vymeni nekdo sedlovku?,shanim 27,2 nabizim 31,6..plus dam zdarma vecko deore a rapidfire

26 nepřečtených
  • crom

    je to IKE,neshanim taky zadnej zazrak chci to na zimaka,nemate nekdo?nechce se mi sypat prachy do nove

    0 0
    • Banjo  

      Mam doma Point, ale zkracena na 26cm – na silnici. Levne!

      0 0
    • PT  

      Mam doma a dal bych Ti ji klidne zadarmo,ale doma nejsem a nebudu:)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Ahoj, mám doma sedlovku EXU 400mm 27,2 vyměním za ten Rapid :O)

      0 0
      • crom  

        ok muzem se dohodnout,odkud jsi?je to leva paka s presmykacem

        0 0
        • Peslezedirou  

          Tenhle rapid nechci fuj, sedlovku dám zadara........jj jsem z Prahy 6. Napiš mi mejla tady to řešit nebudem…

          0 0
    • Honza z H  

      Mohu nabídnout Hardware sundaný z TSUNAMI, DL. 350 mm.

      0 0
    • Pebe  

      Klidně věnuju 27,2, taky IKE :-) Páčky a véčko nepotřebuju.

      0 0
    • kuzňa  

      Tolik lidí je tu ochotno komponenty darovat, že by možná stálo zato zkusit postavit nějaké Bikeforum kolo zadara. Rám už se taky nabízel … :-)

      0 0
      • wbiker  

        Ok, nabízím jedny exluzivně sjetý brzdový špalky BBB.:-)

        0 0
      • Honza z H  

        já nabízím osu LX, jestli mi z ní někdo stáhne kliky, už jsem strhnul stahovák a asi budu muset řezat :-)

        0 0
        • vlk  

          co budeš řezat osu nebo kliky-ta osa moc dobře přeříznout nejde.To se spíš pokusit to vyšroubovat i s osou ven a pak zachránit alespoň převodníky.Dej vědět jak jsi dopad.Já nedávno řezal kliky.Převodníky byly sjeté a nešlo to dolů.Teď si chrochtám s hollowtech II, ty jdou sundat vždy bez problémů.

          0 0
          • Honza z H  

            Ono se to, jak sem do toho furt cpal to WDčko nějak opravilo a lupání v ose přestalo. Takže jezdím dál a neřeším to.

            0 0
        • Fisi  

          do klik jse dá nařezat větší zavit a potom ztahnout udělají ti to n každém lepšim servisu…

          0 0
      • Darkson  

        fakt dobrej nápad! já bych taky přispěl. teď jen najít někoho zručného, kdo se toho ujme. postavíme pár unikátních B-F prototypů s nevypočitatelnou uměleckou hodnotou:-)))

        0 0
        • vlk  

          bohužel, taková kola by byly jen pouze buď do sběru nebo na tu uměleckou výstavu.Jak jsem koukal na fotky toho rámu, kdo by na tom jezdil, to by musel být sebevrah.Na rozřezaných klikách se taky jezdit nedá :o)

          0 0
        • Peslezedirou  

          Mám doma starej rám cr-mo triple buted i s vidlicí…musím ale dát zavařit patku. Představec sedlovku řídítka gripy hl.slož pláště mám. Pokud by jste měli nějaké komponenty za dara, ale přesto funkční tak dejte vědět třeba na mejla a nebo rovnou sem...........

          0 0
          • vlk  

            taky mám dost starých věcí.Tak asi složím kolo na jízdu do obchodu.Ale u cr-mo rámu bych taky musel něco svařit.-čím ten cr-mo rám budeš svařovat.

            PS: taktéž bych se přidal:Pokud by jste měli nějaké komponenty za dara, ale přesto funkční tak dejte vědět

            0 0
            • Jarda  

              Socky! :)

              0 0
              • vlk  

                No dovol.Ty copak jezdíš na svém drahém kole do obchodu nebo do školy, aby ti ho tam někdo ukradl? Já teda ne. Do obchodu jsou takové ty kola složená ze starých součástek apod.Kamoš jezdil do školy dokonce na ukrajině a to měl jako triatlonista doma kolo přesahující cenou 100 tis.

                0 0
                • Jarda  

                  NE na svym „drahym kole“ do kramu nejezdim, akorat me prijde srandovni jak somrujete o soucastky. Ale jinak nic proti, daval jsem tam smajla.

                  0 0
                  • vlk  

                    ale nesomruji, z těch svých starých kolo snad složím, to jen kdyby náhodou.

                    0 0
            • Honza z H  

              To by ses divil jaké kolo se dá složit z kovošrotu :-) Nejdráž tě pak vyjde obutí a sedlo.

              0 0
            • Peslezedirou  

              Kamarád dělá rámy na vysoká kola (kostitřas), tak vlastní stolici a nějaký svářecí agregát svařuje teď přesně nevím jestli TIG nebo WIG. Strojaři prominou........

              Na Cr-mo rámu mi praskla zadní patka ala Ritchey, tak to doufám, že půjde jednoduše zavařit…

              0 0
    • venca1  

      nemám

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.