• grizzly

    Videl jsem nekde moc pekne logo In bike we trust. Byl tam nakreslenej bike ze shora a vypadal jako kriz. Nemuzu to nikde znova najit, nemate to nekdo? Nebo jestli to neni nekde na webu? (Googlem jsem nasel jakousi firmu cinelli, ale konkretne tenhle kriz uz ne)

    diky

    0 0
    • Meesha  

      Je to logo nejaky znacky. Tusim 4Ever nebo neco takovyho

      0 0
      • grizzly  

        nevidels ho nekde?

        0 0
        • Meesha  

          koukal sem na stranky a tam sem ho nevidel. Mozna, ze to byla jina znacka – nejaka „podobna“

          0 0
        • Meesha  

          tak je to urcite 4ever… Jestli mas starsi vela, tak ho tam myslim nekde najdes.

          0 0
        • TinkTink  

          Tak treba ja to vidim na zdi co mam kus od pocitace…hned kus od Marzocchi a Feltu :o)

          0 0
    • Toams  

      Tak si to nakresli sam:-)

      0 0
    • Fisi  

      je to 4ever mám od nich rám super cena a kvalita..

      0 0
      • TinkTink  

        Super kvalita, kdyz ho nemas jeste ani osazenej? To je fakt super posudek :o)

        0 0
        • Fisi  

          zkožky jse dělaj v práci

          0 0
          • TinkTink  

            Hele..mel by jsi byt o 2 roky starsi nez ja…verim ze Te taky ucili psat…zkus to znova…mas jeste dva pokusy :o)

            0 0
            • Fisi  

              Zkoušky se dělají v práci…

              0 0
              • TinkTink  

                Tak dobre…usvedcil jsi se sam…nejenze sem vrazis kotel fotek uplne o nicem, ale je z nich dobre poznat, ze delas pro 4EVER ci s nima mas neco spolecnyho…takze pak vubec nechapu, jak si dovolis toto napsat.

                0 0
                • Fisi  

                  aj tím myslel těma zkouškama že ji testuje sám šef přímo tu zettu…

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.