• reprak

    zdravicko, mozno blba otazka, ale budem rad, ked poradite..:o) po zhodeni kazety (Deore Lx) z naboja, by som rad rozobral aj tych 7 pastorkov, co drzia pekne pokope. ako na to? chcem totizto vymenit dva pastorky, len neviem ako. ono to celkom pekne drzi pokope :o) dik.

    0 0
    • Daf  

      Zezadu je nekolik sroubku na malej imbus, ktery to drzi pohromade.

      0 0
    • mastihuba  

      je to defakto snýtovaný, pár lidí už to dělalo na levnějších kazetách, ale cenový efekt prý skoro žádný.

      0 0
      • reprak  

        no imbusove otvory sa mi tam nezdali, zeby boli, ale pozriem este raz. skor sa mi zda, ze je to naozaj znitovane :o( takze nova kazeta to vyriesi :o)

        0 0
        • Daf  

          No je to mozne LX je ale sesroubovana. Kazdopadne klidne to roznejtuj kazetu na orech akorat nasadis po kouskach a fungovat to bude stejne.

          0 0
          • reprak  

            no, este je mozne, ze je to len deore kazeta, aj tam by mali byt imbusy, alebo nity?

            0 0
            • Daf  

              Je to mozne ze je Deore nytovana ja rozebiral jen LX. Jinak deore kazeta by mela mit takovej lesklej povrch s cernenym uzaverem. LX je takova seda matnejsi a s chromovanym uzaverem.

              0 0
              • reprak  

                tak je mozne, ze je to deore. no tak ju skusim roznitovat, co na to povie. vsak mam doma jednu prave na to vhodnu… :o)

                0 0
            • Žanek  

              Kazeta Deore je snýtovaná, žádný imbusy. Hlavičky nýtů obrus bruskou až ty nýty volně vypadnou. Nesmí jít přes kazetu ztuha, jinak ti praskne jedna z těch plastových dilatačních podložek(jako mě :o(( ).

              0 0
              • fousac  

                z deore kazety sem ty nejtky v pohode vyklep hrebikem bez zbrusovani…

                0 0
                • Žanek  

                  Já taky, ale jenom 3. Když jsem vyklepával ten čtvrtej, tak mi hlavička toho nýtku rozlomila jednu z těch plastovejch podložek.

                  0 0
                  • fousac  

                    zajimavy… ta moje kazeta mela celkem jenom tri nejtky…

                    0 0
                    • Žanek  

                      Dělal jsem to asi před rokem tak je možný, že jsem se spletl. Až ji budu čistit tak se podívám…

                      0 0
                      • fousac  

                        ta moje je zase nejmin tri roky stara, ale rozebiral jsem ji v utery, takze si ty tri nejtky urcite pamatuju… :)))

                        0 0
              • Lišák  

                Já to vždycky udělám už při nové kazetě-líp se pak čistí, když jsou pastorky sólo a na funkci to vliv nemá.

                0 0
      • Loner  

        Copak se dají sehnat neohoblované kritické pastorky samostatně? – mě se to nepodařilo – vždycky jsem musel kvůli dvoum střílejícím pastorkům měnit celou sadu.

        0 0
        • Vóca  

          Taky by mě zajímalo kde koupím jednotlivé pastorky samostatně? Budu vděčnej za typ.

          0 0
          • reprak  

            ja mam doma jednu starsiu kazetu este neohoblovanu, tak tu by som rad rozobral a vymenil dva pastorky. nove pastorky som nejake videl na http://www.paul-lange-oslany.sk , lenze neviem, ci neboli len na 8-kolo.

            0 0
            • Loner  

              Jo dík za radu, jsou tam, vyměnit obvykle potřebuju prvně pastorky nad 20 zubů a ty v seznamu nejsou. Ahoj.

              0 0
            • Lišák  

              Pastorky, ale musí mít stejné označení, jako na staré kazetě. Nejde jen o počet zubů! Pokud budou jiné bude to blbě řadit! /vlastní zkušenost/

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.