• kardan

    ahoj, tuto sobotu (27.8.) se v Jičíně jede Tour de Biere, kdo se chystáte na start ? účastnil se někdo předešlých ročníků ?

    0 0
    • lepra  

      Ahoj, chystam se, ale moc informaci nemam, spis skoro zadne, ale kamarad si uz tyden pripravuje kolo z prvni republiky- schwarze :)

      0 0
      • kardan  

        já to pojedu na MTB mimo soutěž, beru to jako srandu s kámošema, ale ty co jednou na špičce s těma rachotinama to je mazec jako blázen :o)

        0 0
        • lepra  

          Tak to jsme na tom stejne, beru MTB a budu podporovat nadsence :) Teda pokud mi neujedou ;)

          0 0
    • Floydie  

      ahoj, ja to tedka pojedu uz 4.rok po sobe, je to bomba akce, nezapomente na patecni casovku holin – holin. Do 40-let nutne kolo typu SCHWARZ apod. (singlespeed)

      0 0
    • hanzzo  

      taky jedu, jel jsem poprve minuly rocnik a nedojel, ohnul sem zadni nabu :) doufam ze tentokrat aspon dojedu.. masakr akce :)

      0 0
    • dakon  

      Pojedu to letos poprvé a nenechám si ujít i tu páteční časovku – Prachováček. Od kámoše jsem si půjčil kolo, které měl asi 20 let na půdě, ale jezdí to!!! Ale při bližší prohlídce jsem zjistil, že se jedná o dvoustopé kolo.....nějak pokroucené!

      0 0
      • kardan  

        já jedu za ajtakrajta tým, mám modrého Authora Moduse, když se někde potkáme můžem dát řeč :o)

        0 0
        • Floydie  

          nas tym se jmenuje Svijansky Mazec, mame takovy zluty „dresy“, nerikal jsi ze pojedes na MTB mimo soutez?

          0 0
          • kardan  

            jo jedu mimo soutěž … já nemám žádný kolo na kterým bych mohl jet jako účastník a navíc bych to asi neujel …

            0 0
    • dakon  

      Paráda, super akce!! Kolo vydrželo jak páteční časovku, tak i samotnejch 72 km a to bez sebemenšího problému. Myslel jsem si jak mě z tohodle předpotopního kola s předpotopním sedlem bude bolet prdel, ale ty mohutné péra pod sedlem nemají chybu !!! Už se těším na další ročník, po těch pár bikemaratonech, které absolvuji, je to příjemné zpestření.

      0 0
      • Floydie  

        jojo masakr jako kazdy rok, letos jsem spokojen, celkove 50. misto, pristi rok zacnu vic chlastat a min zavodit :)

        0 0
    • kandik psi zub  

      mel by jet muj bracha na elitnim torpedoborci

      0 0
      • lepra  

        Super, akce, sice jsme do hospody v Blatech dojeli v deset vecer a do cile uz nejeli, tak akci hodnotime jako vydarenou taskarici. Dokonce i Veslo na vysokem kole byl nadsen, kdyz jsme se konecne naucili, jak ho muzeme brzdit.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.