poruchovost cannon. headshock systemu?

14 nepřečtených
  • chrt

    mate s tim nekdo zkusenosti?

    0 0
    • Daan  

      prave ze nemame:-) kamarad jezdi Headshock, ja Lefty, momentalne ma najeto cca 3500km a bez jedineho problemu, bezudrzbova vidle co nezna vakl. Zatim:-)

      0 0
    • wroum  

      pri porovnani s teleskopickou vidlou to je v podstate bezporuchovy a bezudrbovy system.

      0 0
    • spipi  

      zatim bez vetsich problemu..mam headshock ale uz si brousim zuby na lefty=)

      0 0
      • chrt  

        kamosi mi rikaj,ze je tom na hovno ze prej ten uzaver chyta vakla

        0 0
        • Daan  

          Na hovno??? Tak to nevim kolik toho kamosi najezdili, ale ja predtim na RS Pilot vakl po cca 1000km, pritelkyne vakl na Manitou Axel po 700km, a Cannondale vidle i pri hrubem zachazeni po 3000km se ani nehne, a o tom ze jsem na ni ani nesahnul nemluve

          0 0
          • chrt  

            nemislim jako klasickej vakl,ze to lita jako zepredu dozadu,ale ze ty vidle prej dostavaj vuli pri zavreni.Proste kdyz ji zavres zustane tam 5mm na ktejch to lita

            0 0
            • Daan  

              Dostavaji nebo ji maji od zacatku? NA Hshocku jsem toho noc nenajezdil, nebudu soudit, ale zaprve bych rekl ze tech 5mm je naprosto prijatelnych pri zavreni, a za druhe nebude to „ochrana“ pred extremnim namahanim vnitrku pri LO? Tlumic taky pri LO 2–3mm „pracuje“

              0 0
            • MartinXC  

              To bych nepovažoval za vakl, ale za nezamčený zdvih. U zamčené Reby to chodí i přes 1cm…

              0 0
            • climber  

              Tak to je blbost mám na Headshoku cca 2 500 km a když ho zavřu tak ABSOLUTNĚ žádnej vakl nemá.

              0 0
        • moratii  

          A nechyta kamosum i vakl u ELO?…)

          0 0
          • vipera  

            Headshok super fatty DL jsem jezdil 3 sezony a naprosto bez udrzby(pouze domazani vazelinou) zavad a vaklu. Co se tyce zamykani, tak pri nem zustava nepatrna vule.

            0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.