Zkušenost s oblečením Pearl Izumi

14 nepřečtených
  • Lister

    Vozí někdo oblečení téhle firmy. Můžu ho nakoupit poměrně hodně lacino, tak přemýšlím, co by se mi hodilo. Už jsem si vybral volné kalhoty, ale vyjádřit se můžete k čemukoliv – dresy, kalhoty, ponožky, letní zimní bundy, vesty… jen né boty a asi ne rukavice – to bych si na dálku netroufl. Dámy se můžou taky přidat, přítelkyni by taky něco bodlo. Díky za každou reakci a zároveň omluva za už 2. můj thread na oblečky téhle firmy.

    0 0
    • jakub  

      hoy moje pritulka ma rukavice a ponozky paac „jezdime“ v teamu, kerej je touto znackou sponzorován asi zachvili budeme mit vse od teto znacky, ty rukavice sou naprosto super, az zrusim moje Lake, tak do nich jdu taky, jinak doplnim ze nekdy investovat do kvality se vyplati. ja mam este navleky na ruce a taky jsem maximalne spokojenej

      0 0
    • Demon  

      Ja chci taky Pearl Izumi hodne lacino… Prozrad zdroj… :)

      0 0
      • Lister  

        Doveze mi je ségra z USA. Koukni na ceny v USA a odečti tak 40% :-)

        0 0
        • panaczek  

          dela v nejakym obchode? pokud to je verejne pristupny zdroj – e-shop, tak to sem hod…

          0 0
          • Lister  

            bohužel veřejně přístupný zdroj to není. V obchodě nedělá, ale má tam kámoše.

            0 0
    • steel is real  

      asi nejlepsi kalhoty, ktery jsem vyzkousel, jiny uz nechci :-)

      0 0
      • Lister  

        tyky přemýšlím, že si jich nechám dovést víc kusů – volné, možná i nějaké elastické, no ale určitě nějaké 3/4, ktere by se mi taky hodně hodily. Nevozíš od nich náhodou nějakou budnu nebo vestu ??

        0 0
        • steel is real  

          mam dvoje elasticky kratky – vlozka je perfektni, s volnymi zkusenost nemam – neprijde mi to moc pohodlene, kamaredka ma bundu – je velmi dobra, ja ted vozim bundu od cannonbale, ale priste jdu taky do pearl izumi, jediny co me vylozene nesedlo jsou tretry pearl izumi – divny uzky a dlouhy, takze opet shimano,a rukavice nejlepsi zkusenost dlouhoprste fox incline – v podstate neznicitelna xc rukavice mam je 5 let :-)

          0 0
          • Lister  

            s tretrama souhlas, taky nesedly, mám Spešly.

            0 0
            • steel is real  

              zkousel jsem pearl izumi, sidi a nakonec jsem koupil opet shimano, na moji nohu jsou o.k., ale celkem me to prekvapilo, myslel jsem, ze to neni problem 8,5 jako 8,5 ± a ono ne ani omylem :-)

              0 0
    • JFB  

      mam od nich vesticku a je fajn. nemuzu teda srovnavat s jinejma, ale tahle sedi, ma vysoky limec, a ten matros je supr. a ma (alespon muj model) dobre a siroce podlozeny zip, tudiz ani v desti ti predek temer nepromokne…

      0 0
      • Lister  

        Jestli si vzpomeneš přesně typ a co je to za matroš, tak bych to fakt ocenil. Díky.

        0 0
        • JFB  

          uff, no z hlavy urcite ne, ale zitra se doma mrknu, co je na ni napsano…

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce