• Kreten

    jazdim trial a idem si kupit novu kluky s volnobezkou. mam na vyber 2600 za stvorhran a 2900 za isis. tie tri stovky by ma nesrali, ale to ze musim kupit novu osku. na stvorhran osu totiz uz mam. oplati sa ten prechod? je isis lepsi? napr. stvorhran sa mi stale povoloval

    0 0
    • libi  

      na trial nevim, ale kazdopadne ctyrhran sem kdysi rupnul a nechci s nim mit uz nic spolecnyho

      0 0
    • Volf  

      Mám dojem, že v posledním Velu psali, že CAMPAGNOLO tvrdí, že neexistuje jediný hmatatelný důkaz, že by byl čtyřhran horší než jiný systémy.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Kam chteji ty dukazy posilat? Proplati mi postovne? A co se do toho sere zrovna Campa? Mozna i diky takovym tvrzenim se nedokazala uchytit v MTB.

        0 0
        • RomanH  

          :)

          Na XC musim za sebe rici, ze v pohode. Prvni osa mi odesla po 4tkm (vakl) a na druhe mam bez problemu najeto 20tkm. Pro jistotu jsem kliky nesundaval. Nebyl ani duvod, nikde nic nepraskalo a ani se nepovolovalo. Ted jsem zvedavej na Hollowtech II, jestli vydrzi alespon tech 20t km.

          0 0
          • Tomcat  

            Pokud ti praskla až při 4000 jseš v pohodě mě po 27km XC! nikoliv něčeho divokýho, páč by to bylo při prvním dopadu.

            0 0
            • marapara  

              Doteďka jsem vozil čtyřhran, ale teď mi osa vydrží měsíc. Nevím jestli je tím, že se už nedělají tak kvalitní. Dřív mi vydržela rok, rok a půl, tj 12–15 tisíc km. Teď tak 1000–1500. Takže to nějak doklepu a příští sezonu kupuju kliky LX 2005 s hollow­tech II.

              0 0
              • Fisi  

                ja mám čtyřhran sice sem tam vněm něco lupne ale je v pohodě ja bych šel ale do isis kamoš ho má a žádny problem…

                0 0
              • Tomcat  

                No mě spíš nekvalita 4hranu motivovala nekupovat Shimano ,ale to je věc szkušeností.

                0 0
                • RomanH  

                  Ten prvni stred ani nevim, co byl zac. A ten druhej byl silnicarskej od Shimana (tusim 105tka, ale jisty si nejsem, bylo to v roce 2000)

                  0 0
        • Volf  

          Mám dojem, že jsem tě nezastihnul v nejlepším rozpoložení.

          0 0
      • Jarda  

        A přesto je. Kdybys videl, jak se krouti moje kliky s osou Veloce.

        0 0
        • vt  

          A krouti se osa nebo kliky ? … ram ? Ja jednou vymenil Reynolds ram za SLX a Campa krasne ztuhla ;-)

          0 0
          • Jarda  

            Predevsim osa. Ja myslim,ze v tomhle Campa chrape, nechapu proc taky neprejdou aspon na ISIS.

            0 0
            • vt  

              Jak poznas, ze se prohyba hlavne osa ?

              0 0
            • Vrci  

              Jak poznáš, že to co ti plave pod zadkem nejsou kola, rám (zadní stavba), kliky, ale je to střed?

              0 0
              • Jarda  

                Protoze to vidim. Ani nemusim na tom kole jet, staci mit kliky vodorovne a proste na obe slapnout (snad jsem to popsal dobre). PS: omlouvam se za pozdni reakci, dlouho jsem zde nebyl.

                0 0
    • MartinXC  

      Na domácí servisování je čtyřhran asi nejjednodušší, máš-li dobrou osu, tak kup 4hran. Osobně se 4hr mám jediný problém, a to že kvalitnější/duté kliky se už nedají sehnat, o kratších délkách (170–165) ani nemluvě.

      0 0
    • Kreten  

      nojo tak trochu vela skusenosti na mna. ked tam necham stvorhran tak sa bojim ze sa bude stale uvolnovat. teda na klukach co mam teraz sa stale uvolnuje. 3 dalsi kamosi maju rovnaky problem. takze da sa tomu na stvorhrane vyhnut? pomohol by tomu isis?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Nejspis ano.

        0 0
      • pali  

        Pouzivam stvorhran pekne dlho a zatial nemam dovod ho menit mam na nom kluky race face ziadne povolovanie ziadny loker a na sucastnej oske shim. 19000km.Dnes som robil servis na v drive mega exo po par tyzdnoch jazdenia dotycneho bikera v loziskach hotove pieskovisko vola na klukach bolo potrebne loziska uplne otvorit teda aj tesnenia a vycistit, teda nič nie je neprestrelné.Budem menit system az prestanu vyrabat stvorhrany slusnej kvality.Vrzganie vklukach na drazkovaniach ,dakujem zatial nie.Ale to je len moj pohlad na vec a skusenost.

        0 0
    • visby  

      mam pocit, ze tu pisu skusnosti skor krosari ako trialaci :-) padlista a kopec dalsich by ti ukazala aspon 100 dokazov… urcite ber ISIS…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse