj a maj tam zařazenýho španěla. Jinak hodnocení třetí strany neni až tak důležitý, hlavní je aby tys byl spokojenej.

      0 0
    • BH  

      ja to zaklad na nejake super svezeni to nebude.podle meho je lepsi koupit radeji starsi silnicku s ultegrou a nebo nejakou campou

      0 0
      • boulder  

        já bych taky pod 105-ku nebo Veloce u kola na klterým se má jezdit nešel

        0 0
    • Thorn  

      Uplne v pohode, nerob si starosti.

      0 0
    • vozejk  

      trojprevodnik na silnicku nepatri…

      0 0
      • Brouk_Pytlik  

        Si povíme za pár let kámo až budeš mít o 20 kilo víc :-)

        0 0
        • vozejk  

          tak budu mit 185cm a 85kilo.myslim ze todle vyvezu na 39/25 vsude…

          0 0
          • bassline  

            NO vsade ani nie, poznam u nas jeden pekny dlhy ostry kopec kde by si sa s 39–25 pekne trapil :-)…a pokial jazdis malo zo sedla a frekvencne, tak by si to zvladal s takym prevodom velmi tazko…teda pokial by si ho nevedel do tej frekvencie tak roztocit ale velmi pochybujem v takom stupani…

            0 0
            • Geralt  

              No na 39–23 se dá vyjet i na Dlouhé stráně z Loučné :)

              0 0
          • mars  

            poznam kopec, na ktorom som si s tym Tvojim prevodom musel dat prestavku, aby ma neporazilo :) (Passo Fedaia zo strany Caprile)

            0 0
      • Bobo  

        No to je zas názor… Patří tam takový převody, aby se mu na tom dobře jezdilo. Když nenalítá za rok tolik co ostatní, tak proč by nemohl mít na slabší nohy trojplacku? Takový kecy mám nejradši. Nebo si myslíš, že mu bude dělat větší potěšení mít převody jako „správný“ silničář, ale bude se trápit do každýho lomcováku?

        0 0
    • Thorn  

      …ale faktom je, ze za cenu toho Feltu sa da kupit silnicka na Campagnolo Xenon a za par tisic naviac aj na lepsom… co je uz ina liga ako Sora.

      0 0
    • Vrci  

      Lítat to nebude, co si budem povídat. Ale pokud to máš na najíždění km, berany budeš držet za horní část nebo za těla „dualů“, tak se dá i ta Sora zkousnout. Srovnej sedlo do stejný polohy vůči pedálům jako na MTB a? si nemusíš pořád na jednotlivý kola zvykat a doporučuju i stejnou délku klik. Jinak pokud jde o pláště, sedlo, špalky – vyzkoušíš a možná vyměníš.

      0 0
      • MlokCZ  

        S tím srovnáním je to rada dobrá, ale je tam jedna věc, která nikdy stejná nebude a od té doby co mám na biku XT 04 kliky s osou, tak je ten rozdíl ještě větší kvůli duté ose a to je vzdálenost šlapek od podélné osy rámu. Já mám na biku stejný pedály, stejně dlouhý kliky, teď i stejný sedlo, který mi vyhovuje, přestě stejně nastavený posez a ta rozdílná vzdálenost od osy rámu mě pěkně štve. Ten rozdíl je díky té duté ose už pěkně velký. Já měl dokonce chvilku problém, že bych potřeboval při tom rozdílu jinak nastavit kufr na botě (společné boty pro obě kola). Nevim proč, když už udělali dutou osu a ložiska vně domečku (což je asi dobrý), tak aspoň by mohli u Shimana vyrábět dvě různý délky osy, abych když mám menší domeček nemusel mít na každý straně zbytečnou 2,5 mm podložku (o řetězový lince už ani radši nemluvim).

        0 0
        • Vrci  

          aby to mohli sekat jako Ba?a cvičky. Pokud by ti stačila na MTB dvojplacka, byl by řešením silniční kompakt od nějakýho alternativního výrobce (FSA)

          0 0
          • MlokCZ  

            Důvod je mi jasnej, proč by dělali osy 2, když můžou udělat jen jednu a podložky. Dvojplacka by mi bohužel v žádném případě nestačila, jezdím občas i na nejlehčí převod 22/32 (nejsem příliš výkonej a jezdim poměrně frekvenčně). Kompakty možná ještě budou, ale na silničku a to už dokonce ke kazetě 13–29. Teď už to jde, už si začínám zvykat (mám tohoto bika teprve 2 měsíce a silničku měsíc). Naštěstí mám na nich Timy Atac, takže mi nechávaj poměrně volnou nohu v rotaci, ale byl to přesto dost nezvyk ze začátku. Dřív jsem měl taky současně silničku a bike se stejnými pedály a i předtím tam ten rozdíl byl, ale jak byl menší, tak jsem to tenkrát ani nevěděl.

            0 0
        • gersa  

          Co treba tohle: http://koloshop.cz/index.php?… Daly by se sehnat za cca 3k

          0 0
    • MlokCZ  

      Jak bylo napsáno výše. Místo Sory bich šel do Xenonu, případně když bude nějaká sleva, tak i na Mirage by to mohlo vyjít. A pozor na volbu převodů. Třeba se tě tohle netýká, ale ne každý je na tom výkonostně tak dobře, aby moh jezdit převody typu 53–39/12–23. A při přechodu z biku si to ne každý uvědomí a pak se v kopcích na silničce trápí.

      0 0
    • gersa  

      IMHO je Campa v nizsich sadach lepsi nez stejne sady od Shimana. Sora a Tiagra jsou hodne spatny co se tyce kvality provedeni

      0 0
    • Staenly  

      Jako vedlejsak je to v pohode…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.