• boban

    Potřebuju vyměnit původní představec 100 mm za 120 mm.Cenově i hmotností se mi docela líbí Pells X57 25,4 www.velotrade.cz/index.php?… Vím že nekdo má na tuhle značku antipatii,ale… co vy na něj,mám do toho jít?

    0 0
    • pali  

      nie si sam aj mne padol do oka potrebujem zmenit na 100 mm menil som ram a tak upravujem posed

      0 0
    • peeet  

      Kup ho, je naprosto v pohodě.

      0 0
    • Siddha  

      za ty prachy to sou vsechno stejny vyrobky… od Ritchyho pres Pellse az po nejaky ty „italy“. Ja zrovna vymenil starej Kore 120 za super extra znackovej KALLOY 110cm. super sedi, tuhej je, takze zaver? na predstavci se toho da pokazit hodne, ale spis pouze prilisnym odlehcovanim, v „beznych“ komponentech je to vetsinou soucastka co prezije dlooouho a v leckterym krame, kde maji i par „komisnich“ starsich kousku, ti to treba zadara vymeni…

      0 0
    • Buzz  

      hmm, to jsme na tom stejne, ja zase potrebuje vymenit XCN OV Pells 105 za 120. nemáte někdo příliš nataženej posed a nechcete ho zkrátit ? :-)

      0 0
    •  

      ja ho mam, je v pohode akorat mi na nem vadi ze to čelo ma u kraju jakoby mensi prumer, tak ze ti do riditek udela takovy drazky, ale zas to dobre drzi, nebo to je tema puvodnima riditkama co mam ;)

      0 0
      • pali  

        takze karbonove rajdy do toho radsej nie ?

        0 0
        •  

          nevim, s karbonem nemam skusenosti,treba to dela jenom me ze mam smejdy riditka. Dela to taky nekomu dalsimu ??

          0 0
          • Splinter  

            Je v pohodě, kamoš ho má s karbonovýma řídítkama a žádný otlačení nepozoruje a rýhy už vůbec ne.. Rač si pořiď nový řídítka.. :)

            0 0
            •  

              uz je mam v poradniku, tak ze asi jenom planej poplach ;)

              0 0
              • pali  

                tak som sa ukludnil fajn

                0 0
                • Splinter  

                  To je tak když někdo cpe oversize řídítka do klasickýho představce :o)))

                  0 0
                  •  

                    hahaha,zejtra na to kouknu a kdyztak vyfotim

                    0 0
        • Smazaný účet  

          Mam v nem karbon.řidítka s alu vložkou.Zatim 2 sezonu a OK .

          0 0
    • gobike  

      Kup ho, mužu jen doporučit

      0 0
    • Splinter  

      Když už sme u těch řídítek a představců, co říkáte na řídítka Pells?

      0 0
      • gobike  

        Taky v pohodě, ale s karbonovejma nemám zkušenosti, tak se ptám, jaký sou karbony od Pellsu?

        0 0
        • Luma  

          Mám taky řidítka od Pellsu rovné i vlajdy a jsou ůplně v pohodě.Za levný peníz super váha i vzhledově se mi líbí.

          0 0
    • Martyss  

      Nemá tu někdo tenhle představec? Potřeboval bych změřit, jak koresponoduje údaj „délka přestavce“ se vzdáleností osa řídítek s osou hlavové trubky…děkuji

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.