• amatér

    dobrou

    0 0
    • enjoy  

      potrebujes svoleni?:-)

      0 0
    • fousac  

      uzij si to… ja mam smulu a strzenej prevodnik… :(( to enjoy: pojed zejtra na 8osmu… :)

      0 0
      • enjoy  

        kam?:-)

        0 0
        • fousac  

          na zbraslav… (viz bike-akce..) a pak treba na cukrak a dolu na kazin na zlatopramen… :)))

          0 0
          • enjoy  

            jo osma!:-) no to asi ne,nemam helmu takze…:-) a taky uz sem domluvenej s jednim¨kamosem sebevrahem,takze zabava bude:-)

            0 0
            • fousac  

              ach jo zase nic… :((( tak to asi pojedu s partou svatecnich turistu na karlstejn… :(((

              0 0
              • enjoy  

                se mnou stejne nic neni:-),nenosim helmu takze vlastne nejsem biker:-)

                0 0
                • fousac  

                  me to nevysvetluj, to je tvuj boj… :)) ale vis jak je takova helma uzitecna dyz clovek potrebuje nekam dat blikacky, tachac, brejle, rukavice nebo treba svacinu cestou do prace??? nakupni kosik vzdy po ruce, teda na hlave… :)

                  0 0
                  • enjoy  

                    no kdyz to stavis takhle…:-)

                    0 0
                    • fousac  

                      to mas jako se zamkem… zasadne lano a co nejdelsi, lip se na tom tahaj motorky… :)))

                      0 0
                • Eda-Velo  

                  Přestaň dělat ukřivděnýho, o tý helmě toho proběhlo už dost, když si myslíš že ti je bez ní líp tak e nech připojistit a buď v klidu. Dneska na Jedomělickým maratonu taky startoval člobrda bez helmy a dojel… dokonce bez ní dojel z Čech až do Singapuru.

                  0 0
                  • enjoy  

                    ukrivdenej?to snad ne:-),to byla jenom sranda,tenhle humbuk kolem helem me fakt z miry nevyvede:-) a to mohl startovat?taky co by nedojel?ma snad helma nejakej vliv na vykonost?no ja vim zes to myslel jinak:-)

                    0 0
                    • Gatier  

                      Este ich podpichuj, hovado…

                      0 0
                      • enjoy  

                        to vis,ja neuznavam to prislovi moudrejsi ustoupi:-)

                        0 0
                        • Eda-Velo  

                          vono to není vo přísloví, asi timže sem starej pardál,mám na to trochu jinej názor- toho kluka pustili na závod protože to byl místňák :-) ale buď vklidu jednou třeba dostaneš strach a pak ta helma přijde---třeba se majzneš do hlavy a rozsvítí se ti :-)))

                          0 0
      • McBlacky  

        Osma dobrá, nejdřív jsem byl naštvanej, že nemůžu jet protože mám teď jen provizorní bike, ale pak když jsem viděl na čem tam borci jezdili :-)

        0 0
        • fousac  

          a vyhrals????? ;-) sem te ve vysledkach nenasel.. ze ty si jel pod umelecko-zavodnickym pseudonymem??? .-))

          0 0
          • McBlacky  

            neblbni, já právě nakonec nejel :-(

            0 0
            • McBlacky  

              vůbec to bylo zajímavý v kategorii do 30, kterou bych jel to vyhrál nějakej týpek, dost suveréně, za ním se docela servali kluci z cyklopragu (tušim) pak ještě jelo pár lidí, co to mysleli vážně, ale druhá půlka startovního pole byla už rekreační. PS: hustej byl týpek co to jel na silničce (cannondale), v prvních kolech byl na čtvrtým, pak jsem ho ztratil. V kategorii nad 30 jel někdo na authorovi outset :-)

              0 0
              • Meesha  

                Ta prvni zatacka a sjezd po startu byl hustej!

