• vlk

    tak jsem se inpiroval. napiště nějaká infa o tlumičích, co stojí za …, kterým je lepší se vyhnout.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      vzduchovym ;)

      0 0
    • kungpao  

      pružinovým…

      0 0
    • LUCCA  

      osbna skusenost (zla) z FOXom Triadom, ak ho mas, alebo chces zakupit, nepouzivaj Lock-out. Inac je ten tlmic v pohode, ale pozor na Loc-out :(

      0 0
      • Peslezedirou  

        Myslíš RP3 ? Co se ti přesně stalo?

        0 0
        • LUCCA  

          Nie, myslim starsiu verziu TRIAD (plne otvoreny, Pro-Pedal a Lock-out), tam to blokovanie sposobi, ze sa tlmic znici a nasledne sa tazko opravuje. RP-3 uz nema Lock-out :)

          0 0
    • Peslezedirou  

      Tak na to jsem čekal :o))))) Vřele vám můžu nedoporučit 5thelement, ač informovám o zajištěném servisu a náhradních dílech tak jsem byl docela při problémech s ním překvapen.

      Když mi poprvé tlumič vytekl tak ho dali v Probike přetěsnit. Tlumič se podařilo totálně přetlumit, prakticky se kolo chovalo jako HT. Naštěstí druhý den zase vytekl tak alespoň začal fungovat. Další servis a opět tlumič přetlumen, teď čekám jak dopadne třetí reklamace. Kdyby nebyla sezona a krásné počasí tak by mě to asi mrzelo , že jsem bez kola.........nejvíc mě dostává jak se prodavači tváří když tlumič dávám na reklamaci....­..člověk si připadá jak kdyby něco provedl a prodávajícího totálně otravoval.......

      0 0
      • Peslezedirou  

        Juchůůůůů tak bych měl dostat nový tlumič hurááááááá........

        0 0
      • Pinocio  

        ti prodavači jsou asi všude stejní, pač mi se stalo úplně to samé.........vy­padalo, jak kdyby čekal, že se mu ještě omluvím, že ho otravuju:))

        0 0
    • fousac  

      jakejkoliv bez regulace odskoku.. (rebound)

      0 0
    • x-mass  

      jo tak tohle tema mne fakt zajima. nejezdi tu nekdo manitou tlumice? chci si koupit hecklera a v nabidce je Swinger Air 3-way, Swinger Coil 4-way Cr-moly, Swinger Coil 4-way Ti. Kterej z toho za neco stoji?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Moc vtipny.

        0 0
      • McBlacky  

        možná ti na téma manitou a tlumiče něco napíše Cabbage, když u toho vzteky nerozštípe klávku :)

        0 0
        • x-mass  

          Podle vseho stoji vetsina tlumicu na XC za prd. Jenze ja potrbuju to nejmensi zlo. Tezko se bude tady v republice zhanet Cane Creek AD-10, ktery je podle MTBR.com nejlepsi. Co treba Fox Racing Shox RP3 05?

          0 0
          • Ezechyel 25:17  

            Neni proble zkus Akcebike ale urcite ti ho sezenou i jinde v Akcebike mi udelali i lepsi cenu

            0 0
          • Ezechyel 25:17  

            Mam na starem kole Cane Creek AD5 neni to zadny topend ale jednou rocne ho necham vycistit a to je vse rozdil mezi AD10 a AD5 je v tom ze u AD10 je regulace odskoku na vnejsku tlumice AD5 se nastavuje uvnitr jinak zadny problem a ze jich uz schytal ted ho jezdi ma kocanda

            0 0
        • Zany  

          když sou ty tlumiče tak na prt tak proč na tom všichni tak „super hurá“ jezdíte???!

          0 0
      • TinkTink  

        Mam Swinger Air 3-Way…tak neco zatim kolem 1,5kkm…mel jsem 2× problemy s malym tlakem v SPV…musel jsem to 2× teda kompletne vypustit a natlakovat znovu…ten malej tlak jsem si ale zpusobil sam, kdyz jsem ladil.

        Od posledniho vyladeni…par set km zpet…funkce bezchybna…nemam s nim problem…ale kdybych si z tehle mohl vybrat, tak beru na 70% ten Coil 4-Way s titanovou pruzinou…hmotnost vetsi nebude o moc a funkce by mela byt o fous lepsi…a hlavne se ten tlumic v pripade malyho tlaku nebude muset cely vypustit (pouhe zpetne natlakovani SPV pri jeho malem tlaku mi nikdy nestacilo…)

        Jinak jsem zatim spokojen…

        0 0
    • croscountry  

      Mám Fox RP 3/05. Krásny makký chod, neuveriteľne žehlí. Je na GT idrive 5. O problémoch zatiaľ nič neviem, nemožem a vyjadrova?, mám ho iba týždeň. Zatiaľ mám požičané predné koleso. Keď bude bike kompletný (dúfam, že budúci týždeň) pochválim sa ním na bikefóre.

      0 0
      • Ezechyel 25:17  

        A jezdil si na jinem fullu s jinym tlumicem ze srovnavas

        0 0
        • croscountry  

          Pozor, neporovnávam! Iba som sa vyjadril. Nejazdil som. Bol som zástanca HT a iba zdravotné problémy ma prinútili prejs? na fulla. A pohupovanie pri šlapaní do kopca, ktorého som sa u fullov obával je minimálne.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.