                0 0
                • McBlacky  

                  jo mnohem lepší by byl start za tím nejprudším kopečkem, to by se to trochu do toho sjezdu rozjelo, takhle ti co byli na konci zbytečně ztratili 20–30 sekund a to je v tomto případě dost

                  0 0
                  • fousac  

                    ja hlavne koukal na ty casy… husty… na podzim se to jelo na blate a dalo to o pet minut vic… no se pochlubim, sem to mel na podzim za 35 minut… :))) skoda ze sem tam ted nebyl, ale dal sem si „turistiku“: 65km, prumer <14kph, 99,9% asfalt, zbytek kocici hlavy… no ale i tak to byla svym zpusobem velmi pozitivni a badejna akce… :))) ale na podzim se doufam v borovickach na 8 sejdem… ;)

                    0 0
                    • enjoy  

                      na takovym povrchu mam prumer 21 km/h:-).a na velociraptorech!:-))

                      0 0
                      • Pavlos  

                        poslouchej a co mas ted obute velociraptory nebo nanoraptory???

                        0 0
                        • enjoy  

                          ted velociraptory,pro­toze jeden nanoraptor se proriznul.ale misto zadniho velociraptora bych rad dal Z-maxe.

                          0 0
                          • Pavlos  

                            Jako jak proriznul? Bok nebo behoun?

                            0 0
                            • enjoy  

                              behoun.ale fakt tam nic nebylo:-o,nemohl jsem tomu verit. ale tak treba nekomu jinymu se to vubec nestane.

                              0 0
                        • fousac  

                          jeste velociraptory, ale zejtra prezouvam na wormdrivy… a 7atm do nich… (nejlevnejsi prestavba bika na ziletku… :)))

                          0 0
                      • enjoy  

                        kecam,to bych mel vic:-),byl v tom i trosku teren:-)

                        0 0
                        • fousac  

                          ja taky delam normalne vic… :) neboj… jenze kdyby si videl tu bandu na trekovjch madisonech z kola stesti v mountfieldu, pochopil by si… ale byli to jinak moc fajn lidi… :)))

                          0 0
                          • enjoy  

                            jo tak tys nejel sam?:-),tak to jo.to je slusnej prumer:-)))

                            0 0
                            • fousac  

                              na stejnym prfilu (radotin-karlstej a zpet :)) se da udelat pres 30… :))) hele, v sobotu jedem stejnym tempem do Reze, nechces se pridat????

                              0 0
                              • McBlacky  

                                tou 30kou, nebo 14kou. V Řeži je super hospa u hriště, vždycky po lezení na místních skalách se tam slušně rosekáme

                                0 0
                                • fousac  

                                  14kou… :-D ale rikam, fajn lidicky…

                                  0 0
                                  • McBlacky  

                                    náhodou, alespoň pokecáte, rozhlídneš se po krajině… já taky občas jezdím s lidma, který si vyjedou dvakrát za měsíc, to je přímo relaxace!

                                    0 0
                              • enjoy  

                                do reze?to je hrozne blizko:-))

                                0 0
                      • McBlacky  

                        pod 21,5 to nemá cenu

                        0 0
                        • enjoy  

                          to je presny:-),ja to zaokrouhlil dolu:-).ale dostat se z 21 na 22 km/h neni vubec sranda.

                          0 0
                        • McBlacky  

                          jak do toho dáš nějakej delší kopec nahoru terénem, tak jsi bez šance. Vlastně v loni jsem měl na bike brdy 24,7 na 75 km, ale to byl hustej šrumec

                          0 0
                          • fousac  

                            si blazen??? ja mel na transbrdech asi 14 a to sem jeste predjel tak 400 lidi…

                            0 0
                            • McBlacky  

                              trans brdy jsou mnohem težší, tohle je úplně jiná liga, asfalt, lesní cesty, široký, upravený…

                              0 0
                          • enjoy  

                            uz jsem se k tobe zacal modlit:-)

                            0 0
                          • McBlacky  

                            hele a to ten první mě vzal o 30 minut, byl jsem 76 v pořadí

                            0 0
                            • fousac  

                              ses dobrej… me to na transbrdech ten prvni dal o 3 hodiny…

                              0 0
                              • McBlacky  

                                já taky dostal na králi asi 3 hodinky, záleží jak to sedne, já byl před tím závodem v Bulharsku na horách s 25kg batohem 4 týdny, tak to si nohy namakáš a rozdýcháš se a pak se to jezdí…

                                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.